Inhoud blog
  • laatste dagje school en dan ...
  • weekje gepasseerd
  • weekje gepasseerd
  • weekverslagje
  • vrijdag
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Pieterkes site
    mijn belevenissen
    20-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de laatste week
    hehe effe tijd gevonden!
    Vorig weekend ben ik samen met mijn papa naar de rally gaan kijken in Roeselare, de omloop!
    De zaterdag zijn we alleen geweest en hebben we ons keigoed geamuseerd, we waren dan ook maar om 23.00 uur thuis. Voor mij mocht het zelfs nog een uurke langer geduurd hebben, haha! De zondag ging ons mama dan mee, dat is natuurlijk wat anders hé, die doet dat niet zo graag.
    t Waren wijze autos mee aan t doen. Op t eind hebben we dan nog eens naar de eindkeuring geweest waar we nog een babbelke gedaan hebben met een paar piloten die buurkes zijn van ons.
    De maandag was het natuurlijk veel minder, terug vroeg opstaan maar dan wel om naar de school te vertrekken. Het was wel heel leuk maar ik ben een paar keer iets vergeten maken voor de juf en natuurlijk een paar punten kwijt. Maar ja, we zullen dat es vlug verbeteren dat het niet meer gebeurt.
    De woensdagnamiddag ben ik dan bij oma en pepe gaan spelen, zoals gewoonlijk
    Ik heb ook een avond met mijn klasvrienden naar ons kamp geweest, en ik heb het mama, tijdens dat ze gaan lopen is, ook eens getoond waar het is.
    De vrijdagavond moest ik naar de kinderarts voor al mijn attesten voor mijn medicatie in orde te maken. Ik ben volledig goedgekeurd voor de dienst van de arts. Ik ben 1 cm gegroeid en meet nu 1m31 cm, ben wat klein maar ik zal nog veel groeien. In gewicht ben ik 200 gram bijgekomen. t Is niet om op te stoefen, 10 jaar en maar 24,200 kg wegen maar ja ik vind het goed zo. t Komt wel een beetje omdat ik niet zo goed eet, ben nogal een vies patat. Bij oma eet ik veel liever want die maakt dan frietjes, spaghetti of pannekoeken of noedelpap klaar; dat is met warme melk en noedels erin. Das echt wel lekker!
    Vandaag ben ik dan met mama achter nieuwe winterschoenen geweest, t zijn wel leuke maar o wat vond ik het jammer dat ze die puma's niet in mijn maat hadden. Ik was dan ook wel een beetje boos en koppig maar enfin, dat gaat allemaal wel over
    SSt niet zeggen, ik heb wel daarna van mama een auto van cars gekregen in de winkel, een kleintje maar hoor. Dus ikke weer wat blijer
    Ziezo, straks vertrekken we nog naar Knokke om de verjaardag van Mare te vieren, de dochter van mama en papa's best vrienden.
    Tot de volgende!

    20-09-2008 om 12:46 geschreven door Pieterke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    12-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de mama gaat even wat neerpennen vandaag
    Hehe, regendagje, pfff
    Gisteren hebben we met zn allen nog genoten van de zon! Pieter was wel boos omdat hij niet met zijn vriendjes mocht gaan fietsen! Nu ja, hij is nog jong en kan ook nog niet begrijpen dat mama ongerust is, dat er wat gaat gebeuren! Nu ja, volgende week, als hij zich goed gedraagt mag hij zeker en vast gaan fietsen!
    Vanavond zal hij het met de mama alleen moeten stellen want de papa moet weg tot laat deze avond, maar morgen en overmorgen mag hij lekker met de papa mee naar de rally! Ik hoop voor hen dat het wat beter weer is dan vandaag, anders zijn ze druipnat! Haha!
    Dit weekend verslagje over hoe ze het stellen in roeselare!
    groetjes

    de mama

    12-09-2008 om 09:43 geschreven door Pieterke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.vandaag is het woensdag!
    Hehe vandaag een half dagje school! Dit is wel heel leuk! Voor de eerste keer hebben we huiswerk voor frans, 5 maal een tekstje lezen maar ik ken het al vanbuiten, haha! Voor nederlands is het morgen de eerste keer toets, brrr de werkwoorden!
    Deze namiddag ben ik dan met mijn fiets bij oma en pepe gereden, dat is hier niet zo ver vandaan. Ik mag daar heel veel! Ik mag daar rond crossen in hun grote tuin, met water spelen, helpen in de serre en voor de dieren zorgen. Mijn pepe heeft hertjes, barberinnen (dat zijn een soort eenden), kippen, ganzen en .... jumper de poes! O wat is dat een luilak!
    Gisteren heb ik voor de eerste keer mogen mee gaan fietsen met mijn vrienden van de klas, ik moest wel op tijd thuis zijn, anders ging er wat zwaaien! Maar ik was op tijd en mama was heel blij! Nu zal ik al wat meer mogen ook. Mama vindt het wel gevaarlijk met vriendjes gaan fietsen maar ja, ik moet het toch een keer leren he!
    Tot een volgende!

    10-09-2008 om 17:39 geschreven door Pieterke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    09-09-2008
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ik stel me even voor
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Hellow

    Hier ben ik dan eens op mijn eigen blogje!

    Ik ben dus Pieter en ben op de moment 10 jaar oud. Ik zit nu in het vijfde leerjaar bij juf Marijke en juf Anneleen. Op dit moment vind ik het nog heel tof op de school! Ik heb een nieuw vak gekregen ook, frans! Dit is zeer leuk! Nu kan ik vanalles verstaan als mijn mama haar neef op bezoek komt want die woont in Frankrijk.
    Mijn hobby's zijn vooral autosport volgen samen met mijn papa! Ik zal af en toe eens mijn verhaaltjes neerpennen van wat ik allemaal meemaak daar.
    Ik hou heel veel van mijn vissen en mijn schildpadden. Ik rijd ook heel graag met de fiets, eerder wat crossen en soms eens vallen, haha!
    Mijn mama is Isabelle of Bebelleke, zoals haar onthaalkindjes haar noemen. Jaja, zij is dus een onthaalmama! En ze doet dat heel graag hoor met al die kleine prutskes! Ik speel ook soms met die kindjes en raar maar waar, ze kunnen al bijna allemaal mijn naam zeggen.
    Mijn papa, die werkt in de metaal en zoals ik al zei, de autosport is zijn grote hobby! Hij rijdt zelf met een subaru impreza en zou hem heel graag volgend jaar een porsche kopen. Papa heeft me zelfs al verteld, als ik later garagist word, dat ik de subaru krijg om in de toonzaal te plaatsen! Echt wel keicool hé!
    Allee ik ga jullie nu een beetje laten en wat verder werken aan mijn blogje! Tot morgen mss ...
    Pieter

    09-09-2008 om 13:56 geschreven door Pieterke  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)


    Archief per week
  • 20/10-26/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Foto

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    willibrord
    www.bloggen.be/willibr

    Willekeurig Bloggen.be Blogs
    dansrustroest
    www.bloggen.be/dansrus
    Welkom op mijn blog! xxx Pieter

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs