Het is alweer een tijdje bekend dat er twee nieuwe Pokémon Mystery Dungeon games naar de Nintendo DS toekomen. De éne zal Explorers of Time heten en de andere Explorers of Darkness. Buiten Japanse screens en commercials hadden we nog niet veel gezien hiervan, maar vandaag is het de beurt aan de Amerikaanse debuuttrailer. Mystery Dungeon zal weer een strategische RPG worden met veel meer Pokémon dan in het vorige deel.
In het Japanse magazine Coro Coro staat dat er een nieuwe Pokémon game onderweg is, en ditmaal geen spin-off maar weer een volwaardige RPG. Coro Coro heeft al vaker inside informatie gehad die daarbovenop ook nog eens bleek te kloppen. De vraag is nu alleen wat voor game dit zal gaan worden en vooral op welke console of handheld. Wij gokken op het derde deel in de Diamond en Pearl reeks, maar het kan natuurlijk ook dat dit een Wii RPG wordt.
Het is weer zover, die gekke Japannertjes hebben weer iets nieuws op de markt gebracht omtrent Pokémon. Ze hebben nu namelijk kleine trofeëen op de markt gebracht waarmee je telegrammen kan versturen naar elkaar. Voor de prijs van $20 kan je zoiets kopen en je mede Pokémon liefhebber hier goed mee verrassen. Maar natuurlijk staat het ook mooi in je kamer. We zijn benieuwd of dit ook naar het westen zal komen.
13-04-2008 om 20:34
geschreven door KillingRaptor
25-03-2008
Meer Jigglypuff screenshots in Brawl
Een tijdje terug kon ik jullie al melden dat Jigglypuff zal terugkeren voor de nieuwste fighter van Nintendo, genaamd Super Smash Bros. Brawl. Toen had ik ook al één screenshots hiervan, maar vandaag zijn er een hoop nieuwe vrijgegeven op de officieële website van de game. Jigglypuff zal dezelfde moves als voorheen behouden, en haar Final Smash zal haar gigantisch groot maken.
25-03-2008 om 20:33
geschreven door KillingRaptor
Twee nieuwe Pikachu petten
Pokémon zonder merchandise kan simpelweg niet meer, en er komt echt vanalles uit hiervan. Vandaag zijn twee nieuwe petten bekend gemaakt van Pikachu. Deze passen zichzelf aan aan de vorm van je hoofd, en dat is natuurlijk wel een voordeel. Kijk zelf maar even naar onderstaande foto's om de petten te zien.
We hebben vandaag weer wat nieuwe screenshots van de WiiWare titel Everyone's Pokémon Ranch. In dit spel zullen we maar liefst duizend Pokémon uit Diamond en Pearl kunnen overplaatsen naar onze Wii. We kunnen hiermee dan activiteiten gaan doen en ook foto's nemen. Maar iedere dag zullen we ook een nieuwe Pokémon bijkrijgen, sommige zelfs die je niet kon vangen in de games.
Het is weer tijd voor wat nieuws omtrent de game Pokémon Ranger 2 die naar de Nintendo DS toekomt. Ook ditmaal zullen we weer een ranger zijn die het behoud van de Pokémon moet zien te onderhouden. Natuurlijk zal dit niet zonder problemen gaan, net als in het eerste deel. We zullen weer het touch-screen gebruiken om de Pokémon te vangen, en we hebben ditmaal een gameplay video voor jullie klaarstaan.
25-03-2008 om 19:44
geschreven door KillingRaptor
18-03-2008
Amerika krijgt wat extra's bij pre-order van Mystery Dungeon
Amerika heeft weer eens geluk, en ditmaal met de game Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Time en Explorers of Darkness. Wie de game daar namelijk gaat pre-orderen krijgt er een extra guideboek bij. Maar dit is niet zomaar een guideboek, want er zit vanalles en nog wat in. Denk hierbij aan interviews en zelfs manga van Pokémon.
Jump into the Next Pokémon Adventure Early and Get a Free Guide
Two new Pokémon® adventures for Nintendo DS are on the way, and
Nintendo plans to reward fans for ordering early with guides to help
them navigate the games. Starting March 16, fans who place an order for
either Pokémon® Mystery Dungeon: Explorers of Time or Pokémon® Mystery
Dungeon: Explorers of Darkness will receive a free, limited-edition
Pokémon Mystery Dungeon Explorers Guide*. The guide contains an
exclusive collection of tips, interviews and an original manga by Ken
Sugimori, main art director of Pokémon video games.
In these two new games, players journey through time and darkness as
actual Pokémon as they attempt to find out why they've been turned into
a Pokémon. Their epic quest leads them through countless, randomly
generated dungeons, encountering more than 490 Pokémon. Players also
have the option to send rescue alerts to their friends via e-mail or
mobile text message when they are connected to Nintendo® Wi-Fi
Connection. These two new Dungeon games give Pokémon fans another
excuse to upgrade to Nintendo DS, which also plays all their favorite
Game Boy® Advance games in single-player mode.
Pokémon games remain as popular as ever. Last year's release of
Pokémon® Diamond Version and Pokémon® Pearl Version for Nintendo DS
sold a combined 4.33 million copies to date in the United States alone.
18-03-2008 om 12:46
geschreven door KillingRaptor
17-03-2008
Meer beelden van Rayquaza in Brawl
Super Smash Bros. Brawl voor de Wii is dan wel al verschenen in Japan en Amerika, maar wij hebben nog steeds geen releasedatum gekregen. Maar er blijven updates komen, en vandaag werden de bazen uit de Subspace Emmisary (de story mode uit Brawl) getoond. Eén hiervan is namelijk de Pokémon Rayquaza, en we hebben de screenshots en art ook voor jullie hier klaarstaan.
Everyone's Pokémon Ranch verschijnt eind deze maand op WiiWare voor
1000 Wii Points, en vandaag hebben we nog wat nieuwe info over deze
game. De Pokémon ranch zal opengehouden worden door Yukari, en deze zal
heel wat doen voor je. Je wist al dat je Pokémon uit Diamond en Pearl
kan overzetten naar deze WiiWare titel, maar dat zal dus ook andersom
kunnen. Yukari zal ook uitleg geven over bepaalde Pokémon die je nog
niet hebt gevangen, en je zal zelfs met haar kunnen ruilen. Dit is
handig om Pokémon te verkrijgen die je normaal gezien niet kan hebben
in jouw versie. Ook zal ze zelf één Pokémon per dag naar de ranch
brengen.
Het is weer trailertijd vandaag, en ditmaal hebben we er eentje van Everyone's Pokémon Ranch die als WiiWare titel zal gaan verschijnen. In dit spel zal je heel wat beestjes van Pokémon Diamond en Pearl kunnen overplaatsen naar je Wii, en hiermee zal je dan ook vanalles kunnen doen. Je kan er foto's van nemen, je Mii's kunnen er tussenlopen en ook kan je activiteiten doen ermee.
Het is weer eens filmpjestijd, en ditmaal hebben we voor jullie de Japanse commercial van Pokémon Ranger 2 klaarstaan. Dit spel zal dezelfde gameplay bevatten als het eerste deel op de Nintendo DS, maar natuurlijk zullen er heel wat nieuwe Pokémon in deze game zitten uit de vierde generatie.
Ook al is het eigenlijk niet nieuw meer, het is altijd leuk om officieële screenshots te bekijken van Super Smash Bros. Brawl. Vandaag en gisteren waren beide Pokémon updates, namelijk de aankondiging van Lucario en de stage Spear Pillar. Een tijdje terug konden we dit al melden aan jullie, maar zoals ik al zei zijn er nu eindelijk officieële screenshots.
Pokémon Mystery Dungeon 2 komt er alweer aan, en ditmaal zullen beide delen van deze reeks op de Nintendo DS gaan verschijnen. Explorers of Time en Explorers of Darkness zullen de bijtitels worden van deze games, en vandaag zijn de Amerikaanse boxshots vrijgegeven samen met een persbericht van het spel.
REDMOND, Wash., Feb. 26, 2008/PRNewswireEver wondered what it would be
like to become a Pokémon? With the April 20 launch of Pokémon® Mystery
Dungeon: Explorers of Time and Pokémon® Mystery Dungeon: Explorers of
Darkness for Nintendo DS, hand-held gamers will soon find out.
In this pair of action-packed adventures, players journey as actual
Pokémon through a fantastic land untouched by humans. Before the game
starts, players take a test to help them figure out which of 16 Pokémon
best represents their personalities. Players then experience their
adventure through the eyes of a Pokémon as they explore the land and
embark on an epic journey through time and darkness. They talk and team
up with other Pokémon to set out on an epic voyage while navigating an
endless array of randomly generated dungeons.
