Create your own banner at mybannermaker.com!
Welkom by Miss_Andrea
 
Foto
Toplijst TopSiteGuide.bestblogs.www.bloggen.be/romantiek
Top 20 mode,schoonheid
en fit blogs !!
 
Klik op de paarse knop om naar m'n gastenboek te gaan!



 
 
 
 


 

Inhoud blog
  • MUSIC
  • Shoppen , doe ik zooo graag !! =>
  • Gwwn maar wat kijkplezier hehe
  • Het gebruiken van maskertjes
  • Maskertjes by => Yves Rocher
  • Uileg over => productjess
  • Bodycare by the bodyshop
  • The Bodyshop
  • Fruitige lipglossen
  • Zelf je pedicure doen :
  • Gwwn fantastisch =>
  • Huidskleur
  • Hoe maak ik een mooie oogschaduw look
  • Make up info
  • Verzorgingsroutine
  • Haren wassen met babyshampoo
  • Dove
  • HHHEEEYYY
  • What , ik weet niet welke kleur op mijn ogen doen help me pleasee HHHHEEELLPPP!!!!!!
  • Ookal houd ik nie van eyeliner : ik dacht => kzet het toch maar eve op m'n blogjuhh
  • Mascara? Echt te gek !! => tips
  • Nagels => nagelverzorging
  • Lippen corrigeren =>
  • Lips tips
  • De basis => Blusher of rouge
  • De basis => 4 stappen plan
  • Make up op school ? Helemaal geen probleem , wees niet bang op het op te doen !!
  • ZAC EFROONNNNN !!
  • KERRMIZZ
  • Modeshow in mijn tuin
  • Truugg naar school?? bnee geniet maar eerst van de vakantie !!! ;)
  • Wat heb ik zoal allemaal nog nie gebruikt
  • Prachtige dingen !!
  • Blush of rouge op je wangen tips en soorten
  • Handige make up asccessoires
  • Avondje uit , maak je op in 8 stappen
  • Make up van clinique
  • ppooeefff !! eve tussendoor
  • Alleen maar Yves Rocher, Yves Rocher staat bij mij op één
  • Reiniging en Lotions
  • Modeshowww
  • Kadoottjuhh
  • Maskers van fruit
  • 24/24 uur open,........
  • MiJn pArfuMetjeSss
  • Was je handen altijd met ZeeeEppppP !!!
  • Body lotions by Yves Rocher
  • Hoe ziet mijn kaptafel eruit ?Wat allemaal ? HEEEELL MOOIII !!!
  • Zoooo veeellll
  • French manicure
  • Hoe je huid reinigen ?
  • ALL*STAR
  • Zonnebrillen
  • Lipstick/gloss aanbrengen in 10 stappen
  • Lipliner aanbrengen in 9 stappen
  • Oogschaduw aanbrengen in 6 stappen !
  • kaptafels
  • Ideale tips voor make up in de winter
  • Voor een party geschikte make up
  • Zo blijft je make up beter
  • Tips voor mooie lippenstift
  • Beauty tips die werken en niet werken
  • Honing , een heel goed schoonheidingrediënt
  • Gezichtsmasage
  • Wenkbrauwen epileren
  • Mascara aanbrengen
  • Maskertjes en Peelings
  • Entertnaiment
  • Vanalle producten
  • Body care
  • Gastenboekje
  • Hoe oogschaduw opdoen
  • Beauty by my
  • Rihanna en Avril Lavigne
  • Winkelen in maastricht
  • hoe make up kwasten wassen
  • Rode kersen en schoonheid
  • NIVEA
  • Make up van clinique
  • food is beauty
  • beauty its your garden
  • beauty its your garden
  • 'k verveel me zooo !!
  • Manicure

     
     
     
     






    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Laatste commentaren
  • Marktonderzoek (Sarah)
        op MUSIC
  • Love Rihanna (Schoenen-lover)
        op MUSIC
  • hallo (duly)
        op Shoppen , doe ik zooo graag !! =>
  • Mooie blog (Emily en Imana)
        op Zo blijft je make up beter
  • schending copyrights (Eveline)
        op Zo blijft je make up beter
  • Welkom op mijn blog!
    Mijn favorieten
  • MissAndrea
  • Shariikeeh
  • Klik hier voor de muziek !
    Klik hier voor gastenboekje !

     
    Create your own banner at mybannermaker.com!























    Rondvraag / Poll
    Wat doe je het meeste aan?
    mini rok
    gewone rok
    lange rok
    lange broek
    skinny
    kniebroek
    short
    legging
    traininsbroek
    broekrok
    Bekijk resultaat

    Rondvraag / Poll
    Wat is je lievelinskleur?
    wit
    geel
    huidskleur
    oranje
    rood
    licht-roze
    roze
    fel-roze
    paars
    fel/donker-paars
    licht-groen
    groen
    donker-groen
    licht-blauw
    blauw
    donker-blauw
    bruin
    grijs
    goud
    zwart
    Bekijk resultaat

    Rondvraag / Poll
    Heb je een lief ?
    Ja, zeker
    nee, maar ik wil wel iemand
    ik ben op zoektocht
    nee, ik vind me nog te jong
    ja, maar we hebben weinig contact
    ik wil geen lief, kben liever alleen
    nee, this net uit
    jaahhh, joepie ik heb net met iemand aan
    Bekijk resultaat

    Welkom by Miss_Andrea

    Create your own banner at mybannermaker.com!
    01-08-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het gebruiken van maskertjes
    Dit bericht gaat over alle soorten maskers te gebruiken.
    Dus maak je daar al niet meer zorgen om.
    Hier staat bijna alles geschreven.
    FRAMBOOS
    chocolade masker
    Dit masker heeft een diepreinigende en herstellende werking: het ontdoet de huid op milde wijze van dode huidcellen, onzuiverheden en afvalstoffen. Het bevat naast kaolien (witte porseleinaarde) een extract van frambozen, die een rijke bron zijn van waardevolle vitaminen, mineralen en antioxidanten. De fris-fruitige en zachte textuur van het masker geeft een ontspannen beleving tijdens het opbrengen. Na gebruik van dit crèmemasker voelt de huid weer ultraschoon en hersteld aan.

    Gebruik. Het masker met dikke laag aanbrengen op een gereinigde huid, maar rondom ogen en mond vrijlaten. Het masker trekt diep in de huid maar wordt niet hard. Gedurende 5 tot 15 minuten laten inwerken en daarna afspoelen met ruim lauw water. Een- tot tweemaal per week gebruiken.

    ADVOKAAD
    avocado masker

    Het Avocado Masker is een crèmemasker waarvan een vermoeide en droge huid echt opknapt. Door de toevoeging van avocadoextract en zuiver kaolien wordt de huid intensief gereinigd en het functioneren optimaal gestimuleerd, zonder het natuurlijke evenwicht van de huid te verstoren.

    Gebruik: het masker ruim aanbrengen op het gereinigde gezicht, maar de huid rond de ogen en mond vrijlaten. Gedurende 5 tot 15 minuten laten inwerken. Vervolgens afnemen met ruim water en eventueel nadeppen met een lotion. Eén- tot tweemaal per week gebruiken. Vermijd contact met de ogen.

    ZUUR FRUIT
    fruitzuur masker

    Het Fruitzuur Masker is een crèmemasker dat een complex van vier fruitzuren bevat: appelzuur, citroenzuur, wijnsteenzuur (uit druiven) en glycolzuur (uit suikerriet). Het heeft een reinigende werking, verwijdert dode huidcellen en stimuleert de aanmaak van nieuwe huidcellen, met als resultaat: een gladde huid.

    Gebruik: het masker ruim aanbrengen op het gereinigde gezicht, maar de huid rondom ogen en mond vrijlaten. Gedurende 10 tot 20 minuten laten inwerken. Vervolgens afnemen met ruim water en eventueel nadeppen met een lotion. Het is mogelijk dat de huid licht tintelt; dit verdwijnt vanzelf. Dit masker kan minder geschikt zijn voor een gevoelige huid. Eén tot twee keer per week gebruiken. Vermijd contact met de ogen.

    PERZIK
    perzik masker

    Het Perzik Masker is een crèmemasker met vitamine E, provitamine B5, verzachtende perzikolie en perzikextract. Het masker is sterk vochtregulerend en herstelt de elasticiteit van de huid. Na het gebruik van dit masker, voelt je huid weer soepel en glad aan.

    Gebruik: het masker ruim aanbrengen op het gereinigde gezicht, maar de huid rondom ogen en mond vrijlaten. Gedurende 5 tot 10 minuten laten inwerken, daarna licht inmasseren en afnemen met ruim water. Eventueel nadeppen met een lotion. Eén keer per week gebruiken. Vermijd contact met de ogen.

    MANGO EN MELOEN
    mango meloen masker

    Het Mango Meloen Masker is een verfrissend gelmasker met extracten van mango en watermeloen. Het masker heeft vochtregulerende en verzachtende eigenschappen. Door de toevoeging van provitamine B5 heeft het masker een heerlijk kalmerende werking. Zeer geschikt als na-de-zon masker aan het einde van een zomerse dag.

    Gebruik: het masker ruim aanbrengen op het gereinigde gezicht, maar de huid rondom ogen en mond vrijlaten. Gedurende 5 tot 10 minuten laten inwerken. Vervolgens ruim afnemen met koel water. Eéns per week gebruiken. Vermijd contact met de ogen.

    CHOCOLADE
    chocolade masker

    Het Chocolade Masker bevat pure cacao-extract, dat de aanmaak van de stof beta-endorphin stimuleert. Deze stof geeft de huid een enorme oppepper en zorgt voor een gelukzalig gevoel. Het masker bevat tevens natuurlijke cacaoboter voor een zachte huid. Zuivere kaolien reinigt de huid en vitamine E beschermt haar tegen invloeden van buitenaf. Het ideale masker om jezelf en je huid heerlijk op te frissen. - Verkrijgbaar vanaf 20 maart 2006

    Gebruik: het masker aanbrengen op het gereinigde gezicht, maar de huid rondom ogen en mond vrijlaten. Gedurende 10 tot 15 minuten laten inwerken en afnemen met ruim water. Eventueel nadeppen met lotion. Eén tot twee keer per week gebruiken. Vermijd contact met de ogen en let op: alleen voor uitwendig gebruik!

    SCHRUB MASKERS:
    ZUIVERE HUID
    zuiverende scrub & masker

    De zuiverende scrub bevat een extract van smithsoniet, een bijzondere steen met versterkende en beschermende eigenschappen. Om de werkzame mineraalextracten van het zuiverende masker goed zijn werk te laten doen, moet de huid eerst goed worden gereinigd. Deze scrubcrème verwijdert op milde wijze dode huidcellen door ronde scrubkorreltjes van geharde jojobawas. Het zuiverende masker, dat tevens extracten bevat uit smithsoniet, brengt u aan wanneer de huid goed is gereinigd met de scrubcrème. Na het gebruik van de scrub én het masker is uw huid gezuiverd en ervaart u de bijzondere eigenschappen van smithsoniet, de edelsteen die versterking en bescherming geeft.

    Gebruik: De zuiverende scrub: met de vingertoppen aanbrengen op licht vochtige huid. Licht in masseren en vervolgens afspoelen met water. Het zuiverende masker: het masker gelijkmatig op de huid aanbrengen. Laat de huid rondom mond en ogen vrij. 5 tot 10 minuten laten intrekken en vervolgens afnemen met water.

    ONTSPANNEN HUID
    ontspannende scrub & masker

    De ontspannende scrub bevat een extract van malachiet, een bijzondere steen die ontspanning, balans en harmonie brengt. Om de werkzame mineraalextracten van het ontspannende masker goed zijn werk te laten doen, moet de huid eerst goed worden gereinigd. Deze scrubcrème bevat ronde scrubkorreltjes van geharde jojobawas, die de dode huidcellen op milde wijze verwijderen. Dit ontspannende masker, dat tevens de extracten bevat uit malachiet, brengt u aan wanneer de huid goed is gereinigd met de scrubcrème. Na het gebruik van de scrub èn het masker is uw huid ontspannen en ervaart u de bijzondere eigenschappen van malachiet, de edelsteen die ontspanning, balans en harmonie brengt.

    Gebruik: De scrub: met de vingertoppen aanbrengen op licht vochtige huid. Licht in masseren en vervolgens afspoelen met water. Het masker: het masker gelijkmatig op de huid aanbrengen. Laat de huid rondom mond en ogen vrij. 5 tot 10 minuten laten intrekken en vervolgens afnemen met water.

