Inhoud blog
  • Veiligheid en kwaliteit van uw schommel
  • Speeltoestellen met 9 x 9 cm dikke palen
  • Een kinderbed of misschien toch liever een speelbed?
  • Hoe moet u uw speeltoestel bevestigen?
  • De glijbaan – lekker uitgelaten in de tuin spelen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Schommel en speeltoestellen blog
    Welkom in Wickey`s buitenspeelgoed paradijs
    22-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De glijbaan – lekker uitgelaten in de tuin spelen
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Momenteel zijn de glijbanen, en alle andere speeltoestellen in de tuin, met een dikke laag sneeuw bedekt. Spelen in de tuin betekent nu het maken van een sneeuwpop en sneeuwbalgevechten organiseren. Toch staat het seizoen voor de glijbaan, speeltoren en zandbak, sneller voor de deur dan u denkt. De kinderen hoeven dan niet meer dik ingepakt te worden als ze naar buiten willen. U houdt ze dan ook niet langer binnenshuis want ze kunnen weer fijn in de tuin spelen.

    Bij het spelen in de tuin is één speeltoestel altijd grote favoriet: de glijbaan. De glijbaan combineert plezier met veel beweging. Immers, uw kinderen moeten via de ladder of klimwand naar het platform boven de glijbaan klimmen. Het naar beneden glijden is verbonden met een grappige sensatie in de buik. Dan is het weer snel rennen om de eerste te zijn die weer via de ladder naar de glijbaan klimt.  Zo wisselen rennen, klimmen en lachen elkaar af.

    Heel welkom is een geïntegreerde zandbak onder het platform van de glijbaan. Vooral in hoogzomer kan het speelplezier op de glijbaan erg vermoeiend zijn. Dan zullen uw kleintjes dankbaar zijn als ze lekker in de zandbak onder de glijbaan kunnen uitrusten.

    Denk daarom nu al, ondanks sneeuw- en ijspret, aan het spelen in de tuin en zoek alvast naar een passende glijbaan.

    22-12-2010 om 15:49 geschreven door Wickey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:glijbaan, speeltoestellen
    17-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wickey schommelzitje
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Een schommel krijgt zijn charme pas door een schommelzitje. Het schommelzitje verandert de houten plank met schommelkettingen in een vliegende draak of in een ruimtevaartuig op weg naar Saturnus.

    De schommelzitjes - vele variaties

    Een schommel is niet alleen speelgoed voor grote kinderen; zelfs baby's kunnen al plezier hebben aan het schommelen, als er maar het juiste schommelzitje aan de schommel hangt. In de babyschommel zijn de kleintjes goed ondersteund en goed beschermd. Het is de moeite waard te investeren in een schommel voor baby’s omdat sommige modellen met uw kind meegroeien. Van de babyschommel wordt, na verloop van tijd, overgegaan op een klassiek schommelzitje in de vorm van een plank.

    Een schommelzitje kan ook de vorm aannemen van een dier; uw kinderen rijden dan op een paard of op een draak in plaats van een schommelzitje. Ook kan de schommel een bijzondere schotelschommel zijn, een boei, een voetschommel of een hangende bal. Voor kleine turners zijn de trapezestang of de turnringen heel geschikt.
     
    Misschien staat u ook voor de uitdaging een schommel voor meerdere kinderen te vinden. Upgrade dan uw schommel eenvoudig met duo schommel, zoals het schommelschuitje. Op een schommelnet of op de mega schommel passen zelfs meerdere kinderen. Zo hoeven de kinderen niet meer te ruziën over wie er op de schommel mag.

    Een ding is zeker: bij deze variatie aan schommelzitjes, hetzij rechtop of ondersteboven, uw kinderen zullen van het schommelen genieten!

    Een schommelzitje gemaakt van een band

    Een band hoeft niet per se bij een voertuig te horen. Veel creatiever is het, de band te gebruiken als een bandschommel. Een bandschommel is een schommel die bestaat uit een rubberen band. Deze schommelzitjes zijn zeer duurzaam en veelzijdig inzetbaar: rechtop of horizontaal, voor een of twee kinderen. Vooral de bandschommels in dierenvorm zijn erg grappig. In dit geval zijn aan de rubberen banden de vorm van een eland, een stier of een paard gegeven. Overigens zijn deze schommelzitjes ook erg geschikt voor binnenshuis.

