Eerste nacht weer thuis geslapen, beiden ieder uur gezien. Voor René waarschijnlijk door oververmoeidheid en weer even wennen, voor mij de overbezorgdheid denk ik. Vandaag maar iets rustiger aan doen.
Wij willen jullie allemaal hartelijk danken voor de mooie kaarten, sms, reacties op de blog.
De blog zal vanaf vandaag niet meer worden bijgehouden maar als jullie een bezoekje willen brengen kan dit uiteraard. Hij heeft nog heel veel rust nodig daarom wil ik vragen even van te voren een berichtje te sturen wanneer jullie willen langskomen. We vragen dit om drukte te voorkomen. De arts heeft nadrukkelijk gezegd dat hij nog niet te veel drukte om zich heen mag en kan hebben.
Vandaag gaat het iets beter, gelukkig, Hij heeft zich ook heel rustig gehouden en dan gaat het wel. Misschien komt het ook wel door de spanning van wat is er met mijn HART. Maar die spanning is nu ook voorbij.
Later in de middag van de arts te horen gekregen dat hij morgen naar huis mag. Erg blij hiermee! Eindelijk in de vertouwde omgeving herstellen.
Vandaag de grote dag .De arts heeft beloofd voor drie uur langs te komen om alle papieren inorde te maken en nog een controle laatste controle uit te voeren. Hopelijk kan hij straks de trap op en weer in ons eigen bed slapen. Heb wel een bed geregeld voor in de woonkamer maar die kon pas morgen geleverd worden. Ben wel benieuwd hoe de rit naar huis hem afgaat. Nu me goed voorbereiden op mijn taak als verpleegster , zuster Nicole. Zal hem maar geen belletje geven.
De thuiskomst was emotioneel en vermoeiend, maar wel blij weer in de vertrouwde omgeving te kunnen zijn.
De dag begint weer met hoofdpijn, dus weer heel de dag veel pijnstillers en rust genomen. Nogmaals een hartfilmpje genomen. Hier was de hartslag hoger op maar wederom slaat het hart over. Deze middag was er een cardioloog geweest en vertelde dat de lage hartslag komt doordat het hart overslaat. Geen paniek er zijn meerdere mensen die daar last van hebben maar waar dat vandaan komt ???? Raadsel. Hij zou wel medicijnen kunnen geven maar dat gaat de hartslag nog meer doen dalen. Als hij eenmaal hersteld is van de operatie dan moet hij nog maar eens op controle om te kijken of het nog zo is. Dus het zou geen kwaad kunnen. Allé een zorg minder. De nietjes zijn er om en om al uit, morgen normaal de rest.
weer een mindere dag. Veel aanvallen van pijn in zijn hoofd. Hartslag was nu zelf 31 heel de dag bloeddruk ook lager en krijgt soms moeilijk lucht. De verpleger geeft aan dat er toch maar eens een cardioloog naar moet kijken. Hartfilmpje wel normaal maar het hart slaat over. Zuurstof in bloed wel goed. Morgen bespreken ze dit allemaal met de arts.