    VITALISERENDE HUID
    vitaliserende scrub & masker

    De vitaliserende scrub bevat een extract van rhodoliet: een bijzondere steen die zorgt voor nieuwe kracht en energie. Om de werkzame mineraalextracten van het vitaliserende masker goed zijn werk te laten doen, moet de huid eerst goed worden gereinigd. Deze scrubcrème bevat ronde scrubkorreltjes van geharde jojobawas, die de dode huidcellen op milde wijze verwijderen. Het vitaliserende masker, dat tevens extracten bevat uit rhodoliet, brengt u aan wanneer de huid goed is gereinigd met de vitaliserende scrubcrème. Na het gebruik van de scrub èn het masker voelt uw huid gevitaliseerd en ervaart u de bijzondere eigenschappen van rhodoliet, de edelsteen die zorgt voor nieuwe kracht en energie.

    Gebruik: De scrub: met de vingertoppen aanbrengen op licht vochtige huid. Licht inmasseren en vervolgens afspoelen met water. Het masker: het masker gelijkmatig op de huid aanbrengen. Laat de huid rondom mond en ogen vrij. 5 tot 10 minuten laten intrekken en vervolgens afnemen met water.

    01-08-2008 om 11:10 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Maskertjes by => Yves Rocher
    Weer allerlei dingen die je kunt kopen voor je gezicht.
    Want een gezichtsverzorging is heel belangrijk.
    Gewoon een gezichtmasker voor een spiegel opdoen is toch niets!?
    Ontspan in bad terwijl je een masker op je gezicht hebt of bel
    een vriendin of je samen bij elkaar het masker kunt opdoen en dan ook eens ontspannen.
    Dè perfecte maskertjes heb ik voor jou!
    Je kan ze kopen in de Yves Rocher.
    Alle maskers die je straks ziet kosten maar 3,25 euro!


    ABRIKOOS:

    Fruitige peeling voor een stralende huid!
    Binnen een paar minuten heeft u weer stralend mooie, schone huid. Masseer de gezichtspeeling in de huid en u zult merken dat de huid diep gereinigd wordt, alle onzuiverheden verdwijnen en uw teint weer gaat stralen. Van de parelmoerachtige samenstelling van deze peeling, verrijkt met peelende abrikozenpitkorreltjes en een heerlijke geur, kunt u simpelweg geen genoeg krijgen!
    +punt: De romige samenstelling met parelmoerdeeltjes bevat echte stukjes abrikozenpit.


    DRUIVEN:

    Een zoete traktatie voor een gehydrateerde* huid!
    Een snelle en makkelijke oplossing die direct verfrist: laat het masker 3 minuten inwerken en u zult merken dat uw huid weer voller is en bruist van energie. De samenstelling van dit gezichtsmasker, verrijkt met zuiver druivensap dat bekend staat om zijn hydraterende eigenschappen, laat zich gemakkelijk aanbrengen en afspoelen. Het laat uw gezicht én al uw zintuigen ontwaken.
    Een unieke ervaring … waar uw huid geen genoeg van kan krijgen!
    +punt: De frisse, 'waterachtige' crème-samenstelling met zuiver druivensap smelt op de huid.
    *Werkzaam in de bovenste lagen van de opperhuid.


    CITROEN:

    Tintelfris masker voor een perfect schone huid!Een snelle, handige manier om uw gezicht zuiveren: dankzij de zuiverende werking van citroen verdwijnt uw doffe teint binnen 3 minuten en heeft u weer een perfect gereinigde huid. De gel-achtige samenstelling en de heerlijk frisse geur zijn een weldaad voor uw zintuigen!
    +punt: De friszure samenstelling met zuiverende citroen smelt op de huid.

    01-08-2008 om 11:06 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Uileg over => productjess

    Ik ga jullie wat uitleg over sommige producten vertellen.
    Want het is toch belangrijk als je een product koopt, dat je er ook vertrouwen in
    moet hebben dat het werkt.
    Ik ga een paar producten laten zien die ik thuis ook heb, en wat ik er allemaal van weet.

    NIVEA BEAUTÉ PASTEL NAGELLAK

    Deze nagellak is echt ge-wel-dig!
    Het heeft een fantastische kleur, en op je nagels is de kleur nog mooier!
    De nagellak is sterk, dus hij blijft heel lang zitten.
    Misschien langer dan 2 maanden!
    Het goede aan deze nagellak is, dat hij over 60 seconden al droog is.
    Tips: Koop deze nagellak!
    Voor €2.60


    DIOR ADDICT
     CHRISTIAN DIOR Addict edp (100ml) tester
    Deze parfum ruikt o-zo heerlijk!
    Misschien is het niet echt mooi aan de buitenkant,
    maar deze geur is verschrikkelijk lekker!!
    Het is een echte zoete geur van Dior.
    En het is echt een typische damesgeur.
    Deze parfum kost €95.00
    Maar je kan ze nu verkrijgen voor €60.00

     
    CLEARASIL


    Clearasil is een verzorgde puistencrème.
    Ik heb hem nog nooit gebruikt maar mijn broer wel.
    Na 3 dagen was zijn puistje verdwenen.
    Het is een schrub masker dat je moet opdoen,
    goed moet inwrijven en dan weer afspoelen.
    Dit wonderding is geweldig!!
    De prijs staat niet vermeld.


    DOVE WAS SHAMPOO

    Dove is ook super!
    De shampoo ruikt zo verrukkelijk dat je ervan kunt
    drinken.
    Het voedt je huid, en het zorgt dat je een zachte en verleidelijke huid hebt.
    Dove is een vertrouwd product waar je geen uitslag van krijgt.
    Je kan nu ook Dove Haarshampoo kopen en Dove HaarMasker.
    Hier kan je alle producten zien van Dove Pro-Age
    In de Pro-Age zie je de shampoo's, gezichtmaskers, haarmaskers, roller, deodorant
    en nog meer!

    01-08-2008 om 11:05 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bodycare by the bodyshop

    Heej ik ben net op De Body Shop site geweest.
    Over Body Care aan zoeken. Huidverzorging dus.
    Dit bericht is van mij en van Andrea.
    Andrea heeft ook een blog.
    Maar nu naar de Body Care!




    MORINGA
    Moringa Body Butter
    20 EURO

    Intensief, romig alle-over lichaamsvochtinbrengende crème met een gevoelige bloemengeur.
    Absorbeert gemakkelijk in de huid aan voorwaarde,
    worden en versterken skin & zacht.



    JAPANSE KERSBLOESEM


    10 EURO
    Intensief, rijk en geurig alle-over lichaamsvochtinbrengende crème met
    de decodente Japanse Geur van de Bloesem van de Kers.
    Absorbeert gemakkelijk in de huid aan voorwaarde en worden zacht.



    KOKOSNOOT
    Coconut Body Butter
    10 EURO
    Intensief, romig alle-over lichaamsvochtinbrengende crème.
    Het absorbeert gemakkelijk in de huid die, de huid te conditioneren,
    helpt zacht te worden en glad te maken.
    Zodra u over de toegeeflijke tropische gladde geur verdergaat,
    dit en helemaal opnieuw vervoerd.




    MANDARIJN
    Satsuma Body Butter
    10 EURO
    Intensieve romig alle-over lichaamsvochtinbrengende crème, met hydraterende,
    pittige en het stimuleren Satsuma-mandarijn essentiële olie.
    Het absorbeert gemakkelijk in de huid die, de huid te conditioneren,
    helpt zacht te worden en glad te maken en de hulp verhindert droogte


    SHEABOOM
    Shea Body Butter

    10 EURO
    Droog zeer droge huid krijgt de koninklijke behandeling met drie extra ingrediënten
    van de Communautaire Handel: cacaoboter van Ghana, babassu olie van Brazilië, en bijenwas van Zambia.



    VITAMINE E
    Vitamin E Body Butter
    20 EURO
    Voor divinely zachte huid. Met de voedende Cacaoboter van de Communautaire Handel, dit vertroetelt rijk en romig, alle-over lichaamsvochtinbrengende crème uw huid maximaal 24 uren! De vitamine E maakt huid glad en beschermt tegen milieuaanvallers.



    ROZE GRAPEFRUIT
    Pink Grapefruit Body Scrub
    10 EURO
    Het zachte exfoliating schrobt die dode huidcellen verwijdert om uw huid voelend en beter zacht,
    vlot te verlaten bereid geweest om vochtigheid te absorberen.
    De het masseren actie stimuleert en helpt om ook omloop op te voeren.



    PARANOOT
    Brazil Nut Body Scrub
    10 EURO
    Een luxuriously dik en romig geweven lichaam schrobt met teunisbloem oliehoudende zaden en
    verpletterde okkernootshells,
    het paranootlichaam scrub' s de zoete geur maakt het goed bijna genoeg te eten.




    MANGO
    Mango Body Scrub
    10 EURO
    Dit nieuwe opnieuw geformuleerde zachte geweven lichaam op basis van olie schrobt bevat ladingen van het
    exfoliating van zoute korrels en organische suiker. De toevoeging van mangozaad en sojaolie verlaat de huid zacht
    en lenig prachtig.

    OOK DEZE ANDERE SMAKEN:
    Passion Fruit Body ScrubStrawberry Body ButterPapaya Body Scrub
    Hemp Body ButterOlive Body Butter

    01-08-2008 om 11:04 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.The Bodyshop
    Heej iedereen!
    Ik ben op The Body Shop Site geweest.
    Super hoor!
    Weet je niet wat dit is?
    Dit is een schoonheidswinkel waar je make-up en producten kunt kopen.
    Woon je net als ik in Maasmechelen, dan vindt je The Body Shop in de M2!
    Ik geef je uitleg over de Lippenstiften, lipglossen en lippenbalsems.

    The Body Shop

    LIPPENBALSEM:
    Lip Scuff
    12 EURO
    Een bevochtigend product van de lippenzorg dat zacht exfoliates de lippen helpen dode huidcellen verwijderen, die vlot, zacht en geconditioneerd de lippen verlaten voelend.


    LIPPENSTIFT:
    Sheer Lip Shine
    14.50 EURO
    Een mooie waaier van luxueuze bevochtigende lippenstiften die zuivere kleurendekking met een hoogte aanbieden glanst afwerking en een zoete geur op toepassing. Geteste Dermatologically.
    Je kan deze fantastische lippenstift in verschillende kleuren krijgen!:



    LIPGLOSS IN EEN POTJE:
    Lip Gloss Dot
    10 EURO
    Een waaier van gekleurde, bevochtigende lipglossen, die in modieuze en draagbare potten worden voorgesteld, die een glanzende afwerking met variërende niveaus van fonkeling en flikkering aanbieden. Het assortiment omvat schaduwen om alle huidtonen aan te passen. Geteste Dermatologically.
     Je kan deze fantastische lipgloss ook in andere kleuren krijgen:



    LIPGLOSS:
    Hi-Shine Lip Treatment
    13 EURO
    Een waaier van ultra-glanzende, zuivere gekleurd, nat-bliklipglossen die intense moisturization en het conditioneren voor de lippen aanbieden. Elk wordt subtiel bemerkt met een geur van het hartstochtsfruit. Geteste Dermatologically.
    Je kan deze fantastische lipgloss ook in andere kleuren krijgen:



    NIEUWE LIPPENSTIFT:
    Sheer Lip Lustre
    15.50 EURO
    Nieuw! Drie het onweerstaanbare fonkelen, pearlescent lippenpommaden in verse, zomerse schaduwen, om uw zon-gekuste teint aan te vullen!
    Je kan deze fantastische lippenstift ook in andere kleuren krijgen:




    Ik wil nog een ding laten zien!
    Ik heb iets moois gevonden van oogschaduw
    die je in verschillende kleurtjes kan krijgen!
    Eye Color
    12 EURO
    Een waaier van prachtig vlotte, langdurige, kreukvrije oogschaduwwen die intense kleurendekking, terwijl het helpen om de huid te bevochtigen aanbieden. Beschikbaar in een verscheidenheid van parel en steen stelt in de schaduw en eindigt.
    Ook in andere kleuren:


    01-08-2008 om 11:02 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Fruitige lipglossen

    Ik hou van fruitigen lipglossen!
    Ze zijn zo kleurrijk en ze glanzen geweldig.
    Ik hou niet van gewonen lipglossen maar ik kijk op de verpakking
    of er fruit ofzo opstaat. Dat heb ik liever, omdat ze ook lekkerder
    ruiken.
    Mijn favoriete geur van lipglossen is aardbeien.
    En mijn favoriete kleur is perzik.
    Ik hou deze kleur!  GREAT!

    Hier zijn de lipglossen, maar perzik heb ik er niet tussen
    gestopt. 



    01-08-2008 om 10:56 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Zelf je pedicure doen :


    Wil je eens zelf een pedicure doen?
    Ik heb er tips voor!

    - Verwijder eerst je nagellak met een goede nagellakremover.
    Je kunt zelfs in de Kruidvat een nagellakremover met kokosnootgeur kopen!

    -Dan kun je je voeten goed schrubben met een schrubcrème.

    Als je geen schrubcrème in huis hebt,
    Heb ik een receptje!
    Meng een hand maïs met 1 eetlepel olie.
    Je kunt het beste amandelolie gebruiken maar olijfolie is ook goed.
    Voeg aan het mengsel 5 à 6 druppeltjes eucalyptusessentie toe.
    Meng alles goed doorelkaar en masseer je voeten er goed mee in.

    -Dan zoek je een badje met lauw water erin, en doe je
    dikke stenen in.
    Parfumeer het badje met een fris parfum.
    Geen badschuim!
    Doe er ook lekker geurende bloemen bij.
    Daarna is je huid zacht en glad.
    Zie het voorbeeld:



    Daarna zijn je voeten glad en zacht!
    Vijl je nagels in model hoe jij ze wil hebben.
    Geef ze een mooi kleurtje en eventueel kan je ook je gewone nagels
    lakken.
    Kies voor rood.
    Rood is mooi aan de tenen en zeer trendy als je mooie slippers aandoet.

    01-08-2008 om 10:51 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gwwn fantastisch =>
    Nu ga ik het hebben over fantastische design merken en make-up.
    Hier is een mooie oogschaduw van Lancôme.

    Deze dobbelsteenvorming is heel handig en je kunt hem overal meenemen.
    Het is echt helemaal een design ontwerp en de oogschaduw is zeer zacht.
    Het voelt aan als een superzachte moesse, maar hij werkt heel goed en blijft
    lang zitten.
    Het lichtroze is de zeer zachte oogschaduw, de donker roze is een glanzende
    en snoepjes kleur achtige lipgloss.
    En aan de andere kant van de dobbelsteen zit een vurige lippenstift.




    Dior heeft ook nieuw make-up.
    Je ziet hier 2 doosjes oogschaduw.
    Het is ook weer een echt design ontwerp.
    In de oogschaduw doosjes vind je 4 kleuren die een vrouw vormen.
    Zeer trendy en ook weer eens mooi.
    En dan ernaast zie je 2 roze doosjes lipglossen.
    Bij de lipglossen vindt je 6 unieke kleuren die zeer trendy zijn.
    Je krijgt ook een mooi kwastje om het op te doen.
    En de palet waar het lipglos in zit, ziet er weer fantastisch uit!
    Het lijkt of het je portomonee wel is.
    Veel te mooi om in je handtas te stoppen!
    Nu voor 40 euro!



    CHANEL NO.5 EAU PREMIÉRE is het meest verkochte
    parfum ooit.
    In oktober komt het zelfde parfum maar dan nog beter.
    Dit prachtstuk werd gemaakt door de ontwerpster: Gabrielle Chanel,
    maar ze had een bijnaam: Coco Chanel.
    Het parfum rijkt zo fris en zacht het bevat orginele ingrediënten:
    rozenblaadjes, jasmijn, oranjebloesem, sandelhout, muskus, vanille en
    ylang-ylang.
    Ook de reclamespot was het duurste reclamespot tot 2006!
    Ze moesten meer dan miljoenen uitgeven!



    Dan de make-up trends dit najaar van design make-ups:

    Ik zal even uitleggen:
    GUCCI: Deze vrouw heeft een zeer lichte poeder op over
    het hele gezicht.
    Ze heeft lichtbruin wenkbrauw potlood gebruikt in het begin van haar wenkbrauw.
    Ze heeft zeer licht zwart oogpotlood op, maar het verbleekt nog door de poeder.
    Dan heeft ze wit potlood aan de onderkant.
    Ze heeft een lichte mascara die pas bij de fel rode lippen.

    DIOR:
    Dit meisje is van zich zelf bruin en heeft vooral bij de wangen en neus een
    witte blush op.
    Ze heeft donkerbruin wenkbrauwpotlood op over het hele wenkbrauw.
    Ze koos voor wit oogpotlood die je licht moet opdoen.
    Ze kies voor een mascara en ze heeft ook nepwimpers.
    Ze koos voor een licht zalm kleurig lippenstift.


    DSQUARED2:
    Hier zie je dat ze bleek van haar eigen is en dat ze vooral ver van haar wangen
    een roze-rood blush op heeft.
    Zij heeft licht mascara op en heeft licht goude oogschaduw op.
    Op haar bovenlid, heeft ze licht zwarte oogpotlood en het onderlid is zeer zwaar aan
    gebracht.
    Ook heeft zij een zeer lichte zalm-kleurig lippenstift.



    Deze lipstick is magisch!
    Het heeft een kleur als zalm die nu zeer veel wordt gedragen.
    Als je een paar verbeteringen op je gezicht wil, maar heel naturel lijken moet je
    zeker eens goed op de foto kijken.
    Deze lipstick zorgt voor mooie gevulde lippen.
    Weg met die slappe lipjes!


    VOOR MOOIE OGEN AANGEBODEN DOOR
    DESIGN ONTWERPERS.


    Ogen is een belangrijk deel om er mooi en jong uit te zien.
    Ogen vertellen ook hoe oud je lijkt.
    Dus het is wel belangrijk dat je goede oogverzorgingen gebruikt.
    Dus zorg goed voor je ogen.
    Ook sommig voedsel is goed voor je ogen, zoals spinazie en wortels.
    Ze bevatten vitemines die je ogen nodig hebben.
    Ik heb een tip als je je moe voelt aan je ogen.
    ''Was'' de ogen met koud water. Pak 2 watjes en doorbleek ze met warme melk of thee. (geen sterke!)
    Druk de watjes zacht tegen je ogen aan en ga zo een halfuurtje liggen.
    Neem hierna een frisse douche! Je ogen zien er stralend uit!



    HOE LANG MOET JE MAKE-UP BEWAREN?
    AANGEBODEN DOOR DESIGN ONTWERPERS!


    Make-up kun je niet eeuwig bewaren, het ziet er mooi uit en je hebt
    er voor betaalt.
    Maar je kunt het niet bewaren. Zie het als voedsel, voedsel kun je ook
    niet eeuwig bewaren het gaat dan volbacteriën zitten. En dat is bij make-up
    precies hetzelfde!
    MASCARA:
    Mascara houd je niet erg lang. Slechts 3 maanden.
    De meeste nadelen van oude mascara is een oogontsteking door
    de bacteriën die zich er verzameld hebben.

    CRÈMES, CONCEALERS, FOUNDATIONS:
    Die kun je lang houden, 1 tot 2 jaar.
    Als het anders ruikt moet je het meteen weggooien.

    LIPPENSTIFT:
    Lippenstift is langer houdbaar dan een jaar.
    Lipgloss wat minder omdat de bij oude lipgloss
    ook bacteriën samenkomen op het stokje.


    MAKE-UP KWASTEN:
    Deze kun je altijd houden, tenzij ze niet zo goed zijn.
    Je kunt ze het best schoonhouden met 1 druppel haarshampoo.
    Laat ze dan uitdrogen.
    Het best kun je ze schoonmaken met babyshampoo.

    01-08-2008 om 10:50 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Huidskleur
    Het maakt niet zo veel uit welke huidskleur je hebt.
    Ik ben een beetje bleek maar ik ben een ietsipietstie verbruint.
    Maar niet meer voor lang! Ik ga naar Italië en daar ga ik wel veel zonnebaden!
    Ik wil wel een mooie gebruinde huid.
    Wil jij ook een mooi gebruind gezicht of huid en ga je niet op vakantie?
    Dan moet je deze crèmes kopen.
    Het kan je overal op je huid insmeren.
    Na 3 dagen is je huid in die kleur gebruind.
    Nu een nieuwe kleurcrème, kies een kleur en na 3 dagen heb je deze huid.
    Nu te koop bij The Body Shop.
    De crème is heel zacht en soft zodat je je huid makkelijk kan insmeren.
    Studio Direct Creamy Paramedical Camouflage Makeup Color Chart

    01-08-2008 om 10:47 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Hoe maak ik een mooie oogschaduw look

    Ooooh deze foto is zo cool!
    En vooral die make-up, ik wil dat ook eens proberen.
    Gelukkig heb ik het gevonden.
    Stap voor stap ga ik het uitleggen hoe je deze perfecte oogschaduw look krijgt:
    Instruction step-by-step.

    STAP 1:

    Pak een kwast zoals op de foto en gebruik witte oogschaduw.
    Beweeg van links naar rechts.
    Breng het aan tot aan je wenkbrauw.


    STAP 2:

    Pak een iest dunnere kwast en gebruik felroze
    oogschaduw.
    Gebruik het niet over het voledig ooglid maar neg in het hoekje.


    STAP 3:

    Gebruik dan zilver of grijs en gebruik het rond het wit.
    Door het roze en wit verkleurt het grijs.
    Dat is een zeer mooi effect.


    STAP 4:
    Instruction step-by-step.
    Pak dan zwart en breng het onder je oog aan en
    eindig met een hoekje.


    STAP 5:
    Instruction step-by-step.
    Gebruik dan wit oopotlood.
    Breng het aan op je ondelid.


    STAP 6:
    Instruction step-by-step.
    Pak dan vloeibare eyeliner en maak een dun lijntje op
    je bovenlid.


    STAP 7:
    Instruction step-by-step.
    Gebruik mascara breng het dik aan zodat je lange wimpers krijgt.

    Zo nu heb je je droom make-up look!

    01-08-2008 om 10:09 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (7 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Make up info
    HeeeJ!
    Hier zijn soorten make-up's in verschillenden kleuren.
    Kies bij elk een kleur bijvoorbeeld:
    Oogschaduw groen, mascara bruin, lipgloss roze...
    Kies een kleur die ik je gegeven heb en probeer die ook eens!
    Misschien past het bij je! Waarom niet?

    OOGSCHADUW:

    Deze make-up gaat lang mee en blijft lang zitten op
    het ooglid.
    Het voelt zacht en gevoelig aan.
    TIP: van alle kleuren oogschaduw kan een mooie,
    bijpassende kleur nagellak gemaakt worden door een beetje poeder te mengen met
    een transparante nagellak.
    Ook door een transparante lipgloss kan een unieke, sensuele kleur voor je lippen
    worden samengesteld!
    Ook in deze kleuren:
     
     
     
     
     




    Deze oogschaduw is niet gewoon zomaar, maar hij is super zachte en is een soort glitteroogschaduw.
    Ook in deze kleuren:




























    LIPPENSTIFT:

    Deze lippenstift is heel verzorgend.
    Hij bevat vitemine en is eigelijk een lippenbalsem gecombineerd met een lippenstift.
    Ook in deze kleuren:
     
     
     
     
     
     
     


    LIPGLOSS:

    Deze lipgloss vult volume en zorgt voor een verleidelijke glans.
    Ook in deze kleuren:
     
    BLUSH:

    Deze blush is geweldig!
    Het voelt zeer zacht aan op je huid en is heel gezond.
    Ook in andere kleuren:
     



    01-08-2008 om 10:07 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Ik heb zelf heel veel skinny broeken thuis .
    Ik vind dat mollige tot dikkere mensen niet staan met een skinny , want



    * Ze staan er lelijk mee , zo dik vind ik dan
    * Ze hebben moeite om het aan en uit te trekken .
    * Ze moeten een grotere maat pakken en dan is de pijp veel te lang en dan moeten ze het omplooien/naaien en dan lijkt het helemaal niet meer op een skinny !
    * Een voordeel : Hun billen zien er dan wel een beetje dunner uit, maar er zijn andere dingen die bestaan om dunner te lijken !

    De Skinny broeken zijn nu wel erg in de mode.
    Het wordt veel gedragen door tieners, pubers en jongvolwassen.
    Het is zeer trendy omdat het van onder erg strak en smal is en daardoor lijken je benen niet mollig, maar lang en smal.
    Maar je moet wel een goede keuze maken welke schoenen eronder passen.
    All Stars, Ballerina's of hakken zijn er zeer trendy op.
    Maar niet alleen Skinny Jeans is mooi, maar ook zeer felle kleuren zijn zeker trendy!

    Skinny Jeans Broeken





    Maar in de winter staan deze skinny broeken zeer mooi want dan kan je ze in je laarzen doen !
    Ik vind het dan ook mooi als je laarzen hebt met een klein hakje onder .

