foto's van mijn brace en mijn zelfgemaakte t-shirt
hey iedereen,
hier zijn de foto's die ik jullie heb belooft, op de foto's van mijn brace zie je dat hij 3 bandjes heeft die aangespannen kunnen worden, en iemand van het ziekenhuis had mij gezegt dat ze iets kunnen maken waardoor ik het bovenste bandje kan uit doen, en dan in de zomer een paar t-shirts met een V hals kan aandoen. want met dat bovenste bandje moet ik vaak hoge t-shirts aandoen. dus als jullie dit een leuk idee vinden, kan je het ook eens vragen, wie weet mag jij dat ook los doen in de zomer. je ziet hier ook een foto van mijn scoliose t-shirt, ik heb hem eigenlijk nog maar 1 keer aangehad, maar toen kreeg ik direkt veel toffe opmerkingen. ( ik zal de foto's per bericht moeten sturen )
wat ik nu doe in het warme weer is leggings en kleedjes en rokjes dragen. want topjes gaan niet echt zo goed op een brace... oja, hebben jullie dat ook vaak voor als je in de winkel staat en je ziet iets heel moois dat je dan toch weet dat je brace overal zal komen piepen. of dat je iets past, maar dat dat dan opniks trekt? ik heb het ook vaak voor, maar ik heb nu veel kleren gevonden die me passen, en een paar weken geleden stond ik soms nog met tranen in mijn ogen naar mijzelf te kijken in de spiegel... zo zie je maar weer dat alles snel kan veranderen. en je zal ook veel hemdjes voor onder de brace moeten kopen, want bij mij kom ik altijd helemaal in het zweet thuis en moet ik weer een ander hemdje aandoen. en dat is wel leuk als je verschillende kleuren hemdjes hebt, want soms is dat wel mooi als je zoon kleurijk hemdje als extratje aan je t-shirt ziet.
met mij en men brace gaat alles goed! en er is eigenlijk niet echt iets nieuws gebeurt... maar ik moest wel zeggen: de steun van je ouders is belangrijk! mijn ouders staan altijd voor me klaar, zelfs ben ik kwaad of trist. ik weet niet hoe dat bij jullie thuis is, maar over je problemen praten met iemand doet wel goed. dus als je geen raad weet, stuur me dan gerust een mail!
Ik ben sarah
Ik ben een vrouw en woon in () en mijn beroep is .
Ik ben geboren op 17/08/1998 en ben nu dus 27 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: piano spelen, deze blog schrijven, lachen.
ik hoop met deze blog meer andere meisjes te leren kennen die ook scoliose hebben.