Inhoud blog
  • Slot.
  • Overzicht competitie 2014-2015 van onze nationale U8.
  • Inschrijvingen eindeseizoensfeest 5 juni.
  • Verslag van het Hazard Tournament in Tubeke van maandag 25 mei.
  • Selectie voor het Hazard Tournament in Tubeke op maandag 25 mei.
    Zoeken in blog

    TRAINERS :

    DEMEULENAERE Pieter
    pieter_demeulenaere@hotmail.com
    0487/143508

    DENORME Jourik
    jourik.denorme@telenet.be
    0474/511138

    DOUSY Peter
    peter.dousy@skynet.be 
    0474/518879


    TRAININGDAGEN en -UREN :

    dinsdag en donderdag
    van 17.45 uur tot 19.00 uur


    SPELERS :

    AMEEL Ziggy
    ARABI Samy
    BLOMME Viktor
    DE COSTER Eli
    DECORTE Stan
    DEVOLDER Kaï
    KOUASSI DIT KALIFA Hakim
    LANNOO Milo
    LEVERZE Liano
    OOGHE Edouard
    PREKAZI Altin
    SAMYN Mathijs
    SEYNHAEVE Guillaume
    SMITZ Jerôme
    SOENEN Milan
    TINCUL Marijo
    TRUYAERT Roan
    VANACKERE Robin
    VANDEGINSTE Thiemen
    VANDEKERKHOVE Emiel
    VANDERSCHAEGHE Maxim
    VANDEWYNCKELE Yaxano
    VERBEKE Dré 

    U8 KSV Roeselare 2014-2015

    21-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaten van zaterdag 20 en zondag 21 september.

    K. FC. Meulebeke - KSVR (Provinciale U8 Reeks E)  14-6

    K. FC. Meulebeke - KSVR (Provinciale U8 Reeks F)  12-8

    KSVR (Nationale U8A) - A. FC. Tubize 16-11

    KSVR (Nationale U8B) - A. FC. Tubize 20-9

    21-09-2014 om 20:14 geschreven door Peter Dousy  


    20-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.White Star Bruxelles - KSVR op zondag 2 november.

    Beste KSV’ers,

     

    Op zondag 2 november was er normaal geen competitie voor onze twee nationale ploegen.


    De uitgestelde wedstrijden van de eerste speeldag (24 augustus) op White Star Bruxelles werden echter naar die datum verplaatst,

    en worden daar gespeeld om 11.00 uur.

     

    Groeten,

    Jourik, Pieter en Peter

    20-09-2014 om 08:09 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma van maandag 22 tot zondag 28 september.

    Beste KSV’ers,

     

    Programma :

    - dinsdag 23 september : training van 17.45 uur tot 19.00 uur

    - donderdag 25 september : training van 17.45 uur tot 19.00 uur 

    - zaterdag 27 september : vierde competitiespeeldag Provinciale U8 Reeks E en F, namelijk KSVR - K. FC Izegem om 9.30 uur

      (de selectie voor de wedstrijd in Reeks F gebeurt in overleg en in samenwerking met U7)

    - zondag 28 september : vijfde competitiespeeldag Nationale U8 A en B, namelijk Oud-Heverlee Leuven - KSVR om 10.30 uur.

     

    Groeten,

    Jourik, Pieter en Peter

    20-09-2014 om 08:04 geschreven door Peter Dousy  


    17-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties voor zaterdag 20 en zondag 21 september.

    Beste KSV’ers,

     

    Selectie voor de wedstrijden K. FC. Meulebeke - KSVR (Provinciale U8 Reeks E en F – derde speeldag) op zaterdag 20 september om 9.15 uur :

    Robin Vanackere, Emiel Vandekerkhove, Maxim Vanderschaeghe, Jerôme Smitz, Yaxano Vandewynckele, Ziggy Ameel, Kai Devolder, Roan Truyaert, Altin Prekazi, Hakim Kouassi Dit Kalifa, Samy Arabi en enkele U7-spelers.

    Locatie : Ter Borcht, Ingelmunstersteenweg 11, 8760 Meulebeke.

    Verzamelen om 8.30 uur in Meulebeke.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Pieter dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.

     

    Selectie voor de wedstrijden KSVR - A. FC. Tubize (Nationale U8 A en B – vierde speeldag) op zondag 21 september om 10.30 uur :

    Guillaume Seynhaeve, Viktor Blomme, Dré Verbeke, Thiemen Vandeginste, Stan Decorte, Mathijs Samyn, Roan Truyaert, Milo Lannoo, Edouard Ooghe, Milan Soenen, Altin Prekazi, Marijo Tincul, Eli De Coster en Liano Leverze.

    Verzamelen om 9.45 uur in de kleedkamer.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter of trainer Jourik dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.


    Dit weekend is er dus een dubbele selectie voor Roan en Altin.

     

    Groeten,

    Jourik, Pieter en Peter

    17-09-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Infomoment en pizza-avond.

    Beste ouders,

    Gisterenavond hebben jullie zonen na de training twee formulieren meegekregen naar huis.

    Hierbij vinden jullie alvast nog eens het formulier in verband met het infomoment voor de jeugd volgende week dinsdagavond 23 september.

    Het formulier in verband met de pizza-avond zullen we volgende week nog eens op de blog plaatsen.

    Jourik, Pieter en Peter

    Bijlagen:
    infomoment.pdf (71.6 KB)   

    17-09-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    16-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag oefenwedstrijd KSVR A - K.V.K. Westhoek A van zondag 14 september.

    Na amper één competitiewedstrijd gespeeld te hebben waren we vorige zondag, spijtig genoeg, al voor de eerste maal bye. Gelukkig hadden we een oefenwedstrijd kunnen regelen tegen onze buren uit Ieper.

    Op het tornooi in Boezinge, op woensdag 27 augustus, hadden we ze leren kennen als een heel sterke ploeg. Toen hadden ze ons in een wedstrijd van nauwelijks 20 minuten “afgedroogd” met 6-1 …

    Mathijs en Thiemen, de enige twee spelers die er toen ook bij waren, wisten dat het geen makkie ging worden. Van onderschatting was er dus totaal geen sprake.

    We begonnen ideaal aan de wedstrijd. Na amper 2 minuten klommen we al op voorsprong via Stan. Dit werkte bij K.V.K. Westhoek blijkbaar als een rode lap op een stier. Ze trokken furieus in de aanval en ze waren messcherp in de zone van de waarheid. De minste aarzeling bij ons werd genadeloos afgestraft, terwijl onze aanvallen telkens op het cruciale moment mis liepen. Net als vorige week in Mons stonden we na amper 15 minuten voor een loodzware klus. Toen stonden we 4-1 achter, nu zelfs 1-5. Er was wel één belangrijk verschil : toen hadden we echt ondermaats gepresteerd; nu was dit absoluut niet het geval … Tijdens de korte rustpauze werden de kopjes bijeen gestoken en pepten we elkaar op. En ja hoor, het scenario van vorige week in Mons herhaalde zich. Onze mentale veerkracht deed opnieuw zijn werk. We scoorden al snel de 2-5, maar incasseerden bijna meteen nadien de 2-6. Ons derde doelpunt, een tweetal minuten later, lokte een kleine discussie uit tussen ons, trainers. Stan trapte – bewust of niet? – een vrije trap rechtstreeks op doel, de bezoekende doelman probeerde de bal af te weren maar deed hem in zijn doel afwijken. TVJO Karel Devos, voor de gelegenheid scheidsrechter, kon niet anders dan het doelpunt valideren. De trainer van K.V.K. Westhoek had het daarmee moeilijk. Toegegeven : dit zijn niet het soort doelpunten waar we naar op zoek zijn! De rest van de tweede periode gaven we verdedigend geen duimbreed meer toe en we gingen steeds beter combineren. Doelpunten bleven niet uit wat resulteerde in een ruststand van 5-6 na een half uur. Onze achterstand was dus bijna goed gemaakt.

    Tijdens het derde en vierde kwartier konden de trainers, afgevaardigden en talrijke supporters genieten van een prachtig spektakel : voetbal van een hoog niveau met gevaarlijke standjes voor beide doelen, spectaculaire reddingen van de doelmannen, schoten op lat en paal, verdedigers die op de lijn redding kwamen brengen …

    De stand evolueerde van 8-8 na 45 minuten tot een mooi 10-10 gelijkspel op het einde van de partij. We zagen dan ook niets dan tevreden gezichten bij beide ploegen.

    Toch spijtig voor de verdere ontplooiing van de jongens van K.V.K. Westhoek dat ze niet meer dergelijke wedstrijden kunnen betwisten. (Ter info : vorige week hadden ze hun competitiewedstrijd tegen Langemark gewonnen met 66-1 …)

    Speelden (en scoorden) voor KSVR : Guillaume, Viktor, Stan (3), Mathijs (3), Roan (1) Thiemen (2) en Dré (1).

    Proficiat aan de ganse ploeg! Doe zo voort!

    Wel één uitdaging voor komende zondag : het eerste kwartier eens zonder kleerscheuren doorkomen!

    (Verslag van trainer Peter.)

    16-09-2014 om 22:13 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wedstrijden eerste elftal van 28 september en 26 oktober.

    Bericht vanuit de coördinatie :

    Wedstrijd KSV Roeselare – OH Leuven van zondag 28 september om 15.00 uur :

    Na de deugddoende overwinning van vorige zaterdag en de fantastische beleving door de supporters is het terug “Welkom in de hel van Schiervelde”.  

    Voor de wedstrijd tegen OH Leuven, wedstrijd die verplaatst is van zaterdag 27 september naar zondag 28 september omwille van rechtstreekse uitzending Belgacom TV, willen wij graag de gelegenheid geven aan onze jeugdspelers om die belevenis nog meer aan te wakkeren.

    Bij deze wedstrijd stellen we onze “keeperacademie” in het daglicht, daarbij komen zij hun keeperhandschoenen ophalen op het veld uit handen van een vertegenwoordiger van Real.

    Zelf willen we van vak H, vak achter doel, een sfeervak maken voor onze jeugdspelers en hun ouders. Wij zorgen voor de versiering van dit vak, de jeugdspelers zijn in de gebruikelijke zwart-wit tenue en kunnen ook toeters en bellen en vlaggen meebrengen om vanuit het H-vak de ploeg naar de overwinning te schreeuwen.

    Voor deze wedstrijd zorgen wij dat de ouders aan een verminderde tarief binnen kunnen, zij kunnen voor de prijs van € 5.00 (kindertarief) hun ticket aankopen.

    Er wordt tevens terug steak "à volonté" met frietjes voorzien aan een tarief van € 15.00, 2 frikandellen voor € 10, een uitstekende gelegenheid om voor de wedstrijd met het ganse gezin de voetjes onder tafel te steken (vooraf in te schrijven voor 23 september, ticket niet inbegrepen).

    Tickets zijn vooraf aan te vragen via mail (ann.van.poucke@ksvroeselare.be) of te verkrijgen bij Hans in de jeugdkantine. 

    Wedstrijd KSV Roeselare - R. Antwerp FC van zondag 26 oktober om 15.00 uur :

    Voor deze wedstrijd voorzien wij een voorstelling van al onze jeugdploegen met vooraf ook een supportersmaaltijd. Meer uitleg i.v.m. Antwerp volgt later.

    We rekenen op een massale opkomst voor beide wedstrijden!!!


    16-09-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    15-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Belangrijke mededeling.

    Beste ouders,

    Tijdens het voorbije weekend is gebleken dat onze vierde ploeg, die voor meer dan de helft uit U7-spelers bestaat, het bijzonder moeilijk (lees : te moeilijk) krijgt.

    We mogen die spelertjes niet laten “verdrinken”.

    Zaterdagmorgen hebben we ingegrepen door halfweg de wedstrijd Yaxano te verwisselen van ploeg. En dit heeft er voor gezorgd dat het evenwicht in de wedstrijd van onze vierde ploeg voor een groot stuk werd hersteld. We willen bij deze Yaxano en zijn ouders nog eens bedanken voor het begrip dat ze getoond hebben voor deze onverwachte en plotse beslissing.

    We willen dit probleem in de toekomst echter voorkomen door iedere week twee van onze jongens die op zondag nationaal spelen ook te selecteren voor de wedstrijd van onze vierde ploeg op zaterdag. Dit betekent dat deze jongens dit weekend dus “dubbel” zullen moeten/mogen spelen. We zouden hiervoor een beurtrol hanteren zodat dit maximaal eens om de zes weken (en drie maal dit seizoen) zal zijn.

    Wij hopen enerzijds op jullie begrip voor deze situatie, en anderzijds op jullie medewerking.

    Mocht u toch bezwaren hebben, aarzel dan zeker niet om ons te contacteren.

    Groeten,

    Jourik, Pieter en Peter

    15-09-2014 om 17:29 geschreven door Peter Dousy  


    14-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaten van zaterdag 13 en zondag 14 september.

    KSVR - K.S.C Wielsbeke (Provinciale U8 Reeks E)  13-8

    KSVR - K.S.C Wielsbeke (Provinciale U8 Reeks F)  9-12

    KSVR A - K.V.K. Westhoek A  10-10

    KSVR B - K.V.K. Westhoek B  31-1

    14-09-2014 om 20:53 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma van maandag 15 tot zondag 21 september.

    Beste KSV’ers,

     

    Programma :

    - dinsdag 16 september : training van 17.45 uur tot 19.00 uur

    - donderdag 18 september : training van 17.45 uur tot 19.00 uur 

    - zaterdag 20 september : derde competitiespeeldag Provinciale U8 Reeks E en F, namelijk K. FC. Meulebeke - KSVR om 9.15 uur

      (de selectie voor de wedstrijd in Reeks F gebeurt in overleg en in samenwerking met U7)

    - zondag 21 september : vierde competitiespeeldag Nationale U8 A en B, namelijk KSVR - A. FC. Tubize om 10.30 uur.

     

    Groeten,

    Jourik, Pieter en Peter

    14-09-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    10-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties voor zaterdag 13 en zondag 14 september.

    Beste KSV’ers,

     

    Selectie voor de wedstrijden KSVR - K.S.C. Wielsbeke (Provinciale U8 Reeks E en F – tweede speeldag) op zaterdag 13 september om 9.30 uur :

    Guillaume Seynhaeve, Maxim Vanderschaeghe, Jerôme Smitz, Edouard Ooghe, Milo Lannoo, Yaxano Vandewynckele, Ziggy Ameel, Hakim Kouassi Dit Kalifa, Kai Devolder, Samy Arabi en enkele U7-spelers.

    Verzamelen om 8.45 uur in de kleedkamer.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Pieter dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.

     

    Selectie voor de twee oefenwedstrijden KSVR - K.V.K. Westhoek op zondag 14 september om 10.00 uur :

    Guillaume Seynhaeve, Viktor Blomme, Dré Verbeke, Thiemen Vandeginste, Stan Decorte, Mathijs Samyn, Roan Truyaert, Milo Lannoo, Milan Soenen, Emiel Vandekerkhove, Altin Prekazi, Marijo Tincul, Eli De Coster en Liano Leverze.

    Verzamelen om 9.15 uur in de kleedkamer.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter of trainer Jourik dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.

     

    Groeten,

    Jourik, Pieter en Peter

    10-09-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Toch voetbal voor onze nationale ploegen op zondag 14 september.

    Beste KSV’ers,

     

    We zijn er in geslaagd om oefenwedstrijden vast te leggen voor onze twee nationale ploegen komende zondag,

    namelijk thuis tegen K.V.K. Westhoek, vermoedelijk om 10.00 uur.

    De selecties komen vanavond op de blog.

     

    Groeten,

    Jourik, Pieter en Peter

    10-09-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    08-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag K. VC Wingene – KSVR (Provinciale U8 Reeks E) van zaterdag 6 september.

    Op vrijdagnamiddag had Cyril nog ziek afgebeld zodat Guillaume in extremis werd toegevoegd aan de selectie voor Wingene.

    Door een wat trage start kwamen we al snel op achterstand en stonden we 4-1 achter na de eerste 15 minuten. Na een moed-

    gevende toespraak van trainer Patrick kwamen we tijdens de tweede periode al rap in de match. Met een sterke Guillaume in

    de goal en door sterk samenspel van Edouard en Milo kwamen we op voorsprong. De derde periode was het dan de beurt aan

    Maxim, Jerôme en Yaxano om de handen in elkaar te slaan en Edouard aan te spelen om zo verder de bovenhand te nemen.

    Zo konden we in het vierde kwartier aanspraak maken op de overwinning en eindigde de wedstrijd met 10-13 winst.

    Proficiat aan de hele ploeg!

    Speelden (en scoorden) : Guillaume, Jerôme (1), Edouard (7), Maxim (2), Yaxano (1) en Milo (2).

    (Verslag van Guy Seynhaeve.)

    08-09-2014 om 22:40 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verslag R. AEC Mons - KSVR (Nationale U8A) van zondag 7 september.

    Op competitiespeeldag 1 en 2 waren we, om diverse redenen, noodgedwongen werkloos gebleven. Daardoor konden we pas gisteren aan “ons nationaal avontuur” beginnen. We kregen meteen een klepper van formaat voorgeschoteld : op bezoek bij ex-eersteklasser R. AEC Mons. Een totaal nieuwe ervaring voor onze jongens! En dat ze hiervan onder de indruk waren hebben we geweten. Het eerste kwartier verliep “desastreus”. De posities werden niet goed ingevuld (we hadden te veel oog voor de bal en niet voor onze tegenstander) en we werden verrast door de snelheid van uitvoering en de vinnigheid in de duels. Dit niveau waren we duidelijk niet gewoon. Gelukkig stond de afwerking bij onze tegenstanders nog niet op punt, kenden ze enkele keren brute pech en deed Guillaume enkele mooie reddingen. Uitvoetballend was onze doelman echter ook bij momenten volledig het noorden kwijt. Resultaat : na 15 minuten stonden we, als bij wonder, slechts 4-1 in het krijt. Het zag er wel benard uit voor het verdere verloop van de wedstrijd.

    De nodige peptalk tijdens de korte pauze bracht echter meteen beterschap. De verdedigende taken werden steeds beter uitgevoerd en aanvallend werden we sterker en sterker; eerst door middel van individuele acties, maar later ook met  mooie combinaties. Na een half uur hadden we de achterstand bijna goed gemaakt : 6-5.

    Tijdens de derde en vierde periode van de wedstrijd ging het verder gelijk op met wisselende kansen langs beide kanten : nu eens nam R. AEC Mons de leiding, even later was het weer onze beurt. De beslissing moest vallen in het vijfde en laatste kwartier van de wedstrijd. Daarin bleken we de meest frisse ploeg. Met een super-mentaliteit knokten we ons naar een verdiende 11-14 overwinning. Proficiat hiervoor !!!

    Speelden (en scoorden) : Guillaume, Stan (1), Viktor (1), Dré (1), Mathijs (5), Roan (5) en Thiemen (1).

    (Verslag van trainer Peter.)

    08-09-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    07-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Programma van maandag 8 tot zondag 14 september.

    Beste KSV’ers,

     

    Programma :

    - dinsdag 9 september : training van 17.45 uur tot 19.00 uur

    - donderdag 11 september : training van 17.45 uur tot 19.00 uur 

    - zaterdag 13 september : tweede competitiespeeldag Provinciale U8 Reeks E en F, namelijk KSVR - K.S.C. Wielsbeke om 9.30 uur.


    Onze nationale ploegen zijn bye op zondag 14 september.

     

    Groeten,

    Jourik, Pieter en Peter

    07-09-2014 om 21:04 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Trainer Patrick naar U12.

    Beste spelers en ouders,

     

    U hebt het deze avond al van hem zelf vernomen per mail : trainer Patrick verhuist naar de U12.

    We wensen hem veel succes bij deze nieuwe uitdaging.

    Terzelfdertijd verwelkomen wij van harte zijn vervanger, Pieter Demeulenaere.

     

    Groeten,

    Jourik en Peter

    07-09-2014 om 21:03 geschreven door Peter Dousy  


    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaten van zondag 7 september.

    R. AEC Mons - KSVR (Nationale U8A) 11-14

    R. AEC Mons - KSVR (Nationale U8B) 17-9

    07-09-2014 om 16:44 geschreven door Peter Dousy  


    06-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Resultaten van zaterdag 6 september.

    K. VC Wingene – KSVR (Provinciale U8 Reeks E) 10-13

    K. VC Wingene - KSVR (Provinciale U8 Reeks F) 5-4

    06-09-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    03-09-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Selecties voor zaterdag 6 en zondag 7 september.

    Beste KSV’ers,

     

    Selectie voor de wedstrijden K. VC Wingene – KSVR (Provinciale U8 Reeks E en F – eerste speeldag) op zaterdag 6 september

    om 9.15 uur : Maxim Vanderschaeghe, Jerôme Smitz, Edouard Ooghe, Milo Lannoo, Yaxano Vandewynckele, Ziggy Ameel, Hakim Kouassi Dit Kalifa, Cyril Gekiere, Kai Devolder, Samy Arabi en enkele U7-spelers.

    Locatie : Rozendalestraat te 8750 Wingene. 

    Verzamelen om 8.30 uur in Wingene.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Patrick dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.

     

    Selectie voor de wedstrijden R. AEC Mons - KSVR (Nationale U8 A en B – derde speeldag) op zondag 7 september om 10.30 uur :

    Guillaume Seynhaeve, Viktor Blomme, Dré Verbeke, Thiemen Vandeginste, Stan Decorte, Mathijs Samyn, Roan Truyaert, Robin Vanackere, Milan Soenen, Emiel Vandekerkhove, Altin Prekazi, Marijo Tincul, Eli De Coster en Liano Leverze.

    Locatie : Stade Tondreau, Avenue du Tir 80, 7000 Mons.

    Verzamelen om 9.45 uur in Mons.

    Als je niet kunt spelen, gelieve trainer Peter of trainer Jourik dan zo vlug mogelijk in te lichten, bij voorkeur telefonisch of per SMS.

    Vergeet je KidsID, beenbeschermers, voetbalschoenen en zwarte voetbalkousen niet.

     

    Groeten,

    Patrick, Jourik en Peter

    03-09-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  


    31-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Verplaatsingen naar R. AEC. Mons en SC. Eendracht Aalst.
    Beste ouders,

    Dit seizoen is er voor de verplaatsingen naar R. AEC. Mons (op 07/09/2014 en 08/03/2015) en naar SC. Eendracht Aalst
    (op 12/10/2014 en 26/04/2015) geen busvervoer voorzien!
    Deze verplaatsingen zullen dus met de eigen wagen moeten gebeuren.
    Misschien al het moment om voor komend weekend tussen de meereizende ouders carpoolafspraken te maken.

    Groeten,
    Patrick, Jourik en Peter

    31-08-2014 om 00:00 geschreven door Peter Dousy  




    Archief per week
  • 08/06-14/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 20/04-26/04 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 06/04-12/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 02/03-08/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 12/01-18/01 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 06/10-12/10 2014
  • 29/09-05/10 2014
  • 22/09-28/09 2014
  • 15/09-21/09 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 01/09-07/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 18/08-24/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014

    Blog als favoriet !


    NUTTIGE LINK :

    http://www.belgianfootball.be/nl/homepage



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs