|
Zonet ben ik opgebeld door een diëtiste van Pronokal.
Amai wat een vriendelijke mevrouw !
Ze vroeg of alles duidelijk uitgelegd werd door de dokter en of ik nog vragen had.
Ook heeft ze de bestelling nog eens overlopen omdat er één product niet voorradig was. We hebben dan maar iets anders in de plaats gezet.
Wat de voedingssupplementen betreft zou er een nieuw systeem zijn zodat je niet zoveel pillen moest slikken een 30 minuutjes na de maaltijd.
In totaal zullen het er nog 6 zijn per dag (online al verhalen gelezen van 18 per dag), zo'n 5 à 10 minuutjes na de maaltijd. Het schema zou me per mail bezorgd worden.
En naar aanleiding van mijn vraag naar receptjes voor een vinaigrette, zou ze er ook een aantal doormailen. Leuk ! 
Morgen zal mijn bestelling al geleverd worden. Een weekje voor de start.
In totaal zullen het 117 maaltijden zijn (ik heb er wat meer besteld om zeker toe te komen tot de volgende bestelling gezien ik maar na 18 dagen terug naar de dokter moet), goed voor zo'n 23 dagen. In totaal hiervoor 460,56 € betaald.
Dit komt neer op ongeveer 3,94 € per maaltijd of zo'n 19,68 € per dag.
Ziehier mijn bestelling:
1x drank met warme chocoladesmaak
2x drank met volle chocoladesmaak
1x instant drink vanillesmaak
1x drank met sinaasappelsmaak
1x roomsoep met champignonsmaak
1x soep met kip-currysmaak
1x pizza
1x nuggets
1x instant drink chocoladesmaak
2x chips met pizzasmaak
1x dessert met chocoladesmaak
1x dessert met peer- en stracciatellasmaak
1x pannenkoek
2x omelet met bacon en kaassmaak
1x delight met chocoladesmaak
1x chips met mediteraanse smaak
Hopelijk heb ik een juiste keuze gemaakt.
|