Foto
forum
  • aftelkalender
  • veiling
  • Sponsoring door Burchtenaars - oude gebouwen erbij betrekken
  • Ideetjse voor fondswerving
  • Nieuwe facebookpagina met informatie over het nieuwe schoolgebouw

    Druk op onderstaande knop om te reageren in mijn forum

    Foto
    Foto
    Inhoud blog
  • vergadering 18 juni 2024
  • schoolreglement 2024-2025
  • SR 20 februari 2024_verslag
  • Vergadering schoolraad 10.10.2023 19.30 u.
  • SR 20-06-2023
    Foto
    Foto
    Schoolraad Sint-Martinus Burcht
    digitaal forum van de schoolraad
    Forum
    Forum > rode apen > veiling
    25-10-2011
    veiling
    Een veiling van 'recupereerbaar materiaal' binnen de school, indien dit door de aankoper van de schoolgebouwen toegestaan wordt? - Ik denk aan oude vloertegels, per stuk te verkopen. Op iedere tegel kunnen begin- en eindjaar vd school 'gedrukt' worden. En een 'St-Martinusvermelding'. - de koperen pomp uit het bureel Kloosterstraat - tafeltjes en stoeltjes - speeltuigen die niet mee verhuisd kunnen worden - schoolmateriaal dat niet mee verhuisd wordt - ... - enkele voorwerpen van Leo Tindemans, die we -misschien een beetje opportunistisch- een oudleerling kunnen noemen - indien Tindemans zijn medewerking wil verlenen: de veiling aanvullen met voorwerpen/kunst/... die hij bij bevriende politici bijeenvraagt. 'Voor het goede doel'! Ander ideetje: postkaartenactie met beelden van de school doorheen de voorbije honderdenzoveel jaar. Het drukwerk kan zowat integraal gesponsord worden, de opbrengst kan dus 100% zijn. Als die pakketjes verkocht geraken wel te verstaan.

    25-10-2011 om 21:29 geschreven door wim vm




    Plaats een reactie op dit onderwerp:
    Uw naam *
    Uw e-mail *
    URL
    Titel *
    Bericht *
    Veiligheidscode *
    Nieuwe code aanvragen


    Typ de cijfers/letters die u ziet in de figuur exact over in het tekstvak onder de figuur. Zo is het zeker dat u een bezoeker bent en geen machine.
    Kan u de code niet lezen? Klik dan HIER om een nieuwe in te laden, blijf dit doen totdat je ze wél kan lezen en overtypen. Zo wordt spam vermeden op dit blog en de veiligheid gegarandeerd.
      Persoonlijke gegevens onthouden?
    (* = verplicht!)


    >

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs