|
Halloootjes,
In Brussel zijn we met vertraging vertrokken , maar dit was geen probleem aangezien we 3 uur tijd hadden in Frankfurt. Nog snel een MC Donalds gegeten.
IN Frankfurt zijn we redelijk op tijd vertrokken , de vlucht was prima , niets op aan te merken.
Gisteren zijn we aangekomen in Almaty. We hadden 2 uur vertraging aangezien dat er een ventiel van de motor bevroren was en dat we lang hebben moeten wachten in Astana . Dus eindelijk geland om 04 00 hr lokale tijd. Kan je ons Nickske voorstellen heel de dag zonder een sigaretje. Vraag dat later maar aan Sebastian.
De paspoortcontrole in Almaty ging vlot. Chauffeur stond op ons te wachten en heeft ons naar ons appartement gebracht. Van buiten zou je zeggen waar ben ik terechtgekomen , maar binnen is alles netjes en in orde en warm .
Een paar uurtjes mogen we nu slapen en worden we rond 10 00 hr afgehaald om naar de co-ordinator in Almaty te gaan.
Tot de volgende
|