Wij laten u met blijdschap weten dat al onze missies klaar zijn. We hebben er zelfs nog een extra missie gemaakt.
In bijlage en in een paar volgende post verschijnen foto's van het programma en ook twee flowcharts. mijn aandeel in dit alles : het programeren van half missie 3
In bijlage krijgt u een beeld op missie 1 en 2. Missie 1 verloopt heel erg vlot en hebben we dan ook al gehaald. Missie twee is heel andere koek en is dus ook heel erg moeilijk u ziet onze vorderingen terwijl wij proberen onze missies af te werken. Mijn inbreng in de hele zaak is eigenlijk een beetje van alles wat een beetje uit testen etc.
Beste lezer, Hieronder een filmpje van onze eerste missie. Het is natuurlijk helemaal gelukt dus, OP NAAR DE VOLGENDE MISSIE! Mijn eigen aandeel aan deze missie: deels het programma en deels de robot bouwen.
Zoals u misschien al gemerkt had heb ik de laatste week niets gepost dat komt omwille van vakantie. Normaal gezien zal er komende maandag een nieuwe post verschijnen over onze nieuwe robot en heel misschien over ons programma.
Hier ziet u onze opdrachten voor de First Lego League: -makkelijk: flexibiliteit -gemiddeld: leren communiceren op afstand -moeilijk: zoekmachine Hieronder nog een filmpje (in het engels) over de opdrachten, onze opdrachten kan je er uithalen.
Deze blog is gemaakt om onze groep (de programpros) te volgen op onze weg naar de First Lego League. Ik hoop dat jullie heel wat kunnen bijleren van deze blog.