Inhoud blog
  • Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Erasmus

    08-02-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.

    Maandag ben ik voor de eerste keer naar de universiteit van Letteren gegaan voor het vak FLE (français langues étrangères). We kregen onze uitslag van de test die we vorige week gemaakt hadden en daarna werden we in 3 groepen verdeeld. Ik zit in de 2e groep (niveau avançé). Ik volg vanaf nu dus altijd in deze groep de lessen.

     

    Dinsdag was een hele leuke dag. Voor de middag zijn we naar de les geweest en daarna hebben we pannenkoeken gebakken voor de mensen van onze klas. Ze zijn nog gebleven tot 17.00 uur. Het was echt heel leuk en vooral heel lekker!

     

    Woensdag hadden we geen les, dus hebben we voor school gewerkt (we hadden nog een taak die we moesten maken over onze stage).

    ’S avonds had ik les aan de universiteit. Anne moest niet gaan omdat ze dat vak op een andere dag volgt. Ze had gekookt, omdat ik pas laat terug was. Ze had fajitas gemaakt, superlekker!

     

    Donderdag was het aan mij om te koken. Ik had geitenkaas met honing gemaakt met een slaatje en gebakken patatjes. Daarna zijn we naar de karaoke geweest in een dorp naast Orléans. Camille en Juliette zijn ons komen halen met de auto en hebben ons ook terug naar huis gebracht. Die 2 zijn echt toffe meisjes waar we ook altijd bij zijn op school.

    De jongens die erbij waren hebben de hele avond onze drankjes betaald! Jullie horen het al, wij zitten hier echt niet slecht in La France J.

     

    Vrijdag namen we afscheid van de Engelse meisjes, want ze vertrokken zaterdag terug naar huis. Ze organiseerden een English Tea Party bij ons op kot. Anne en ik hadden een mega-snoeptaart gemaakt en ze waren er heel blij mee.

    Nadien zijn we met de fiets nog naar Guiliane gegaan (een jongen uit onze klas). Hij had rijst gemaakt met cervela’s, hmm. We zijn er nog gebleven tot 2 uur en dan zijn we terug naar huis gefietst.

     

    Zaterdag hebben we uitgeslapen en in de namiddag hebben we heel de tijd aan ons eindwerk gewerkt. ’S avonds zijn we nog eens naar de cinema geweest in de stad en daarna zijn we nog iets gaan drinken.


    Zondag hebben we ook voor school gewerkt en 's avonds zijn we pizza gaan eten en daarna hebben we nog een film gekeken.

    Nu is het aftellen tot het bezoek aankomt in Orléans! Ik kijk er al naar uit! 

    08-02-2010 om 11:55 geschreven door Sara  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)

    Archief per week
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs