Inhoud blog
  • On,ze laatste daagjes in Woumen
  • laatste nieuws van de kangoeroes
  • Bericht van de Konijntjes
  • weer wat nieuws van de olifanten
  • De eerste indrukken van de kikkertjes
    Foto
    Foto
    Foto
    Lentekind: ponyklassen
    23-27 mei 2011
    25-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weer wat nieuws van de olifanten
    aan mama, papa, Jonas en Charlotte,
    Mijn pony heet Helios. Wie heeft het kaartje geschreven?  De rit met de huifkar was heel leuk. Hoe gaat het met de poes Tatoe? Vele groetjes van Jacob

    Liefste mama,
    't Is hier leuk op ponykamp. Het eten was lekker. Vandaag was het frietjes. Lekker!!! (met mayonaise) Het was leuk om paard te rijden. We hebben ook leuke spelletjes gespeeld.
    Veel liefs Lorene

    Hey mama,
    Hoe is het daar met chicco en woody? Ik mis ze wel een beetje. Mijn pony is de mooiste van allemaal. 't Is kiekeboe. Juf vindt dat ik een heel goed voorbeeld ben voor de anderen op mijn paard. Hoe is het met zus?
    Kusjes Kaya

    Liefste broer, mama, papa, zus
    Ik mis jullie wel. Hoe gaat het met onze konijntjes en de visjes. Nu moet ik stoppen want we hebben nog veel te doen. Tot vrijdag!!
    Kusjes Leen

    Liefste mama
    Hoe gaat het met je? Het is leuk bij ponypaard. Ik heb gereed met paard. En die noemt foxy. Ik heb een kamer. Het was zo leuk. Spaghetti was lekker. Ik heb gekijken naar een boerderij. We hebben gespeeld en activiteit gedaan.
    Daaaag mama, Tien kusjes van Dalila

    Liefste mama, papa, Kelly en Laila
    Het was leuk hier, maar nog niet gedaan. We zijn in de koets geweest. We zijn ook naar een boerderij geweest. We luisterden naar de boerin en aten heel veel aardbeien. Ik heb paard gereden. Het paard noemt; ik weet niet meer, maar het is een witte. Het eten is lekker. Ik ben al heel braaf geweest. Nog een dikke knuffel van je allerliefste Bryan



    25-05-2011 om 18:02 geschreven door evi  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (5 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De eerste indrukken van de kikkertjes
    Liefste mama en Jochen,
    Het is hier superleuk. Morgen gaan we naar Bellewaerde en daarna gaan we eten en feesten!! We hebben vandaag lekkere frietjes gegeten. Ook paardrijden deden we vandaag. Mijn paard, Raimon, was wel een beetje wild.
    Groetjes,
    Bart

    Liefste mama en papa,
    We hebben vandaag enkele circustechnieken geleerd. Dat vond ik zeer leuk! Vanavond gaan we naar een film kijken. Ik ben al benieuwd welke het zal zijn. Dikke kus, Mohammed

    Hoi mama en papa,
    Ik heb vandaag enkele leuke dingen gedaan zoals paardrijden, enkele circustechnieken geleerd, ... Het eten is hier zeer lekker! Ik had vandaag wel een beetje bang van mijn paard Tommy.
    Groetjes van Amina

    Hallo mama en papa,
    Het is hier heel tof. Ik ben blij dat ik bij mijn vrienden mag slapen. Wij hebben deze middag lekkere frietjes gegeten.
    Een dikke kus van Alvin

    Lieve mama, papa, Mathias en Lucas,
    Ik vind het hier supertof! We hebben deze ochtend lekkere aardbeien mogen eten op de boerderij van boerin Lieve. Ik vond jullie postkaartje zeer leuk. Het eten vind ik zeer lekker. Het was tomaat garnaal en ik heb het geproefd, het was zeer lekker. Groetjes van Maarten.

    Lieve mama en papa,
    Ik vind het hier leuk en het eten is zeer lekker. Dank u voor het mooie kaartje! Dikke kus van Noor

    25-05-2011 om 16:46 geschreven door evi  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (8 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nieuws van enkele kangoeroes
    Lieve mama en papa,

    Ik mis je zo. Ik vond het leuk om vandaag op de paardjes te rijden en ze naar de stal te brengen.
    De soep vind ik heel erg lekker.
    Tot vrijdag, groetjes Zoë

    Lieve papa, mama, broers en zussen,

    Ik vind het hier leuk. Ik heb al op de paardjes gereden en omdat ik het zo goed kan mag ik altijd vooraan rijden met mijn paardje.
    Mijn pony heet Kiekeboe. Hij is heel braaf.
    Ik kan hier goed slapen en ik amuseer me heel erg.
    Dikke x van Quitana

    Lieve mama, lieve Mark, Tibo

    Het is hier heel leuk. Ik slaap hier heel goed. Ik slaap op de kamer met Natacha, Noor, Amina, Naïka.
    Ze zorgen goed voor mij.
    De soep vond ik zeer lekker. Paardrijden kan ik al heel goed. We spelen hier ook veel  en zijn ook naar een boerderij geweest.
    Knuffel van Luna

    Lieve mama en papa,  broer, zussen en spike!

    Ik vond het leuk om berichtjes van jullie te lezen. Dat is heel lief van jullie. Ik vind alles hier leuk en wil hier niet weg.
    De soep en de spaghetti waren heel erg lekker. En de chocomelk bij het ontbijt is ook heel lekker. Vanmorgen heb ik chocomelk gedronken met speculoos en een boterham.
    xxx Alicia

    Lieve mama en papa en mijn paardje,

    Op de paardjes rijden vind ik heel leuk. We mogen ook veel spelen buiten. We spelen dan leuk met de klas.
    Het varkenvlees en de spaghetti was heel lekker.
    Dag, knuffeltje Melissa

    Lieve mama en papa,

    Ik vind het hier heel erg leuk op paardenkamp. Lotte is mijn paardje. Ze is heel erg braaf en doet nooit kaka tijdens het rijden. Soms beweegt ze wel een beetje. Het ontbijt is heel lekker.
    Ik kan soms niet zo goed slapen omdat er meisjes op mijn kamer snurken.
    xjes Aurore

    Dag mama en papa,

    Ik vind paardenkamp supertof. Paardrijden vind ik superleuk. Mijn paardje heet grigri. Het eten is zoooo lekker.
    Ik hou van jullie.
    Groetjes Justin

    Dag papa,
    Ik ben blij om op paardenkamp te zijn. Het is hier superleuk en superlekker eten!
    Groetjes Justin

    Dag Tina,
    Het is hier heel fijn. Vlekje is soms stout. Maar hij kan braaf zijn maar doet soms zijn eigen zin, net zoals ik.
    Ik mag bij mijn juffen slapen!
    Alles was lekker. Morgen gaan we naar Bellewaarde!
    Groetjes Kira

    Dag mama en papa,
    Mijn paard heet goeroe. Ik ben er nog niet afgevallen. Het is hier leuk. Ik mis sik en tikkie.
    Ik kan hier goed slapen en het eten is hier lekker.
    Doe de groetjes aan tante.
    Groetjes Jinte.

    25-05-2011 om 12:25 geschreven door evi  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (3 Stemmen)
    24-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2de dag!
    Het was vandaag weer een bijzonder leuke dag.
    We begonnen onze dag met een stevig en heel lekker ontbijt: choco, confituur, kaas, smeerkaas, speculoospasta, honing, peperkoek en last but not least: chocomelk!! Moet er nog iets meer zijn?
    Tijd voor actie!
    Paardrijden, paarden verzorgen, een ritje met de huifkar, leuke spelletjes met de parachute,... dit was onze drukke voormiddag.
    We vulden onze knorrende maagjes met lekkere corndon bleu, tarwerijst, sla, aangevuld met een gezond dessertje: aardbeien.
    In de namiddag konden we een kijkje nemen om te zien waar de lekkere aarbeien groeien. De lieve boerin Lieve Roze Blomme nam ons mee op pad door de rustige weiden en velden van Woumen. We leerden heel veel over de dieren en planten. Als verrassing kregen we een lekker bakje aardbeien.
    Deze avond hebben we kennis gemaakt met de oude volksspelen. Na een mooi verhaaltje liggen al jullie kapoenen in dromeland.


    Hier enkele sfeerbeelden:
    https://picasaweb.google.com/117587784653707727389/PonyklassenDag1?feat=directlink

    https://picasaweb.google.com/117587784653707727389/PonyklassenDag2?feat=directlink

    Tot morgen

    24-05-2011 om 23:07 geschreven door evi  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (4 Stemmen)
    23-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.De eerste reacties van de olifanten
    Lieve mama en papa,
    't was al een leuke dag, het eten is leker kussjen van Leen

    Lieve mama en papa,
    het eten is lekker mmmmm spaghetti
    ik heb pony gereden Superleuk! dikke xxx lorene

    Lieve mama
    het is heel tof met de vriendjes in de kamer
    Dalila

    Lieve mama en paap en zus
    ik heb pony gereden en de pony heet tintin en ze hebben een douche
    groet bryan

    23-05-2011 om 22:27 geschreven door evi  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (13 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aangekomen!!!!!
    Eindelijk is het zover: de ponyklassen.
    Gepakt en gezakt vertrokken we deze morgen met lichte vertraging richting Woumen. De sfeer op de bussen zat er al meteen goed in.

    Rond de middag kwamen we aan op het mooie blosodomein en konden we onmiddellijk onze kamers gaan verkennen en onze knorrende maagjes vullen. Mmmmm, we waren het er allen over eens: het was heel lekker!

    Onder een stralende zon krijgen de kinderen van groep 1 en 2 op dit moment hun eerste rijlessen en leren ze hoe hun pony moeten verzorgen. De kinderen van groep 3 en 4 spelen met veel enthousiasme nieuwe spelletjes en leren samenwerken!

    Vanavond kunnen we hopelijk al enkele sfeerbeelden aan jullie kunnen zien van deze leuke namiddag!

    Groetjes vanuit Woumen!

    23-05-2011 om 15:57 geschreven door evi  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (16 Stemmen)
    17-05-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Nog 5 dagen !!!!
    Beste Lentekindjes en ouders,

    Nog 5 dagen en dan trekken we er een weekje op uit!

    We gaan 5 dagen naar Woumen waar we gaan rijden op de pony's, de pony's gaan verzorgen, spelen en vooral veel plezier maken!

    Op deze blog gaan we elke dag iets schrijven over wat we allemaal gedaan hebben die dag. Zo kunnen jullie de avonturen van jullie kapoen volgen.

    Wij kijken er alvast naar uit, hopelijk jullie ook!

    Het lentekind team!

    17-05-2011 om 22:10 geschreven door evi  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (20 Stemmen)


    Archief per week
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011

    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Foto

    Foto

    Foto

    Foto


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs