wij hopen dat onze site jullie wat bevalt! Als jullie ideeën hebben dan kunnen jullie ze gerust doorsturen. Jullie kunnen ook commentaar of punten geven! Beoordeel onze blog alstublieft!?
Nog veel plezier op onze site en veel commentaar geven hè!
1. Er staan twee domme blondjes elk aan een andere kant van de weg. Het ene blondje vraagt hoe kom ik aan de andere kant van de weg? Dommie zegt het andere blondje je staat toch al aan de andere kant!
2. twee domme blondjes gingen naar de restaurant opeens zij de ene domblondje ik heb zwangerschaptest gedaan opeens zegt de andere domblondje en waren de vragen moeilijk?
3. jantje ging eens met een domblondje opstap en zei wat heb jij een mooie ogen . d:ik zie dat niet hoe komt het dat jij dat ziet ?
4. Waarom is een dom Blondje blij wanneer ze een puzzel in 2 maanden afkrijgt.
-Op de doos staat 3-5 jaar
5. waarom gaat een dom blondje altijd zo stil mogelijk voorbij de apotheker?
100 g hondenpoep 2 eetlepels melk 250 ml regenwater 50 g vochtige aarde 500 g mosterd
stap voor stap de cake maken!
1. Neem een grote roerkom 2. doe de mosterd erin 3. giet de melk erbij 4. meng het met de hondenpoep 5. nu is het tijd om het regenwater erbij te doen 6. doe nu de aarde erin EN MIXEN MAAR!
Wij zijn Sarah en Charline! wij zijn blij dat je onze blog eens wilde bezoeken! we werken er hard aan maar het is toch moeilijk! ik hoop dat je het naar je zin hebt! doei! xxx . . .
Rondvraag / Poll
wat heeft 3 armen, 9 neuzen, 6 voeten en geen haar?