Vakanties al om
Have a nice travel :)
Inhoud blog
  • Caïro
  • Op weg naar Caïro
  • Egypte & Jordanië
    Zoeken in blog

    Adverteren bij Daisycon
    05-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Op weg naar Caïro
    Rond 10.00 vertrekken we richting de tram, we hebben een goede aansluiting op de trein en we zijn rond 11.30 op Schiphol. Hier laten we eerst onze tassen sealen en vervolgens lopen we naar de balie waar een Shoestring medewerker ons onze tickets overhandigd. Hier komen we even later ook onze eerste medereizigers tegen. Onderweg naar gate D4 komen we langs de dependance van het Rijksmuseum, leuk om even te bekijken, echte Hollandse schilderijen uit de Gouden Eeuw en van Jan Steen in het bijzonder.

    We kunnen op tijd boarden, maar doordat er nog getankt moet worden vertrekken we uiteindelijk een half uur te laat. De vlucht verloopt prima, goed eten en een leuke film (Garfield). Rond 20.00 uur lokale tijd landen we in Amman. Onze eerste kennismaking met Jordanië is een beetje chaotisch. Er is namelijk niemand van Shoestring aanwezig om ons op te vangen of de weg te wijzen en dus organiseren we zelf alles een beetje. Langs de douane, stempeltje in het paspoort, onze tassen ophalen en dan op zoek naar een bus die ons naar ons hotel kan brengen. We worden een paar keer bijna de verkeerde bus ingestuurd. Niemand weet echt wat we moeten doen en dus wachten we buiten op een bus die ons naar ons hotel zal brengen. Na een half uur wachten komt er dan toch een bus die ons brengt naar ons hotel: Alia Gateway.

    Het hotel ligt op enkele minuten rijden van het vliegveld en als we aankomen worden we door een chagrijnige receptiemedewerkster nog gewezen op het diner dat tot 22.30 voor ons klaarstaat! Snel de bagage naar de kamer, die er netjes uitziet, gebracht en weer naar beneden om te eten. Het buffet smaakt ons zeer goed en samen met Thibaut en Xandrina kletsen we nog even. Toch op tijd naar bed, want morgen vliegen we door naar Egypte.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-01-2012, 14:18 geschreven door Pucky  
    04-01-2012
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Egypte & Jordanië
    Na onze fantastische reis naar Sri Lanka begonnen we ons langzamerhand te oriënteren op een bestemming voor onze volgende reis. In januari hebben we de Vakantiebeurs in Utrecht bezocht en vele gidsen rijker vertrokken we weer naar huis. Ook deze keer was de keus weer moeilijk. Lang dachten we aan Peru, eventueel in combinatie met Bolivia, maar ook Mexico, Canada en nog meer bestemmingen werden serieus overwogen. Uiteindelijk kwamen we uit bij een combinatiereis naar Egypte en Jordanië. Mijn man had al van jongs af aan een fascinatie met Egypte en dan met name de piramides. Ook Petra in Jordanië is een plek die we allebei graag wilden bezoeken. We zijn bij Shoestring uitgekomen, omdat dit de enige organisatie is die een uitgebreide combinatiereis aanbied met Egypte en Jordanië en voor een gunstige prijs.

    Ook tijdens deze reis hebben we een reisverslag bijgehouden. En ook dit keer was dat af en toe best lastig, omdat het wel enige tijd en discipline kost je dagboekje elke dag bij te houden. In tegenstelling tot Sri Lanka waar we het echt bijna elke dag deden, was het dit keer om de paar dagen een update schrijven van de afgelopen dagen. Toch hebben we het ook dit keer weer volgehouden tot het eind om weer een leuk reisverhaal voor onze site te kunnen schrijven. We hopen natuurlijk weer dat iedereen die dit verslag leest onze reis een klein beetje kan meebeleven!

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    04-01-2012, 00:00 geschreven door Pucky  
    Adverteren bij Daisycon

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs