Hoy iedereen,
De eerste echte werkweek zit erop. Veel vergaderingen, veel rapporten schrijven. Niet van de poes (of welk ander beest).
Best vermoeiend om de ganse dag Engels te spreken, te schrijven, te denken. Je hoort hier allerhande "soorten" Engels, het ene al beter te verstaan dan het andere. Mijn counterpart, Lt Xheme, SOU Commander, is nen toffe vent en we gaan er samen iets moois van maken. Zelfde leeftijd, zelfde achtergrond, zelfde idee over het werk, dat komt dik in orde. Eigenlijk zijn ze in deze eenheid niet slecht bezig, rekening houdende met het beperkte budget, beperkte huisvesting, beperkte materialen,...enz. Dan zie je pas in welke luxe we in Belgiƫ onze job kunnen doen.
Het is nog steeds te warm voor de tijd van het jaar, zo'n 14 graden en veel, zeer veel, regen. volgende week wordt het frisser en komt er sneeuw.
Daar hebben jullie blijkbaar meer dan genoeg van gehad de laatste week. Ieder op zijn beurt. Groetjes en tot een volgende. "Tung" !!
|