Vandaag stond ons een grote test te wachten: zal Amber willen slapen in de zapp xtra?
Vandaag moest de peter van Amber vechten op een judowedstrijd, ze konden kampioen worden! Daar moesten wij natuurlijk bij zijn, 1 probleem: het judokamp vond plaats in de namiddag. Ai ai, Amber doet in de namiddag nog een hele dut... Zal dat wel goedkomen? In onze oude buggy ging het steeds moeizamer, ze vond haar draai er niet meer in en dat had als resultaat dat ze zich in slaap huilde. Heel vervelend dus als mama, zeker als er dan nog eens zo veel mensen op staan te kijken.
Quinny heeft alweer gezorgd voor een grote verrassing voor ons, de quinnycasters!
Heel onverwachts, afgelopen vrijdag, kregen alle quinnycasters een geschenkje voor hun enthousiasme. Heel leuk natuurlijk en de eerste vraag die dan in mij opkomt: wat zou het zijn? Wat kunnen we met dit koude weer nu echt niet missen om onze nieuwe zapp xtra uit te testen...? INDERDAAD EEN VOETENZAK!!!
Wij waren er volledig van overtuigd dat de 2 orgineelse quinnycasters als geschenk de voetenzak zouden krijgen. Door de sterke 'concurrentie' hoop ik al lang niet meer dat ik bij die 2 zal horen. Ik was dus al volop op zoek naar een winkel in de buurt waar ik de voetenzak zou kunnen kopen. Maar nu heeft dus iedereen er eentje ontvangen in de kleur van zijn/haar zapp! Daar bovenop was het geschenkje ook heel leuk ingepakt, de kindjes hier in de opvang waren dolenthousiast. Want wat stond er voor de deur? Een grote jutten zak van de sint met een rode strik er rond! De kindjes waren er volledig van overtuigd dat de zwarte pieten speciaal voor ons al een ommetje hebben gemaakt om ons die lekker warme voetenzak te brengen! Jammer genoeg waren er problemen met mijn camera en heb ik geen foto's kunnen nemen
's Avonds heeft Amber dan meteen de voetenzak al eens grondig getest, we moesten te voet naar de kapper. We hadden eigenlijk al een lodger bunker waar ze heel graag inligt maar ze houdt er niet meer zo graag haar armpjes in, heel vervelend dus. De voetenzak van quinny is zeker even zacht en ook lekker warm, Amber liet zich heel gewillig inpakken. Doordat de voetenzak zo ruim is houdt ze zelfs haar armpjes in de zak! 1-0 voor mama ;-) En dat terwijl ik toch wel een dochter heb die al 16 maanden is en dan ook nog vrij groot van gestalte. Toch zal de voetenzak nog heel de winter dienst kunnen doen!
Bloed, zweet en tranen heeft het me gekost... Maar na vele uren werk...is mijn eerste filmpje over de zapp xtra af! Ik had het serieus onderschat, maar mss ben ik ook wel iets te perfectionistisch aangelegd. Ik wou dat de muziek en de foto's heel goed overeen kwamen... en daar ben ik in geslaagd (denk ik) De foto's iets sneller als de muziek wat sneller gaat, de tekst proberen overeen laten komen met de foto's,... Graag jullie eerlijke mening! Want een complimentje is leuk... en van kritiek kan ik leren! http://www.youtube.com/watch?v=C0SukNs5ryQ
Vanmorgen hebben we onze eerste 'uitstap' met de zapp xtra gehad. Amber moest naar het ziekenhuis om buisjes te laten steken. En mama dacht natuurlijk: dat is een ideale test voor de zapp xtra! Vanmorgen vroeg moest Amber al binnen gaan, recht uit bed in de auto dus. En recht uit de auto in de buggy Ik had de rugleuning al op de relaxstand gezet en zo kon Amber heel rustig mee het ziekenhuis binnengaan terwijl ik alle papieren nog in orde moest maken. Op het daghospitaal in het ziekenhuis zag ik enkele mama's vol bewondering kijken naar onze buggy, jaja tis die nieuwe van quinny De operatie is gelukkig heel vlot verlopen, Amber was snel terug op de kamer en een uurtje later mochten we weer naar huis. Opnieuw kwam de zapp xtra goed van pas, Amber was nog beetje suf van de verdoving en kon in de buggy weer tot rust komen terwijl de laatste papieren in orde werden gebracht. Dan snel naar de wagen, Amber in de autostoel en de zapp in het koffer. Voor dat laatste had ik een beetje schrik maar ik had de zapp sneller opgeplooid en in de wagen gelegd dan dat ik Amber in haar autostoel had vastgemaakt.
1 nadeeltje vandaag: in het boekje van de zapp xtra stond al dat je best geen verzorgingstas aan de buggy hangt. Ik wou het toch eens even proberen aangezien de tas vandaag niet zo vol zat en ik dat toch wel heel veel mama's zie doen... Maar tis echt geen goed idee, de zapp xtra wordt er echt wel heel erg onstabiel van. Jammer dat 1 van de buizen door het boodschappentasje loopt, daardoor heb je daar ook niet zo heel veel plaats.