hier ben ik ook nog eens zie. Met mij gaat alles heel goed hoor. Ik ben nu ondertussen al bijna een maand naar de kribbe geweest. Het is daar echt leuk. Ik heb er al veel vriendjes en vriendinnetjes leren kennen en de juffen zijn heel lief. Mijn broer Pieter is vanaf vandaag thuis van school. Het is grote vakantie en maandag gaat hij met mij mee naar de kribbe, dan kan hij eens op bezoek komen. Da's een lief broertje dat ik heb hee!?
kennen jullie Nellie nog? Dat is de klaspop hee. Ik mocht ze nog eens meenemen naar huis omdat ik klasbaasje was. Joepie! Hier zie je mij terwijl ik met haar aan het fietsen ben.
Hier staat de hele familie eens samen op de foto zie. Staand van links naar rechts : nonkel Kurt, mama met Hannah, nonkel Andy, Pieter en papa, tante Kathy en nonkel Nico. Zittend van links naar rechts : oma Francine, opa en oma Christianne
Dubbel feest bij ons vandaag!!! Papa is jarig en vandaag is Hannah gedoopt. Kijk eens op de foto hoe flink ze is geweest. Ik heb haar hoofdje mogen afdrogen, dat is lief hee van haar broertje
Vandaag was het bij Pieter op school feest, het was een heel leuke dag voor Pieter en zijn vriendjes en vriendinnetjes. Er was eerst een lekkere barbeque, en daarna heeft hij zich mogen uitleven met allerlei spelletjes, maar zijn favoriete bezigheid is toch nog altijd de zandbak. Hier zie je hem in volle actie.