Het thema van de postzegels is bloeiende postzegels ( gentse floralién ). Jean Libert en Guillaume Broux hebben dit ontwerp gevonden. De waarde van de zegel is 1 euro. En de waarde van het blaadje erbij 5, 90. Het formaat van de zegel is: 27,66mm x 40 x 20 mm. Het formaat van het blaadje is : 160 mm x 155 mm.
In totaal zijn er 25 postzegels van kuifje. Ze zijn ook allemaal in het frans. Elke postzegel heeft een waarde van 0,46 cent. Er zij 24 postzegels van kuifje met de kaft van de albums. Enkel 1 exemplaar is met Hergé erop. Zijn eerste druk was rond mei 2007.
Het thema is Paul Otlet en het Mundaneum. Francois Shuiten heeft deze postzegel ontworpen. Deze waarde van het blaadjes heeft 4,60. En de waarde van de zegel: 4,60 (aantekentaks). Het formaat van de zegel is: 38,15 mm x 48,75 mm. Het blaadje is: 90 mm x 125 mm.
Deze postzegel waarop Jommeke Filiberke en Flip te zien zijn. Is een ontwerp van studio Jef Nys. Hij is gebaseert op de stripreeks Jommeke. Naar gelan van jommeke zijn 250ste album, werden opnieuw 5 zegels uitgegeven. Intussen is Jef nys overleden.
Het thema is het is het kinderboek Deze postzegel is gemaakt door: Gerda Dendooven en Kitty Crowther. De waarde van de zegel is 3euro. Het waarde van het blaadje is 5, 40. Het formaat van de zegel is: 27, 66 mm x 40, 20. En het formaat van het blaadje is: 80 mm x 120 mm. Er hangen 2 postzegels op.
Deze prachtige zegels zijn ontworpen door andré buzin . André begon op 20 septemper 1985 een lange samenwenwerking met de post . De eerste zegels van andré genaamt :appelvink en " putter" waren de eerste vogels . Vergeet ook niet de prachtige bloemen colectie!
deze postegel ( de allereerste ) werd uitgebracht door de britse posterijen in 1840. hij werd het eerst afgestempeld op 6 mei 1840. hij is uitgebracht door de firma campo-rodan NV. veel is er over deze zegel niet bekend , extra info is altijd welkom
De afbeelding hierboven is gemaakt doot René Hausman. De man maakte ok nog vissen: een kabeljouw,haai, pladijs en rog. Op het blaadje staan 6 zegels. We geven eve de afmetingen: Hermelijn & bunzing: 38, 1 mm x 42, 5 mm. Boommarter , stenmerter & das : 48, 7 mm x 38, 3 mm. Otter: 38, 1mm x 48, 6 mm. Blaadje: 178 mm x 146 mm
Welkom op onze postzegel site! Hier kom je alles te weten over postzegels uit alle landen. De komende dagen krijg je dagelijks een postzegel overzicht. Extra vragen of comentaren zijn welkom op het e-mail forum , laat ook een toffe noot achter in ons gastenboek. Heb je zelf postzegels, en wil je ze ook op de site zien? Onderhandel dan even door ons e-mail forum. En jou tekstje komt waarschijnlijk op de blog.