Ik heb van thuis uit net een VPN verbinding gemaakt en met PuTTY SSH verbinding gemaakt met 10.200.5.24, dus de instellingen staan normaal gezien goed. Ik zou zeggen, probeer maar, en in hoogste nood via de TPVista01. Inloggen met PSSupport om reeds begonnen taken er niet uit te shotten, paswoord daarvan is zelfde als PSSupport2 en 3
Aangezien de Tar waarschijnlijk pas gedaan heeft midden in de nacht ( verwachtte eindtijd = 02u ) , zullen de Oracle en Peoplesoft taken pas 's morgens starten. We plannen om om 08u te beginnen hiermee.
Het netwerk team is zo vriendelijk geweest om de switch uit half duplex mode te halen . File copy loopt terug.
Nog 1 netwerk issue waarschijnlijk firewall gerelateerd.... er kan niet rechtstreeks naar pw11 geSSH'd worden, er moet eerst een RDP connectie naar 10.200.5.77 gemaakt worden. Gelieve hier wel enkel op in te loggen met user PSsupport!!!!
Ik heb ook een readme bestand gekopiƫerd naar de windows server alsook de log-bestanden van het tar-ren ( tar_gzip_pw11_20090116.nohup) en ftp-en ( ftp_pw11_naar_windows_20090116.nohup )
Het tar en gzip heeft geduurd van vrijdag 16/01/2009 17:30 tot zaterdag 17:01:2009 00:45 Volgende tars zijn aangemaakt oracle.tgz , data.tgz en u01_oracle.tgz Alleen de tars oracle.tgz en u01_oracle.gz moeten uitgepakt worden ( data.tgz staat op interne disken )
De tar van file systemen /opt/psoft, /opt/psoft/psreports en /opt/psoftscan staan op de ftp server. Er staat ook een copy in /data/psoft-tars (een file systeem op lokale disks van pw11).