Ik ben Arno
Ik ben een man en woon in Kampenhout (België) en mijn beroep is student.
Ik ben geboren op 19/09/1995 en ben nu dus 29 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Klimmen en natuurlijk runescape.
Ik ben heel dikwijls op Runescape online, mijn naam is Magicboy1285
skills Welkom op mijn blog,
als je hier iets niet vind, zeg het dan en dan staat het er een van de volgende dagen in.
08-10-2008
Dragon slayer
Benodigheden: silk, lobster pot, wizards mindbomb, 3 planken, unfired bowl, 90 steel nails, hammer, 2000 gp, 32 questpoints, oftewel 10000 gp of 33 magic met 1 law en 1 air rune, lvl 83 dragon verslaan.
Silk: kopen bij de silk trader in al-kharid.
Lobster pot: kopen in een fishing shop.
Wizards mindbomb: kopen in de bar in falador.
3 planken: in de wilderniss of maken met de sawmill voor 300 gp.(members only)
Unfired bowl: maken met soft clay, use je soft clay op potters Wheel en maak unfired bowl.
90 steel nails: smithen of kopen.
Hammer: kopen in general shop.
Start bij: guild master in champioens guild.
Graad: moeilijk.
Beloning: 18650 strength xp, 18650 defence xp, je kan rune platebody en green dhide body kopen/wielden, 2 questpoints.
1. Praat met de guild master. Vraag achter een rune platebody.
Ga naar edgeville en ga naar het noordwestelijke huis. Praat met oziach.
Hij zegt dat hij pas een rune platebody aan je verkoopt dat je moet bewijzen dat je een echte hero bent. Nu geeft hij jou een key.
2. DE EERSTE MAP.
Ga naar de oracle op de ice mountain(zie map)praat met hem en hij zegt dat je nodig hebt:
A drink used by a wizard=wizard mindbomb.
Some worm string,changed to sheet=silk.
A small crustacean=lobster pot.
A bowl thats not seen heat=unfired bowl.
Ga met deze 4 items in de dwarven mines(zie map)en ga naar het zuidoosten. Use de items met de deur en je zal naar binnen gaan. Search de chest. Je hebt het eerste stuk.
3. DE 2DE MAP.
Ga naar port sarim gevangenis.
1ste manier: praat met wormbrain. Stel een bedrag voor de kaart. Hij weigert. Hij zegt dat het 10k waard is. Betaal hem 10k en je krijgt de map.
2de manier: dood wormbrain met magic of ranged. Use telegrab op de map dat hij dropt.(33 magic,1 air en law rune)
4. 3DE MAP.
Ga naar melzars maze ten noordwesten van rimmington, zuidwesten van falador.
Use je maze key met de deur. Dood wat giant rats en je krijgt een red key. Use die key met de noordwestelijke deur. Ga de ladder op. Nu moet je wat ghosts killen. Kill ze tot je een orange key hebt. Use die key met de 2de noordwestelijke deur.
Ga naar boven. Nu met je skeletons killen. Kill ze tot je een yellow key hebt. Use de key met de zuidwestelijke deur. Ga de trap naar beneden. Nu moet je zombies killen. Kill ze tot ze een blue key droppen. Use de key met de noordwestelijke deur. Nu kill je melzard the mad. Hij dropt een magenta key.
Use de key met de westelijke deur en kill de lesser demon todat hij een green key dropt. Use de key met de deur en search de chest. Je krijgt de laatste deel van de map.
5. DE BOOT.
Use de mappen met elkaar. Ga naar port sarim en ga naar de boot zuidoosten van de boot die jou naar karamje brengt. Praat met de captain. Koop de boot voor 2k. Ga in de boot en ga naar beneden. Use je 3 planks met het kapotte gat.
6. DE SHIELD.
Ga naar lumbridge castle op de 2de verdieping. Praat met duke. Hij geeft je een anti-dragonshield.
7. DE KAPITEIN.
Ga naar draynor village en praat met ned. Vraag of hij de boot wil besturen. Ga weer naar port sarim en je ziet ned je ziet ned in de boot. Zeg dat je er klaar voor bent. Je vaart naar crandor. Onderweg komt elvar aanvliegen en dood de captain's boy. Je schip vliegt in brand en botst tegen de rotsen. Volg deze route naar elvarg the dragon.
Nu ben je in de dungeon. ga wat naar het zuiden en je ziet een low wall. Klim over de wall. Vecht met elvarg(DOE JE ANTI-DRAGONSHIELD OM!!!)dood hem en je snijd zen hoofd eraf. Ga met zijn hoofd terug naar oziah.
Benodigheden:25 gewone bones,1 coin,een bucket met water,een demon van lvl 27 te kunnen verslaan.
Start bij:de gypsy in een tent op varrock plein:
Graad:makkelijk
Beloning:3 questpoints,silverligt houden(is goed om demonen te verslaan)
1.praat met gypsy. Ze zegt dat er een demon komt genaamd delrith die varrock wilt vernietigen. Nu nog wat gepraat en je ziet een klein filmje.Vraag nu waar je het zwaard silverlight kan vinden.ga nu naar het varrock kasteel en ga in het zuidwesten van het kasteel.praat met sir Prysin.
Vraag hem naar de silverlight, nu is er een probleem, hij heeft silverlight en het enige om er aan te raken zijn 3 sleutels.
2.Pak nu je bucket met water en ga naar het noordoosten in de tuin van het kasteel. Search nu de drain. Use je bucket met water op de drain.
Ga nu meteen naar de manhole die je vind ten oosten van de kasteel en ga er naar beneden, ga langs het noordwestelijke gangetje. Aan het einde van die gang zie je aan de westkant een mudpool tussen een hoop skeletten daar ligt de sleutel. Pak de sleutel
3.Ga terug naar het kasteel en ga naar het noordwesten van het kasteel. Klim de trap op, klim de trap weer op en praat met sir Rovin.
Zeg dat het belangrijk is en hij zal luisteren. Zeg dat delrith er weer is en de stad komt vernietigen! Zeg dan dat het een sterke demon is en dat je hem in je eentje gaat doden.
Zorg dat hij de key geeft.
4.Ga nu naar de wizard tower met je 25 bones. Ga de trap op en praat met wizard Traiborn. Vraag hem naar de key. Na wat praten zal hij eindelijk tot een besluit komen.
Hij vraagt achter 25 bones, praat weer met hem en geef de bones aan hem.