Inhoud blog
  • Reflecteren reisonkosten
  • Vergelijken en aftellen met excel
  • Aftellen
  • Powerpoint
  • Weekplanning
  • Informatie over de reis
  • Reflecteren touroperators
  • Kiezen van een touroperator
  • Brainstormen
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken met Google


    Reis naar Jamaica

    30-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reflecteren touroperators

    Hallo

    We zullen even kort onze mening geven over het kiezen van touroperators. Dit is toch wel wat moeilijk aangezien je de touroperators moet vergelijken. Maar, we zijn er toch aan uitgeraakt!  Smile

    30-01-2014 om 00:00 geschreven door Reizen vandewalle-marchand  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kiezen van een touroperator

    Voor we naar Jamaica zullen vertrekken is het natuurlijk heel verstandig om je reis goed te plannen. Zo zullen we eerst een geschikte touroperator moeten kiezen.Question Hierbij zullen we rekening houden met volgende aspecten:

    * de prijskwaliteit

    * de betrouwbaarheid

    * heeft de touroperator ons recente en correcte informatie?

    * …

    Wij geven jullie hier een handige link met verschillende touroperators: http://www.euroreizen.be/nl/links/touroperators.htm

    1. Eerst en vooral zullen we Thomas Cook eens onder de loep nemen. Thomas Cook is op zich wel een zeer bekende touroperator, maar wij vinden hem ietsje te duur om gebruik van te maken. Voor de geïnteresseerden: klik hier.

    2. Onze volgende touroperator is Sunweb. Wat blijkt? We kunnen met hen niet naar Jamaica gaan, dus is deze niet geschikt.

    3. Nog een andere touroperator is Sunjets. Zij hebben een zeer eenvoudige website en geven voldoende informatie over onze bestemming. Alleen jammer dat ze dan geen kamers ter beschikking hebben wanneer wij juist willen gaan…

    4. We zullen nu eens kijken bij Travelworld. Hun site vinden wij helemaal niet overzichtelijk en we kunnen ook niet met hen naar Jamaica gaan.

    5. Tot slot zullen we nog eens kijken bij Neckermann. Zij hebben een redelijk makkelijk te gebruiken website. Wij hebben de prijzen vergeleken en ons besluit staat vast.Idea Jamaica, here we come! Klik hier om ons hotel te bekijken. 

    30-01-2014 om 00:00 geschreven door Reizen vandewalle-marchand  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    20-01-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Brainstormen

    Beste bezoekers,


    Wij zijn leerlingen uit het 4de middelbaar en wij moeten voor school een reisblog maken. Als bestemming hebben wij gekozen voor het eiland Jamaica. Wij hebben gekozen voor Jamaica omdat je er onder andere een brede waaier aan cultuur hebt en een tropisch klimaat met mooie stranden, een helderblauwe zee en palmbomen. Hieronder zullen we even brainstormen om de perfecte reis te kunnen maken.


    - Transport: Hoe zullen we daar geraken? (Per boot? Per vliegtuig?...)

    - Met welke touroperator gaan we? (Jetair, Thomas Cook, Neckermann, Sunjets...)

    - Het eten/drinken? (Hoeveel geld besteden we hieraan? Gaan we naar een restaurant of naar de winkel om het zelf te maken?)

    - Waar zullen we logeren? (In een hotel? In een vakantiehuisje?...)

    - Wat zullen we bezoeken?

    - Hebben we iets nodig voor we het land binnengaan? (Inentingen? een visum?)

    - Hoe verdelen we het geld?

    - Welke zoekmachine is de beste om informatie op te zoeken voor mijn reisbestemming?

    -  ...


    20-01-2014 om 00:00 geschreven door Reizen vandewalle-marchand  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 03/03-09/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 20/01-26/01 2014

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    ruitenwasser
    www.bloggen.be/ruitenw
    Een interessant adres?



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs