Ik ben Josephine-Charlotte, en gebruik soms ook wel de schuilnaam The Girl with Red Eyes.
Ik ben een vrouw en woon in Het Antwaarpse () en mijn beroep is Terug een Strevertje als Student.
Ik ben geboren op 00/00/0000 en ben nu dus 2025 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Voetbal, fotografie, en nog vrij veel.
Deze blog is van iemand met het eindeloze gevecht tegen de veel te vele kilo's en de
neveneffecten hieraan
Red Eyes
05-05-2014
GoodMeurning
Hoihoi iedereen,
Sorry voor het niet nalaten van berichtjes in het weekend. Was namelijk te druk bezig van't weekend met mijn ventje zijn verjaardag vroegtijdig te vieren ;-). In het weekend zal ik niet direct iets schrijven maar dat wordt mooi ingehaald in de week .
Zaterdag naar een massagekuuroord achtig iets geweest (iets dat ik normaal nooit doe maar wel leuk vind). Echt alles erop en daaraan, het was af. Ben blij dat mijn prinsje er ook van genoten heeft. 's Avonds dan met de ouders gaan eten, niet zo speciaal maar ook wel leuk. Zondag dan de Intratuin gaan onveilig maken en dan een braderij'tje gedaan. Met andere woorden, het was een mooi, zonnig en druk weekend met vree scheun weer ;-).
Vandaag ga ik weer het gevecht aan met de overtollige kilo's. tatatadaaaa. Den deze gaat is groepslessen volgen in de fitness. Lijkt mij veel leuker dan 3 kwartier op een loopband te crossen of te gaan joggen. Joggen heb ik wel gedaan maar vind daar jammer genoeg mijn plezier er niet meer in terug. En dan gaan we weer eens serieus op ons eetgewoontes letten, wat in mijn ogen betekent: blijft van die paaseieren af of eet er maar 1'tje. Ooh zo lastig als dat me ligt te verleiden van "eet mij op want je weet dat je mij lekker vindt". Misschien als ik serieus mijn best gedaan heb op de fitness me is belonen met een chocomelkske, dan zijn de paaseitjes eindelijk uit mijn leven hihi.
En natuurlijk is er ook voetbal ;-). Lekker spannend in Play Off 1. Maar dat doet er efkes niet toe, den Antwaarp heeft vrijdag jongstleden zijn licentie voor 2de Nationale. Das in mijn ogen veeeele belangrijker hihi. Dat ze nu maar wat slimmer spelen met de financiƫle situatie en zich uit de shit helpen .
Ik zou zeggen, veel plezier vandaag op het Werk/School/Thuis/OpEenAnder/Feel Free to Add Some More Options ;-).
Tot Lees Mijn Lezertjes ;-)
05-05-2014 om 08:24
geschreven door The Girl with Red Eyes
Eerst en vooral een goeie luie dag gewenst, aangezien het 1 mei is .
Het moet niet al kommer en kwel zijn hier dus zal ik ook positief nieuws geven:
Ten eerste, Ooh wat een mooi weertje vandaag en daar moeten we van genieten ;-).
Ten tweede, voor het eerst een reactie gekregen en ze was al zeer positief *klein sprongetje in de lucht*, hopelijk mogen er nog veel leuke reacties komen :).
Dit bericht was kort maar bondig maar geen zorgen mijn Lezertjes, I'll be back ;-)
Tot lees mijn Lezertjes
P.S: Don't hesistate to send some comments
01-05-2014 om 13:58
geschreven door The Girl with Red Eyes
Zoals in vorig bericht vermeld is hier mijn persoonlijk "verhaaltje".
Ik ben dus een jongvolwassene van 20 jaar. Het zal je al opgevallen zijn dat ik niet het typische normale meisje met normale eeeeuhm afmetingen ben.
Met mijn meter 70 en een bijna 90 kilo ben ik, zoals iedereen wel weet, dik.
Door de meest kritische samenleving ooit anno 2014 en sociale druk, hoor ik deftig te vermageren, wat ook beter zou zijn voor de gezondheid.
Ondanks de vele pogingen en manieren om de kilo's te doen verdwijnen lukt het me maar niet. Al een tijdje staat mijn teller met af te vallen kilo's nog altijd op: 30. Dat lijkt me wel voldoende om terug in de samenleving te passen.
Elke poging tot vermageren faalt zo hard maar toch heb ik zo een rare gedachte dat het de volgende keer wel lukt. Weird!
Door de sociale druk en de nodige kilo's teveel is mijn zelfvertrouwen dus ook 0.0000000000005 % om het zo mooi in Cancellara zijn woorden te zeggen
Maar deze blog zal niet alleen over mijn ettelijke pogingen tot vermageren zijn hoor ;-) Don't worry. Wat anderen doen, namelijk kritiek geven, ik kan daar ook wel mijn mannetje staan ;)
Als jullie je zich zouden afvragen waar ik me zo vooral mee bezig houd of wat mijn hobby's zijn, hier een kleine verzameling:
Voetbal: namelijk Stamnummer 1, ja hoor. Royal Antwerp Footbal Club.
Fotografie, soms zal ik is proberen een van de foto's erop te zetten die ik zoal maak.
Breien, voorlopig houd ik het alleen bij sjalen. --'
Lezen, daar kan ik mijn gedachten is echt op 0.0000 zetten :)
Tot Lees mijn Lezertjes. ;)
30-04-2014 om 20:57
geschreven door The Girl with Red Eyes