    Het schommelzitje voor openbaar gebruik

    Voor openbare speelplaatsen moet een schommelzitje gecertificeerd zijn volgens TÜV en de DIN-normem EN 1176. Het publiek schommelzitje is zeer robuust, weerbestendig en duurzaam. Robuust betekent zeker niet saai. Een schommel voor publiek gebruik kan gemaakt worden van flexibel rubber, kan een schotelschommel of zelfs een grote netschommel zijn. Zelfs voor de kleintjes, zijn er openbare babyschommels. Elk schommelzitje zorgt voor veel pret, optimaal plezier en een frisse neus.

    17-12-2010 om 14:32 geschreven door Wickey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:schommelzitje, schommel
    30-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De aanbouw glijbaan voor uw speeltoestel
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



    Een speeltoestel zonder glijbaan is maar half zo spannend. Doe uw kinderen een plezier en bouw een glijbaan aan hun speeltoestel in de tuin. De aanbouw glijbaan is reeds goed uitgerust voor dit doel. Een klein vooruitstekend gedeelte vergemakkelijkt het monteren van de glijbaan aan het platform van uw speeltoestel. Schaf daarvoor de passende verzinkende schroeven en ook degeschikte grondankers voor bevestiging aan de grond aan.

    De aanbouw glijbaan is verkrijgbaar in verschillende kleuren en vormen. Onze normale aanbouw glijbaan is gemaakt van HDPE-kunststof en zal beslist bij uw kinderen in de smaak vallen. Allereerst heeft het de vorm van een golvende glijbaan. Ten tweede is de glijbaan verkrijgbaar in vier kleuren; blauw, rood, groen en geel. Veiligheid wordt gegarandeerd door het TÜV certificaat volgens EN 71-1 DIN.

    Overigens kan de glijbaan ook gebruikt worden als hangende glijbaan. Dit geldt ook voor de golvende glijbaan van RVS die in onze shop verkrijgbaar is. Deze aanbouw glijbaan is beschikbaar inverschillende hoogtes. Het roestvrij staal is zeer weersbestendig en is niet gemakkelijk te beschadigen. Met de breedte van 50 cm biedt de aanbouw glijbaan genoeg plaats voor uw kinderen om van het glijden te genieten. Aan het onderste uiteinde van de roestvrij stalen glijbaan zijn twee staven bevestigd die in beton moeten worden gegoten. Daarna is de glijbaan stabiel en onverplaatsbaar.

    Onze spiraalvormige glijbaan is wel een heel speciaal model glijbaan. De turbo glijbaan is zelfdragend, wat betekent dat er geen post in het midden van de glijconstructie bevestigd is. Uw kinderen kunnen op deze glijbaan in een mum van tijd naar beneden glijden en zijn daarbij volledig omsloten door een beschermende buis. Deze glijbaan wordt via de verbindingsplaat aan het speeltoestel verbonden. Het bestaat uit negen buisvormige elementen die aan elkaar worden geschroefd.

    Welke glijbaan u ook kiest, het voordeel van de aanbouw glijbaan is, dat deze ook achteraf nog aan uw speeltuig aangebouwd kan worden.

    30-11-2010 om 10:23 geschreven door Wickey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Tags:Speeltoestel, Glijbaan, speeltuig, speeltoren, klimtoren, glijbanen, buitenspeelgoed
    24-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wickey Buitenspeelgoed

    Met kerst wordt kinderen op de eerste plaats speelgoed gegeven: poppen, speelgoedauto-tjes, computerspelletjes en vele andere soorten speelgoed liggen opgestapeld onder de kerstboom. Daarbij kunnen ouders, grootouders, tantes en ooms een beetje verder denken - bijvoorbeeld aan speelgoed voor buiten. Een glijbaan of speeltoestel is een zeer duurzaam cadeau, die ook nooit zijn fascinatie verliest. In plaats van het tiende computerspelletje op rij te geven of voor die kleine bij gebrek aan betere ideeën sokken onder de boom te leggen, is een speeltoestel voor in de tuin eerder aan te bevelen.