More than 490 Pokémon populate these new games, guaranteeing strategic,
intense battles and infinite possibilities, no matter which Pokémon
players become. To widen their circle of Pokémon friends, Nintendo®
Wi-Fi Connection lets users engage in wireless rescue operations and
send alerts to their friends via e-mail or mobile text message.
"Only the Pokémon Mystery Dungeon series lets players experience the
thrill of actually becoming a Pokémon character," said Cammie Dunaway,
Nintendo of America's executive vice president of Sales &
Marketing. "It's a unique perspective that delights both longtime
Pokémon fans and newcomers alike."
Fans of the two previous Pokémon Mystery Dungeon games, Red Rescue Team
and Blue Rescue Team, will marvel at the greatly enhanced graphics, new
story and grand adventure in Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Time
and Pokémon Mystery Dungeon: Explorers of Darkness. For Game Boy®
Advance owners, the fresh look and wireless aspects of these new
Pokémon titles provide even more reasons to upgrade to Nintendo DS. And
best of all for budget-conscious parents, Nintendo DS is also able to
play the entire library of Game Boy Advance games.
26-02-2008 om 17:38
geschreven door KillingRaptor
Pikachu's special moves in Brawl
Het is alweer een tijdje geleden dat er nog iets werd getoond van Pokémon in Super Smash Bros. Brawl voor de Wii, maar vandaag komt daar verandering in. Pikachu's special moves werden namelijk getoond vandaag, en deze zijn exact hetzelfde gebleven als in Super Smash Bros. Melee. Het spel is in Japan al een tijdje verkrijgbaar en ik heb deze ook al kunnen spelen, Europa zal nog moeten wachten tot de herfst.
Pokémon Farm zal een WiiWare titel worden, dus met andere woorden een game die we voor een bepaald aantal Wii Pointst zullen kunnen downloaden naar onze console. Vandaag werd aangekondigd dat het spel vanaf nu Everyone's Pokémon Ranch zal heten, en we hebben ook nog wat nieuwe info en screenshots over deze.
- Renamed Everyone's Pokemon Ranch
- Transfer your Pokemon from Diamond and Pearl and store up to 1000 of them on the Wii
- Pokemon sorting
- Interact with your Pokemon through activities, such as sitting around a campfire
- Take pictures with your Pokemon and either save them to an SD card or post them on the Wii message board
- Ranch is owned by Yukari, which is a friend of Bebe from D/P
We zagen al de aankondiging, we zagen al scans, we zagen al screenshots, maar wat we nog niet zagen waren bewegende beelden. En daar komt nu meteen verandering in, want ik heb voor jullie een trailer van Pokémon Ranger 2 klaarstaan. Wie het eerste deel al leuk vond, zal deze tweede zeker in de gaten moeten gaan houden.
Dat Giratina in de elfde Pokémon film zal zitten was al een tijdje bekend, en ook Shaymin zal erin verwerkt worden. Maar nu is er wel iets heel merkwaardigs verschenen, Giratina zal namelijk een andere vorm hebben in de film! Deze heet de "origin form", en hij is ook groter maar lichter dan de normale Giratina die wij kennen. De film heet nu ook officieel Giratina & The Bouquet from the Sky - Shaymin. Kijk maar even op deze scans.
Een tijdje terug werd het vervolg op Pokémon Ranger 2 aangekondigd, maar toen was het een periode stilletjes rond deze Nintendo DS game. Daar werd vandaag maar eens verandering in gebracht, en er werd besloten wat artwork en screenshots van dit deel vrij te geven. Het ziet er naar uit dat we weer met de stylus de Pokémon zullen moeten vangen, en ook WiFi zal ondersteund worden.
15-02-2008 om 21:03
geschreven door KillingRaptor
13-02-2008
Darkrai komt ook naar Europa
Het gedoe rond de mysterieuze Pokémon Darkrai is alweer begonnen. Eerst zwerfde hij rond op de officieëele Pokémon website, daarna kreeg hij zijn eigen site in Amerika en nu komt hij ook naar Europa toe. Het is nog steeds niet duidelijk wat hiermee bedoeld wordt, maar de kans is groot dat we binnenkort Darkrai zullen kunnen verkrijgen op onze versies van Pokémon Diamond en Pearl.