    Skinny broeken in fellere kleuren



    Onder deze skinny passen die schoenen op de foto hierboven echt niet bij !

    Een gele skinny vind ik niet zo mooi , maar bij deze meid past het wel !



    01-08-2008 om 10:04 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verzorgingsroutine
    Het is erg belangrijk om je huid goed te reinigen. Zo zorg je ervoor dat je huid gezond aanvoelt en je ook minder snel een oude huid zal krijgen! En dat geldt niet enkel voor je huid: ook je haren verdienen af en toe een goede opknapbeurt! Zeker wanneer je regelmatig föhn, krultang of stijltang gebruikt.

    Ik zal het eerst  hebben over je
    huid.
    - Reinig elke dag je huid goed! Dit wil zeggen: met een reinigingsmelk/olie/lotion, een tonic en een dag- of nachtcrème. Dit moet je 's morgens doen, voordat je je make-up opdoet, maar zeker en vast ook 's avonds. Het is erg belangrijk dat je huid 's nachts kan herstellen, en dit kan enkel met een volledig gereinigde huid!
    - Scrub je gezicht één keer per week. Dit zal ervoor zorgen dat je huid zachter aanvoelt, en ook minder vet is. Je poriën worden volledig gezuiverd.
    - Een gezichtsmaskertje is erg fijn om te gebruiken. Dit kan je ook één keer per week doen. Je moet het langer laten intrekken, en je hebt het echt in 1001 lekker geurtjes!

    Nog enkele tips:
    - Gebruik verzorgingsproducten aangepast aan jouw huidtype! Het is erg belangrijk om de juiste producten te gebruiken, anders heeft het geen zin!
    - Last van puistjes?: gebruik producten tegen een vette huid: zo worden de puistjes uitgedroogd en zullen ze snel verdwijnen. Helpt dit niet? Probeer eens een ander merk van producten. Het kan zijn dat jouw huid verkeerd reageert op bv Clinique.

    Nu: je haren!
    - Een conditioner gebruiken na je shampoo is zeker en vast aan te raden. Zo blijven je haren lekker zacht, en voorkom je knopen die er niet uitwillen. Je haren kammen terwijl ze nat zijn is ook not-done! Dan zijn ze nl. zo broos, dat ze enorm snel afbreken.
    - Een crèmespoeling/voeding is ook fijn om je haren een extra boost te geven.
    - Wil je je haren beschermen tegen de warmte van je föhn/stijltang/krultang: hier zijn speciale producten voor!
    - Een haarmasker gebruik je één keer per week, dit moet je gemiddeld 10 minuutjes in laten trekken (hangt van het merk af).

    Nog enkele tips:
    - Gebruik altijd een shampoo aangepast aan jouw haartype! Zijn je haren snel vet of  hebben ze weinig volume, of kleur je je haren en wil je deze kleur behouden: haast elk merk heeft een aangepaste shampoo én conditioner-lijn! Ga dus geen shampoo gebruiken tegen vet haar als je haren superdroog zijn! Logica..
    - Snel vettende haren?: Probeer niet te veel verzorgingsproducten te gebruiken zoals haarmousse, gel of voeding. En als je dit toch wil doen: gebruik de producten enkel op de lengten van je haren, en niet op je haarwortels.
    - Haren zonder volume?: Doe haarmousse in je haren en probeer ze eens te föhnen terwijl je met je hoofd naar beneden hangt. Je zal zien: in no time heb je wilde lokken!

    Wanneer je deze stappen doet, kan ik je garanderen dat je een stralende huid hebt en glanzende haren!



    01-08-2008 om 09:35 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Haren wassen met babyshampoo
    Klik op de afbeelding om de link te volgenDoordat het 100% zeepvrij is, is het een erg zachte wijze om je haren te wassen. Je zou er echt veel meer volume van krijgen, minder snel vettend haar en noem maar op.
    En zoiets kan ik dus niet aannemen zonder dat ik het zelf heb geprobeerd!
     Ik besloot 4 keer na elkaar de babyshampoo te gebruiken in plaats van mijn vertrouwde product. Ik heb gewone babyshampoo van het Kruidvat huismerk, maar Zwitsal is ook prima.
    Ik gebruikte er géén conditioner of andere verzorgingsproducten bij, omdat ik gewoon op een milde manier mijn haren wilde wassen met de babyshampoo. En zo begon het experiment...
    Het resultaat?
    Nou, meer volume? minder snel vettend haar? Vergeet het maar!
    Na het wassen waren mijn haren één en al knoop. Na het kammen en drogen ervan, lagen ze maar platjes op mijn hoofd. En ja hoor, ze waren even snel vettig als wanneer ik ze met mijn normale shampoo was. Maar goed, na die ene keer dacht ik: 'misschien moeten mijn haren wennen aan minder verzorging?' Dus probeerde ik het nog een paar keer.
     Maar helaas pindakaas: geen mooi effect bij mijn haren.
    Nu betekent dat natuurlijk niet dat dit bij jou ook niet zou werken, dus wanneer je de babyshampoo in huis hebt (ik gebruik hem normaal gezien om mijn makeup kwasten schoon te maken), gewoon proberen.
    Dit experiment is dus niet positief uitgedraaid voor mij..nu maar op zoek naar een ander mirakelproduct !

    01-08-2008 om 09:12 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dove
    Klik op de afbeelding om de link te volgen I love Dove! Echt elk product dat ik in mijn o-zo-lange-leven ( ) heb gebruikt van Dove is me goed meegevallen.
    De douchegels hebben elk een eigen functie: hydraterend, verstevigend, zijdezacht, Olie & Zijde, Peeling, Rustgevende avond, Pro-Age en nog veel meer! Zelf wissel ik graag af in douchegel, ik gebruik dus niet altijd dezelfde. De hydraterende heb ik een tijd gebruikt toen ik merkte dat mijn huid erg droog was, en ook de Rustgevende avond is heerlijk om mee te douchen voor het slapen gaan.
    Ook voor huidverzorging heeft Dove een uitgebreid assortiment: bodylotions (voor versteviging, voedend, pro-age,..) en zelfbruiners (Summer Glow).
    Van de shampoo en conditioner ben ik geen dagelijkse gebruiker, maar degene die ik al heb geprobeerd zijn erg goed voor normaal haar en niet voor bv. snel vettend haar of krullen.
    Ook een deodorant van Dove is ok, maar ik ben een enorme fan van de deodorant van Clinique (waar ik eerder al een artikel over schreef) en wil geen andere meer!
    Waar ik het nu eigenlijk over wilde hebben is de Dove Silk Glow Beauty Body Lotion: wat ben ik hier tevreden over! Het is een bodylotion van subtiele glinstertjes met een combinatie van 1/4 hydraterende crème en zijdeproteïnen die een beschermingen geven aan je huid. Ik gebruik het erg veel nadat ik mijn benen geschoren heb, en zeker wanneer ik een rok draag die dag. Het is geen overdreven onnatuurlijke glans, maar het ziet er lekker gezond uit! (en het ruikt ook nog eens heerlijk ).

    De Dove producten kan ik aan iedereen aanraden die zijn of haar huid goed wil verzorgen voor een betaalbare prijs. Kruidvat heeft vaak acties wat Dove nog betaalbaarder maakt. En wat ik ook zo leuk vind, is dat Dove voor hun reclame campagnes 'gewone' vrouwen gebruikt, geen supermodellen!

    01-08-2008 om 09:10 geschreven door Miss_Andrea

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)



    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     

    Archief per week
  • 11/08-17/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008


          
     
     

           


     



      
           
         


           
     


     


                                                     

     




     


     


     

    Inhoud blog
  • MUSIC
  • Shoppen , doe ik zooo graag !! =>
  • Gwwn maar wat kijkplezier hehe
  • Het gebruiken van maskertjes
  • Maskertjes by => Yves Rocher
  • Uileg over => productjess
  • Bodycare by the bodyshop
  • The Bodyshop
  • Fruitige lipglossen
  • Zelf je pedicure doen :
  • Gwwn fantastisch =>
  • Huidskleur
  • Hoe maak ik een mooie oogschaduw look
  • Make up info
  • Verzorgingsroutine
  • Haren wassen met babyshampoo
  • Dove
  • HHHEEEYYY
  • What , ik weet niet welke kleur op mijn ogen doen help me pleasee HHHHEEELLPPP!!!!!!
  • Ookal houd ik nie van eyeliner : ik dacht => kzet het toch maar eve op m'n blogjuhh
  • Mascara? Echt te gek !! => tips
  • Nagels => nagelverzorging
  • Lippen corrigeren =>
  • Lips tips
  • De basis => Blusher of rouge
  • De basis => 4 stappen plan
  • Make up op school ? Helemaal geen probleem , wees niet bang op het op te doen !!
  • ZAC EFROONNNNN !!
  • KERRMIZZ
  • Modeshow in mijn tuin
  • Truugg naar school?? bnee geniet maar eerst van de vakantie !!! ;)
  • Wat heb ik zoal allemaal nog nie gebruikt
  • Prachtige dingen !!
  • Blush of rouge op je wangen tips en soorten
  • Handige make up asccessoires
  • Avondje uit , maak je op in 8 stappen
  • Make up van clinique
  • ppooeefff !! eve tussendoor
  • Alleen maar Yves Rocher, Yves Rocher staat bij mij op één
  • Reiniging en Lotions
  • Modeshowww
  • Kadoottjuhh
  • Maskers van fruit
  • 24/24 uur open,........
  • MiJn pArfuMetjeSss
  • Was je handen altijd met ZeeeEppppP !!!
  • Body lotions by Yves Rocher
  • Hoe ziet mijn kaptafel eruit ?Wat allemaal ? HEEEELL MOOIII !!!
  • Zoooo veeellll
  • French manicure
  • Hoe je huid reinigen ?
  • ALL*STAR
  • Zonnebrillen
  • Lipstick/gloss aanbrengen in 10 stappen
  • Lipliner aanbrengen in 9 stappen
  • Oogschaduw aanbrengen in 6 stappen !
  • kaptafels
  • Ideale tips voor make up in de winter
  • Voor een party geschikte make up
  • Zo blijft je make up beter
  • Tips voor mooie lippenstift
  • Beauty tips die werken en niet werken
  • Honing , een heel goed schoonheidingrediënt
  • Gezichtsmasage
  • Wenkbrauwen epileren
  • Mascara aanbrengen
  • Maskertjes en Peelings
  • Entertnaiment
  • Vanalle producten
  • Body care
  • Gastenboekje
  • Hoe oogschaduw opdoen
  • Beauty by my
  • Rihanna en Avril Lavigne
  • Winkelen in maastricht
  • hoe make up kwasten wassen
  • Rode kersen en schoonheid
  • NIVEA
  • Make up van clinique
  • food is beauty
  • beauty its your garden
  • beauty its your garden
  • 'k verveel me zooo !!
  • Manicure

    Gastenboekjuuhh
  • wat moet ik doen als een zus heelemaal niet lief is
  • Fashion
  • Miss BB
  • lieve groetjes
  • mooie blog

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Rondvraag / Poll
    In welke winkel shop je het liefste?
    Yves Rocher
    Pimkie
    The BODYSHOP
    Planet Parfum
    H&M
    HEMA
    Nike
    Bekijk resultaat


    Blog als favoriet !

    Rondvraag / Poll
    Gebruik je make up?
    Nee , ik haat make up
    Ja
    Soms
    Bijna elke week
    Elke dag
    Goed idee voor fuiven
    Alleen als ik zin heb om me te schminken
    Bekijk resultaat




    Welkom op mijn blog!
    {TITEL_VRIJE_ZONE}

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Rondvraag / Poll
    Welk soort schoenen draag je het meest?
    laarzen
    all stars
    ballerina's
    qrocs
    gewone schoenen
    slippers
    sandalen
    sportschoenen
    naaldhakken/gewone hakken
    Bekijk resultaat


    Rondvraag / Poll
    Wat zijn je hobby's?
    shoppen met m'n vriendinnen
    dansles
    tekenles
    modeshow lopen/geven
    schoonheidsslaapje doen
    naar een beautysalon gaan
    make up opdoen
    voetballen
    muziek spelen
    paardrijden
    ballet
    met vriendinnen uitgaan
    sleepovers geven
    op www.bloggen.be bloggen/gaan
    zitten nixen
    op de wii, playstation, PSP, Ds, ... spelen
    ik doe geen hobby's
    Bekijk resultaat





    Een interessant adres?


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs