We hebben allemaal Hyves en ook daar zit een blog bij. Maar ik wilde iets meer met mijn hobby doen... het demonstreren van Tupperware. Hoe kan ik beter en meer vertellen... Ik denk dat dit het is hier ga ik van alles neer zetten over de producten, mijn party's en natuurlijk recepten met gebruik van tupperware producten. Ook wil ik hier informatie geven over producten die in de aanbieding zijn, kado's die je als gastvrouw kunt verdienen en natuurlijk over het werk als demonstratrice.
Eerst zal ik mij eens voorstellen:
Ik ben Sabrina Hermans, ben 38 jaar. Ben samenwonend met Roger en heb 3 kinderen. Ik heb altijd voor de Aldi gewerkt, tot ik in augustus 2006 ziek werd. Een hernia in mijn rug. Ik ben er aan geopereerd maar helaas is het nooit meer goed genezen. Het werk bij de Aldi kon ik dan ook niet meer doen, en ben dan dus ook voor dat werk afgekeurd.
In maart van dit jaar had ik een gezellige Tupperware party. Dat leek mij ook wel wat om te doen. De demonstratrice Inge had dat wel heel snel in de gaten en vroeg of ik zin had om eens mee te gaan naar een ontdekkingsparty van Tupperware. En dat heb ik gedaan ik vond het in een woord geweldig en heb mij dan ook die avond direct aangemeld.
Nu zijn we dan al wel in juli en ik vind het nog steeds geweldig!