Neustadt heeft nog niet zo'n lange geschiedenis : het is pas gesticht in 1974 door Hans Beck. Eerst woonden er alleen maar mannen in de stad, allen ridders of mensen in de bouw. Maar in 1975 kwamen er ook vrouwen naar de stad en werd de bevolking dus aangedikt. Vroeger was er geen ziekenhuis in de stad, maar sinds kort wordt daaraan gewerkt. Er wonen momenteel ongeveer 98 mensen in Neustadt.
Het wel en wee in Neustadt ! Wil jij wel eens weten wat die Playmobilmannekes daar in Neustadt allemaal uitspoken?Dan ben je hier aan het juiste adres.Kijk gerust even rond en lees de spannende belevenissen van de Playmobillekes...
10-09-2006
Juichen om computerziekte
Eindelijk, Neustadt is blij, want de computerziekte is verdwenen. Behalve Asleren, Bree en Hobergen hebben het nog te verduren met de computerziekte. Neustadt, Asleren, Bree en Hobergen vragen zich af hoe de computerziekte is ontstaan. Peter Compassus heeft beloofd het uit te zoeken. Maar voorlopig zit hij in de problemen. Dus nog geen antwoord. Het computerprogramma is nog niet op de markt gekomen in Asleren, Bree, Hobergen en andere steden. Peter Compassus heeft voorgesteld om aan iedereen die met de computerziekte te maken heeft een bezoekje te brengen om het op te lossen.
Vandaag was het markt op het Neustadtse Hoofdplein. Mevr. Tortelduif was zeker aanwezig. En natuurlijk heeft ze bloemen bij het bloemenkraampje gekocht. Er waren gratis wafels te verkrijgen en natuurlijk waren de kinderen van de partij. De familie De Kraey was er ook bij met hun allernieuwste rolkarretje. Dennis, Kathy, Thomas, Lynn en Bart hebben een wafel gegeten. Daarna zijn ze koffie gaan drinken. Dennis en Kathy wel fruitsap natuurlijk. Mevr. Closet die ondertussen toch niet op vakantie is geweest was er ook. Zij heeft kleren gekocht en ze vond de boeken in het boekenkraampje interessant. Boer Yves is met zijn vrouw ook gekomen. Bloemen, groenten en fruit waren hun aankopen.
Ze heeft geen kinderen. Is niet getrouwd. Maar ze heeft wel een mooie carriere. Kun je het raden? Ik heb het over Ria Olk. Veel fans, een mooi huis, beroemd zijn dat is haar leven. Pas nu vertelt ze haar grooste geheimen.
Hoe ziet het dagelijkse leven er uit? Volop leven of? Nog al gewoon. Af en toe concerten of optredens. Maar ook wel geluk hebben. Nu 2 jaar geleden moest ik naar een concert. Ik had het nog al druk dus kwam ik een halfuur te laat. Wat een afgang. Somige fans waren zelfs al weer naar huis gegaan, in het vermoeden dat ik niet meer zou komen. Dan heb ik me 3 dagen slecht gevoeld. Ik zal die dagen wellicht nooit vergeten.
Hoe is het eigenlijk om een zangeres te zijn? Best leuk. Vooral als je fans hebt. Niet te veel fans natuurlijk want dan heb je het druk. Concerten en optredens zijn altijd wel een uitdaging. Maar eens je er aan went vallen die best mee. Een nieuw album maken is altijd spannend. Maar ook wel moeilijk. Want je moet veel nadenken over hoe het er gaat uitzien.
Feest je veel? Soms. Als iemand me uitnodigt dan wel. Maar in het dagelijkse leven zit dat er niet in. En op concerten is het vooral zingen.
Herkend iemand je vaak als je in de straten loopt? Ja zeker. Dat ben ik al vaak tegen gekomen. 'Kijk daar Ria Olk!' Vooral kinderen roepen dat. En als een volwassene me herkent durf ik wel eens een praatje maken.
Rompslomp bij concerten? Valt wel mee. De ene keer kan je iets vergeten zijn. De andere keer heb je een verkoudheid. Zingen met een verkoudheid is echt geen aanrader. Maar als het zo is, is het zo. Niets aan te doen. En als zangeres moet je zeker alles mee hebben. Anders sta je daar. En wie gaat het voor je halen?
Veel enthousiasme in het publiek bij concerten? Meestal wel, het hangt er van af. Als je een concert hebt op zaterdag dan komt er veel volk. Dat er dan enthousiasme in het publiek is daar ben ik zeker van.
Heb je weinig of veel verlof als zangeres? Nee. Als je beroemd bent dan is er altijd wel iets te doen. Maar er is wel nog tijd voor vakantie!
Kijk jij uit naar optredens en concerten? Als ik uit mijn humeur ben, dan niet. Maar anders wel hoor. Het is altijd wel leuk zo'n concert. Zeker als je iemand ontmoet. Of als vrienden,familie, kenissen of fans komen kijken.
Wat vind jij het leukste? Werken of vakantie. Vakantie is uiteraard leuk. Maar werken ook. Voor mij is werken super! Ten eerste je bent beroemd. En ten tweede je maakt nog plezier ook.
Ga je shoppen als je een concert hebt? Bedoel je voor podiumkledij? Ja zeker. Ik vind altijd wel iets om aan te doen in de winkel.
Heb je dan een overvolle kleerkast? Goed geraden. Als je iemand in Neustadt met de meeste kleren zoekt. Dan ben ik het wel. Je zou eens moeten komen kijken. Ik weet zeker dat je zal schrikken. Want je kunt ze bijna niet tellen. Dat heb ik één keer geprobeerd. En het lukte niet. De roede van mijn kleerkast is al eens gevallen van het gewicht. Als ik zou verhuizen. Dan denk ik dat de verhuiswagen vol zal zitten met kleren en bijna niets anders.
van maandag tot en met zondag 8:00-12:00 13:00-18:00
Personeel:
Gemma Pepers Hans De Kraker Johan Kramer Jeffrey Popeleir Francaise De Keersmaker Kate Nobel Julie Van Losen Sara Van Kamphouth An van Dorpel Erik Erens
Wil je even van het drukke leven weg? Wel dan zijn deze vakantie huisjes het beste! Hier kun je in de vakantie maar ook in het weekend komen. Op 14 juli heeft de directeur van het park beslist het uit te breiden. Wellicht komen er zeker 100 vakantie huisjes bij. Als je er eentje wil kopen (het moet dan nog wel gebouwd worden) moet je een abonnement van 10 000 euro betalen. Waar je het park kan vinden :
NEUSTADT -De verbouwingen van de luchthaven zorgen voor moeilijkheden. De meeste vluchten zijn geannuleerd. En daarom zijn heel wat Playmobilmannekes boos. Ze zouden er moeten voor zorgen dat er terwijl een andere plaats is waar de vliegtuigen kunnen stijgen en landen! Dat zegt iedereen. De directeur van de luchthaven heeft al zijn exuses aangeboden. Maar dat vinden ze niet genoeg. Het is natuurlijk niet leuk om je vakantie in het water te vallen. Ze hopen dat de werken gedaan zullen zijn op 1 januari 2008. De geannuleerde vluchten zijn : Tokyo, Peru, Madrid, Barcelona, Napels, San Francisco, Parijs, Amsterdam, Helsinki, Praag en Lissabon.
Een woordje uitleg van de directeur : Nogmaals sorry voor de hinder. We vinden het heel spijtig dat we zoveel vluchten hebben moeten annuleren. We betalen alle vluchten terug. We vonden het wel eens tijd voor iets nieuws.
Neustadt heeft het zwaar te verduren zo te zien. Eerst de computerziekte en nu dit.
Druk op onderstaande knop om een berichtje schrijven in ons gastenboek.
(01/10/06)
COLUMN VAN GEMMA
Hier nog een klein berichtje. Anna Popeleire, de beste actrice van Neustadt. Er zijn opnames niet kunnen door gaan. En daarom verlopen de opnames in de FILM-zaal (MOMA) in Neustadt. Dus komt Anna Popeleire in het Classic hotel verblijven. En morgen heeft ze daar over een interview met De Alledaagse Postduif.
Ander nieuws. Onze sporthal overweegt een fitnessclub op te richten. Dan zouden we over 2 maanden er een fitnessclub bijbouwen. Ik vind het alvast een leuk idee. Volgende week weten we of het door gaat. En als dat zo is dan vertel ik het jullie meteen!!!
Tot columns,
Gemma
Rondvraag / Poll
Welke straf moet Dennis volgens jou krijgen voor het ingooien van de ruit? (zie archief 07/08 - 13/08)