    Zodra de laatste sneeuw weggesmolten en de vorst uit de grond is, kan de glijbaan opgebouwd worden. Door de juiste bevestiging van de glijbaan en een zachte ondergrond (mulch of een veiligheidsmat) is veilig spelen verzekerd. Zo moeilijk is het echt niet, het speeltoestel voor buiten op te bouwen.  Het plezier van de kinderen bij het spelen en tieren, is de moeite van het opbouwen dubbel en dwars waard.

    Een speeltoren of een glijbaan zijn zeer duurzaam. Terwijl bij het speelgoed van kunststof snel onderdelen afbreken, staat de houten speeltoren zelfs bij wind en regen stabiel. Natuurlijk moet het speelgoed voor in de tuin onderhouden worden, maar  is de belastbaarheid veel groter dan het meeste speelgoed wat voor binnen geschikt is. Tegelijkertijd zet de speeltoren de kinderen aan tot  creatief spelen. Een speeltoren bestaat meestal uit verschillende speeltoestellen, bijvoorbeeld uit een zandbak, een klimtoren, een glijbaan en een schommel. Hier kunnen de kinderen natuurlijk uitgelaten zijn, wild spelen, schommelen en klimmen, maar ze kunnen ook rustig spelen, eens eenvoudigweg op de speeltoren gaan zitten en in de verte turen. Ze kunnen zelfs een beetje verantwoording nemen voor het mooi houden van de speeltoestellen.


    De veelzijdigheid die de speeltoestellen voor in de tuin bieden, zoals een glijbaan of speeltoren, kan door speelgoed dat alleen geschikt is voor binnenshuis nauwelijks waar gemaakt worden.  Vul daarom de kinderkamer in huis aan met een prachtig speeltoestel in de tuin!





    24-11-2010 om 11:09 geschreven door Wickey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    Tags:speeltoestel, speeltuig, speeltuigen, klimtoestel, schommel
    04-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Schommelen is geweldig!
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

     

    Eindelijk weer op een schommel zitten en de frisse voorjaarswind door de haren laten waaien! – Daar verlangen veel kinderen naar, nu de strenge winter ze in huismussen heeft veranderd. Koude, sneeuw en ijs verhinderen nu nog dat de kids op hun creatieve schommelzitjes gaan zitten en hun avonturen in de lucht kunnen beleven. Maar het voorjaar staat voor de deur en met haar ook het prachtige schommelseizoen!

    Schommelen is geweldig – daarover bestaat geen twijffel. Het is alleen nog veel, veel leuker, als de schommel is aangepast aan de wensen van uw kinderen. Een eenvoudige schommelconstructie van hout met een of twee schommelzitjes voldoet hier in ieder geval al aan. Het schommelen is nog leuker als er aan de schommel ook nog een glijbaan of zelfs een complete speeltoren vastzit.

    Het verbinden van de diverse onderdelen –schommel, glijbaan, klimnet, rekstok, speeltoren etc. – is met onze houten speeltoestellen makkelijk. Ofwel u begint met een eenvoudige schommelconstructie, bijvoorbeeld de houten schommel Wickey SkyBob, en breidt deze stapsgewijs uit met de andere speeltoestellen. Of, als u veel plaats in de tuin heeft, bouwt u meteen samen met uw kinderen een speeltoren met een geïntegreerde schommel.

    Babyschommels en bandenschommels

    Ook onze veelzijdige schommelzitjes staan garant voor schommelpret. Zelfs de kleinsten komen met de babyschommel Papegaai of met onze verstelbare kunststoffen babyschommel aan hun trekken. Grotere kinderen kunnen meteen oefenen met het rijden op een rendier of een stier – onze comfortabele bandenschommels zijn voor elke rodeo-show inzetbaar.

    En dit is voor onbezorgd schommelplezier erg belangrijk: de veiligheid. Daarom adviseren wij onze klanten om een rubberen veiligheidsmat onder de schommel te leggen.

    En dan kan het beginnen: het allerleukste schommelseizoen van het jaar!

    04-02-2010 om 12:17 geschreven door Wickey  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    Tags:speeltoestel, schommel, speeltoestellen, schommels


    Archief per week
  • 07/02-13/02 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 01/02-07/02 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs