Foto
Rondvraag / Poll
Heide Linter vroeg tijdens de match van 8 maart 2008 aan elke bezoeker 2,5€ inkom.
Ik vind dit totaal niet kunnen. Wat een schande !!!
Ik sta hier niet achter, doch heb er geen probleem mee
Ik heb hier geen mening over
Ik vind dat iedere club dit recht heeft en vrij mag toepassen
Ik vind dit een goed initiatief. Dit spijst de voetbalkas voor aanschaf niet materiaal voor de jeugd
Bekijk resultaat

Archief per maand
  • 06-2008
  • 04-2008
  • 03-2008
  • 02-2008
  • 01-2008
  • 11-2007
  • 10-2007
  • 09-2007
  • 08-2007
  • 05-2007
  • 04-2007
  • 03-2007
  • 02-2007
  • 01-2007
  • 12-2006
  • 09-2005
    Inhoud blog
  • Voetbaltornooi Jeuk
  • Voetbaltornooi KSK Rummen - 17 mei 2008
  • Zaterdag 26 April 2008 : Voetbaltornooi Hoegaarden
  • MEDEDELING : WOENSDAG 30 APRIL
  • 26 april 2008 : Tornooi Hoegaarden
    Sportieve links
  • Duiveltjes ST Neerwinden
  • Afgelastingen Koninklijke Belgische Voetbalbond
  • Spelregels Jeugdvoetbal
  • Aanvraag Primokaart
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
                           KAREL
    Image Hosting by PictureTrail.com

                           VINCE
    Image Hosting by PictureTrail.com

                           JARNO
    Image Hosting by PictureTrail.com
                           HANNES
    Image Hosting by PictureTrail.com
                           WARRE
    Image Hosting by PictureTrail.com
                           MILAN
    Image Hosting by PictureTrail.com
                           YORDI
    Image Hosting by PictureTrail.com
                           MATEO
    Image Hosting by PictureTrail.com
                           ISAM
    Image Hosting by PictureTrail.com
    Pluimkes Standaard Neerwinden
    Debutantjes
    NIEUWE BLOG : www.bloggen.be/duiveltjes_st_neerwinden
    16-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voetbalweek van 9/7 - 13/7

    VOETBALWEEK VAN 9/7 - 13/7


    Van 9 juli tot en met 13 juli (met uitzondering van woensdag 11 juli) organiseren wij een vierdaagse voetbaltraining op het terrein van ST. Neerwinden. En dit voor alle débutantjes (2001 en jonger) vanaf 14u tot en met 17u.

    Hiermee trachten wij de kinderen hun techniek en voetbalvaardigheid te verbeteren door meer individuele begeleiding, dit ter voorbereiding van het nieuwe voetbalseizoen.

    Inschrijvingen voor 19 mei aan Karel te bezorgen (011-789043)   !!!



    16-05-2007 om 14:53 geschreven door johan wautraets  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (44 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.TORNOOI 19 mei 2007 - Sparta Walshoutem

    TORNOOI Sparta Walshoutem


    Op zaterdag 19 mei spelen we ons tornooitje op de velden van Sparta Landen.

    Voor diegenen die mee vertrekken vanaf kantine Neerwinden, afspraak ten laatste om 12u45.

    Voor diegenen die rechtstreeks rijden, afspraak op de velden van Sparta Landen ten laatste om 13u00.
    Zodoende hebben we nog voldoende tijd om ons op te warmen en ons voor te bereiden op hopelijk één of meerdere overwinningen



    1ste wedstrijd
    13u30 : RC. Butsel - ST. Neerwinden

    2de wedstrijd
    14u50 : ST. Neerwinden - SP. Budingen

    3de wedstrijd
    15u45 : ST. Neerwinden - Gravelo



    Tot dan,

    16-05-2007 om 14:52 geschreven door johan wautraets  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag Tornooi Rummen

    VOETBALTORNOOI RUMMEN

    ZATERDAG 12 MEI 2007

    Het weer was deze week fel veranderd , regenachtig met flinke buien , hierdoor hadden wij enkele zieken in de ploeg .
    Onze uitgedunde ploeg bestond uit : Vince , Jarno , Milan , Warre , Isam en Matéo .

    Atlas Linter - St. Neerwinden : (1 - 6)

    We kenden Linter van op hun tornooi , waar ze trachten te spelen met jongens uit het derde studiejaar !!!!
    Doch vandaag speelden ze met hun débutantjes zodat er met gelijke " wapens " gestreden kon worden .
    We zagen andermaal een sterk spelende Neerwinden , onze jongens beginnen nu te begrijpen waarom bepaalde oefenigen steeds herhaald worden tot ze goed worden uitgevoerd . De bal werd goed rondgespeeld , er werd gekeken alvorens een pass te geven , er werden zelfs enkele technische hoogstandjes gezien zoals : een " hakje " , een borstcontrole , een vluchtschot juist langs de doelpaal .
    Een mooie match die niet zo goed begon daar Linter na een 2-tal minuutjes reeds scoorde via hun sterkste man .Doch we herpakten ons meteen en gingen in de tegenaanval met een sterk spelende achterlijn : Jarno en Warre , het middenveld Isam en Milan hielden alles tegen en bereikten onze spits Matéo regelmatig . Vince ving de weinige ballen die hem bereikten goed op .Isam en Matéo verdeelden de doelpunten mooi onder elkaar 3-3 .

    Rummen - St. Neerwinden : (1 - 8)

    In het begin van het voetbalseizoen hadden we nog verloren tegen dit Rummen , doch nu leek het wel dat zij verzwakt waren en wij versterkt . Dit keer
    lieten we ons niet verassen en begonnen meteen te drukken , gelijk een pletwals liepen onze jongens over het veld .
    Er werd gevochten voor elke bal , geen cm terrein werd prijsgegeven , dit tot groot ongenoegen van de supporters van de tegenpartij .
    Het was weer een mooie match , waarbij ook Milan zijn doelpuntje meepikte , wij ( de supporters ) worden de laatste tijd wel verwend door onze jongens
    dewelke door hun inzet en training grote resultaten neerzetten .
    Een dikke proficiat voor de ganse ploeg .

    Karel

    16-05-2007 om 14:51 geschreven door johan wautraets  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (8 Stemmen)
    12-05-2007
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag Tornooi Velm VV

    VOETBALTORNOOI VELM VV


    ZATERDAG 29 APRIL 2007

    Het was een mooie dag. De zon stond hoog boven de wolken. Enkel een frisse bries deed ons denken dat we nog niet echt in de zomerperiode waren.
    Vandaag hadden we 3 matchen voor de boeg. De eerste was tegen Olympic Landen (een waardige tegenstander). Vervolgens moesten we het opnemen tegen Jeuk waar we nog nooit tegen gespeeld hadden. En als laatste tegen Velm VV waar we - gezien ons resultaat hier tegen op het tornooi van Landen - niet zo erg bang moesten van hebben.

    Volgende spelers stonden op het veld voor deze confrontatie : Vince, Jarno, Milan, Hannes, Kevin, Matéo & Isam. Wim (de papa van Jarno) nam vandaag het trainerschap over aangezien Karel er niet kon zijn wegens andere verplichtingen.


    Olympic Landen - ST Neerwinden    ( 2 - 2 ) 

    Tegen Olympic Landen spelen is altijd zeer spannend en mooi om te zien. Dit doordat beide ploegen zeer aan elkaar gewaagd zijn en beide op een hoog niveau hun spel spelen. Vandaag was het niet anders. Kansen werden gecreëerd door beide ploegen en er werd gevochten voor elke bal.
    De uiteindelijke score van 2 - 2 was ook een logische uitslag.


    ST Neerwinden  - Jeuk  ( 3 - 0 ) 

    Het was de eerste keer dat we tegenover de spelers van Jeuk stonden. Niemand wist dan ook hoe deze wedstrijd zou uitdraaien.
    Echter van al bij het begin kon ieder merken dat ST-Neerwinden de sterkere partij was in deze wedstrijd. Het balbezit was dan ook overwegend voor onze ploeg. Mooi was de wedstrijd echter niet om zien. Spelers van Jeuk speelden meer naar de schenen van onze spelers dan naar de bal.
    Maar zelfs dit leek ons niet van ons stuk te brengen. Uitslag : 3 doelpunten voor ons - 0 voor Jeuk.


    VV Velm - ST Neerwinden ( 8 - 1 ) 

    Onze vorige wedstrijd tegen Velm VV hadden we gewonnen met drogen 6 - 0 cijfers. Bang hoefden we dan ook niet te zijn. Zeker wetende dat bij aanvang enkele grotere spelers van Velm nog bezig waren met een andere wedstrijd (duiveltjes). Het spel werd dan ook compleet naar onze hand gespeeld. Velm werd gewoon overtroefd door de klasse van onze spelers.


    Na het tornooi kregen al onze spelers hun wel verdiende medaille.
    Proficiat aan alle spelers en hop naar onze volgende overwinningen

    12-05-2007 om 09:28 geschreven door johan wautraets  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (12 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijdverslag Tornooi Halle VV
    VOETBALTORNOOI HALLE VV


    DINSDAG 1 MEI 2007


    ST Neerwinden - Budingen  ( 7 - 0 ) 

    Op deze mooie lentemorgen waren volgende spelers paraat om SP Budingen partij te geven : Vince, Jarno, Yordi, Siebren, Warre, Isam & Matéo.
    We begonnen zeer gedreven aan deze matchen en speelden kort op de spelers en de keeper van de tegenpartij, dit tot groot ongenoegen van enkele "Budingse supporters" dewelke dachten dat we hen zomaar zouden laten spelen.
    Vince stond "alert" in de goal en gaf te tegenstander geen tijd tot nadenken. Het middenveld met Yordi en Isam werden afgewisseld met Warre en Siebren, speelden sterk en bereikte regelmatig Matéo dewelke aan de lopende band scoorde.
    Jarno kwam de hoekschoppen zetten waarbij Yordi de keeper het nakijken in de netten gaf.
    Eindstand 7 - 0

    Tienen United - ST Neerwinden ( 2 - 2 ) 

    Tijdens deze match speelde de warmte ons een beetje parten. Vince was iets minder geconcentreerd, Jarno trok zich al eens te gemakkelijk terug, ons middenveld Isam, Yordi, Warre en Siebren lieten zich te gemakkelijk voorbij gaan, vooraan miste Matéo enkele open kansen.
    Tienen profiteerde van ons "loom" spel en scoorde gemakkelijk : 2 - 0 was de ruststand.
    De 2de helft herpakten we ons en we begonnen terug ons spel te spelen en de tegenstander tegen hun goal te drukken, na wat aanmoedigingen van de trainer.
    Er werd terug mooi gecombineerd, op aangeven van Matéo, dewelke het volledig veld doorkruiste, kon Isam in één tijd de bal voor bij de keeper schotten. Even later was er weer een mooi samenspel, dewelke vertrok van Jarno naar ons middenveld en zo Matéo bereikte die de keeper geen kans gaf : 2 - 2


    Een mooi tornooi met goede resultaten en enkele klasseflitsen en prachtige passen.

    Proficiat aan iedereen.

    KAREL

    12-05-2007 om 00:00 geschreven door johan wautraets  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (5 Stemmen)



    VOETBALKALENDER

    Image Hosting by PictureTrail.com
    !!!!!!! KALENDER WERD AANGEPAST !!!!!!
    ONZE BEHAALDE RESULTATEN
    11/aug Tornooi KVE Gingelom ST Neerwinden Olympic Landen 8 - 0
    11/aug Tornooi KVE Gingelom Brustem ST Neerwinden 0 - 17
    11/aug Tornooi KVE Gingelom "Verenigd Gingelom ST Neerwinden 0 - 5
    18/aug Tornooi Neerwinden ST Neerwinden Olympic Landen  10 - 0
    18/aug Tornooi Neerwinden Sparta Walshoutem  ST Neerwinden  0 - 8
    18/aug Tornooi Neerwinden  ST Neerwinden  Goetsenhoven  8 - 0
    25/aug Tornooi Budingen KSC Hoegaarden ST Neerwinden 0 - 9
    25/aug Tornooi Budingen Sporting Budingen B ST Neerwinden 0 - 6
    25/aug Tornooi Budingen Sporting Budingen B ST Neerwinden 1 - 4
    25/aug Tornooi Budingen ST Neerwinden Toekomst Bunsbeek 7 - 0
    5/sep Vriendschap. wedstrijd SP Budingen ST Neerwinden 2 - 4
    26/sep Vriendschap. wedstrijd ST Neerwinden Goetsenhoven 14 - 0
    29/sep Competitiematch 10u00 ST Neerwinden Bunsbeek 21 - 0
    6/okt Competitiematch 14u00 Jodoigne ST Neerwinden  8 - 13
    13/okt Competitiematch 15u30 ST Neerwinden Jauchois 22 - 0
    17/okt Competitiematch 18u00 Zoutleeuw ST Neerwinden 1 -16
    27/okt Competitiematch 15u30 ST Neerwinden Meldert  13 - 1
    3/nov Competitiematch 10u00 KSC Hoegaarden ST Neerwinden  0 - 21
    10/nov Competitiematch 15u30 ST Neerwinden Heide Linter 18 - 1
    17/nov Competitiematch 10u00 Jandrain ST Neerwinden  3 - 10
    24/nov Competitiematch 15u30 ST Neerwinden Hoeleden 11 - 3
    1/dec Competitiematch 15u30 ST Neerwinden Roosbeek 13 - 0
    8/dec Competitiematch 10u00 Jodoigne B ST Neerwinden  Afgelast
    15/dec Competitiematch 10u00 V V Houtem ST Neerwinden 6 - 6
    5/jan Competitiematch 15u30 ST Neerwinden Jodoigne A 5 - 0 (F)
    12/jan Competitiematch 14h30 Goetsenhoven ST Neerwinden  5 - 10
    19/jan Competitiematch 15u30 ST Neerwinden Oorbeek  7 - 4
    26/jan Competitiematch 10u00 Bunsbeek ST Neerwinden   0 - 11
    2/feb Competitiematch 15u30 ST Neerwinden KVK Tienen A   10 - 5
    9/feb Competitiematch 10u00 Jauchois ST Neerwinden  0 - 17
    16/feb Competitiematch 15u30 ST Neerwinden Zoutleeuw 5 - 0 (F)
    23/feb Competitiematch 14u30 Meldert ST Neerwinden 2 - 10

    1/mrt

    Competitiematch 15u30 ST Neerwinden Hoegaarden 15 - 0

    8/mrt

    Competitiematch 14u00 Heide Linter ST Neerwinden 0 - 16

    15/mrt

    Competitiematch 15u30 ST Neerwinden Jandrain 6 - 5 

    22/mrt

    Tornooi "Canary Cup" KRC GENK ST Neerwinden 7 - 2

    22/mrt

    Tornooi "Canary Cup" ST Neerwinden Brustem 6 - 2

    22/mrt

    Tornooi "Canary Cup" ST Neerwinden Terkoest Alken 8 - 0 

    29/mrt

    Competitiematch ST Neerwinden Hoeleden Afgelast
    5/apr Competitiematch Roosbeek ST Neerwinden 2 - 22
    12/apr Competitiematch ST Neerwinden Jodoigne B 12 - 0
    26/apr Tornooi Hoegaarden 10u00 KSC Hoegaarden A ST Neerwinden 0 - 6
    26/apr Tornooi Hoegaarden 10u40 ST Neerwinden KSC Hoegaarden B 4 - 0
    26/apr Tornooi Hoegaarden 11u20 ST Neerwinden Sporting Budingen 2 - 1
    26/apr Tornooi Hoegaarden 11u40 ST Neerwinden KVK Tienen   6 - 0

    10 & 11 / mei

    Tornooi Velm      

    Blog Ideëen
     
    Heb je opmerkingen, ideëen, suggesties of eender wat  over de blogsite ?
    Post ze of meldt ze me even tussen pot & pint, 's woensdags na de training of na de zaterdagmatch.



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs