De hobby van mijn papa is het kweken van cactussen.
Dat cactussen mooi kunnen bloeien zie je hier. Eén van de vele honderden bloemen in de serre.
voetbal
15-06-2008
over mezelf
Mijn naam is Wout Samyn, ben 10 jaar, speel bij Club Brugge U11. Ik woon in Krombeke ( deelgemeente Poperinge) waar ik ook naar school ga. Mijn hobby's zijn voetballen, tennis en fietsen. Ik verzamels pins van alle voetbalploegen waar ik tegen heb gespeeld. Mijn beste vrienden op school zijn: Wout Selosse, Robin en Ewoud, allen uit Krombeke. Mijn prettigste ervaring in het voetbal was het tornooi in Andorra, waar wij speelden tegen oa Barcelona en Real Madrid, Ferencvaros en Slavia Praag, Villareal.
Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig. Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.
Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.
Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".
Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen. In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.