Vroeg of laat moest het verlossende bericht in de mailbox vallen.
En ja, vandaag is het zover.Eindelijk een beslissing, and the winner is:
"Eulex Kosovo", als Advisor for KP ROSU. Regional Operations Support Unit.
Nu wennen aan het idee dat de valiezen moeten worden gepakt, nog een heleboel administratieve rompslomp door spartelen, en nog duizend en één zaken regelen. Maar dat hoort er nu éénmaal bij.
Omdat ik zo nu en dan een tijdje van huis ben om mijn boterham te verdienen in den vreemden, lijkt het me handig om via deze weg het thuisfront op de hoogte te houden. Dit onder de vorm van een dagboek, met de nodige foto's.
Nog even wachten op het verlossende telefoontje, en het avontuur kan beginnen.
Vanuit Peja ben je na een ritje van zes uur in Thessaloniki, Griekenland. Dus waarom niet eens een weekend doorbrengen in één van de grootste steden van Griekenland, genoemd naar de zus van Alexander de Grote. Meer dan 1 000 000 inwoners en alle kenmerken van een grootstad. Gelegen aan het water, maar geen strand te bespeuren. Wel een wandel dijk van meer dan 7 km. Best een goed plan meenemen om de geschiedkundige bezienswaardigheden in de vol gebouwde stad terug te vinden en een paar goede stapschoenen is ook geen overbodige luxe. 's Avonds komt de stad echt tot leven en valt er tot in de vroege uurtjes veel plezier te beleven. Een city trip waard !!!
Tot een volgende. Paul.
Thessaloniki
Zicht van op de citadel Idem Even een luchtje scheppen Alexander de Grote Even wegdromen !!!