Ik ben marina
Ik ben een vrouw en woon in moorsele () en mijn beroep is ambtenaar .
Ik ben geboren op 15/04/1960 en ben nu dus 65 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: .
hallo, ik ben marina. ik quilt sinds een 10-tal jaar. ik ben gehuwd met luc (al 26 jaar!) en samen hebben wij 3 kinderen
quiltmadam
07-01-2009
4e epidurale
gisteren was ik op controle bij de dokter : de hernia is nog niet helemaal verdwenen en daarom stelde hij voor om nog een 4e epidurale te laten geven ! hij zei erbij dat het echt de allerlaatste is ! ik kreeg ook nog ziekteverlof tot het einde van de maand, zo kan ik iedere middag rusten ! vrijdag word ik dus voor de 4e keer in de kliniek verwacht, hopelijk ben ik dan eindelijk van die vervelende pijn af ! ik ben vandaag ook met een nieuw project gestart, ik heb al 1 blokje af, als de eerste 3 af zijn, plaats ik een foto ! de eerste 3 blokjes vormen namelijk een geheel !
ik kocht het doosje van patchwork studio in harelbeke voor de mysteriequilt van 2009, allemaal stofjes van moda 'civil war crossing' ! op 31 december kreeg ik het eerste patroon doorgemaild en nu zijn de 3 blokjes van januari al klaar !
voel ik mij nog altijd niet veel beter ! de 3e inspuiting kreeg ik maandag en ik viel haast flauw ! niet van de pijn want van de inspuiting zelf voel je (gelukkig maar) bijna niks ! volgende dinsdag moet ik terug naar de dokter, ik hoop dat ik tegen dan toch wat beterschap voel ! ondertussen probeer ik nu en dan een steekje te naaien, niet te veel, ik moet op tijd rusten, dat voel ik zelf wel aan ! ik ben nu bezig aan het 4e blokje civil war, daar kan ik helaas niks van tonen, jullie moeten wachten tot de 14e ! de pastorale quilt, daarvan is de top helemaal af, dubbelen en quilten zal moeten wachten tot de hernia verdwenen is ! nu en dan borduur ik ook verder aan een myreschka-loper ! vanavond houden we het heel rustig, kaasplank voor DH en mezelf, de jeugd gaat een stapke in de wereld zetten ! zelf ga ik vroeg mijn bedje opzoeken, alleen vrees ik dat ik er om middernacht uit moet voor een telefoontje uit nigeria (daar wonen mijn broer, schoonzusje en metekindje !)
slaat toe, ik ben er de persoon niet voor om hier hele dagen te zitten niksen ! gisteren heb ik een (heel eenvoudig) blok civil war geknipt en in mekaar genaaid : de hele dag heeft dat geduurd, regelmatig moest ik stoppen omdat mijn schouder te veel pijn deed ! raar is dat, ik heb een hernia in de nek en daar voel ik geen pijn, wel in mijn schouder ! hopelijk raak ik ooit nog eens van die vervelende pijn af ! vanmiddag ga ik naar torhout om zo'n daglicht-staanlamp op te halen, een vervroegd kerstkado ! als ik de komende dagen niet veel kan naaien, kan ik ze nog altijd gebruiken om een boek te lezen ! wie leuke boekentips heeft, mag ze hier altijd doorgeven ! tv-kijken vind ik niet leuk, ik val altijd in slaap voor dat toestel dus geen tips over leuke dvd's !
kreeg ik vanmorgen : ik heb een hernia in mijn nek ! morgen krijg ik een eerste epidurale inspuiting, daarna volgen er nog 2 ! hopelijk werken die dingen, anders volgt er een operatie ! van quilten zal er de eerste weken niet veel in huis komen, denk ik !
nog 7197 te gaan ! ieder vierkantje is 2/2 centimeter en bestaat uit 4 driehoekjes ! in totaal dus 28800 driehoekjes ! ik zal dus nog enige tijd zoet zijn (ben ik anders ook, hoor !)
ben ik ongelooflijk trots op ! ooit kocht christine dit naaimeubeltje voor mij op de rommelmarkt : het was een ongelooflijk lelijk, bruin ding maar een oom van mij is schilder-decorateur en heeft dit opgeknapt voor mij ! hij heeft trouwens nog altijd een bak kasteelbier tegoed van mij daarvoor !
was een dag met een gouden randje ! samen met stephany ben ik naar westerlo gereden, naar de winkel van kristel salgarollo. we zagen daar direct een paar bekenden en hebben alle 2 iets gekocht ! daarna zijn we iets gaan eten in 'de zoete zonde' , heel lekker ! dan was het tijd voor het klapstuk van de dag, de show en tell met antieke quilts van petra prins ! we hebben alle 2 genoten !
aan deze quilt ben ik nu bezig ! ik kreeg het patroon van iemand op de midweek in blankenberge in maart. het komt van bij kristel salgarollo, zij stelde het stoffenpakket voor mij samen op de beurs in parijs (l'aiguille en fête) .
heb ik ook een blog ! ik zal hier in de toekomst oa de vorderingen van mijn civil war diary quilt plaatsen ! alleen moet ik nu nog uitzoeken hoe ik foto's moet plaatsen !
gelukt ! eerste blokje ! de stofjes heb ik gekocht in amerika, tijdens de amish-reis !