Mijn oudste zus heeft weer staan klikken. Goed voor weer ruzie te maken. Gwn omdat ik online was op fb. Wrm moet moeder dat weten. Maar jua tegenwoordig moeten ze zelfs al weten wat ik doe op het toilet. Of moeten ze zogezegd nog eens naar buiten en passeren dan terwijl je in de douch zit.
Dus heeft ze gedraagt heb. Jij een tweede GSM? Paulien antwoord eerlijk nee mama
Heb jij een tabblad? Jua mama.
Toon zeg ze.
Jua 9op de 10 kansen kon ik hem kwijt zijn. Ik haal het en toon het. Ze zegt niets en gaat een sigaret roken.
Gisteren moest ik kiezen tussen mijn vader en mijn moeder. Ik moest van mijn moeder.
Ik mocht van haar bij mijn vader wonen. Ik had tuurlijk het lef er niet voor. En ik kan toch niet bij mijn vader wonen want hij gaat verhuizen eind deze maand. Naar de zee.
En ik mag niet mee. Graptje nee ik kan niet mee. In september word ik opgenomen in Melle in Gent. Een psychiatrie. Tegenwoordig kost da heel wat ze. Mijn pap kan dat est niet betalen. Mijn moeder ook niet hoor. Maar ze krijgt hulp dus. Mijn papa niet e.
Ik kan en wil niet bij mijn moeder blijven wonen. Zo kan ik niet aan mijn problemen werken. Gisteren heb ik me niet gesneden. Maar het was godverdomme moeilijk. Ik heb me serieus moeten inhouden. Echt.
Maar ju. Ik heb gisterenavond zeker een uur hysterisch zitten wenen.
Dus ik ben terug bij me moeder. Maar ik mag mijn vader niet meer zien. Me moeder rook naar alcohol. Ik heb het echt gehad. Wrm gebeurd mij dit constant. Wrm kan ik geen normaal leven lijden. I hate my life so much.
Zelf mijn eigen lief heeft het gehad. Niet dat het uit is ofzo. Maar als een onzeker meisje u continu stoort en dingen vraagt. Dan flip je wel even.
Nja zo ben ik nu eenmaal. Maar hij neemt me ook niet hoe ik ben. Dat moet stoppen, dit moet stoppen.
Ik kan niet klagen. We zijn gwn alle twee moe. En we hebben het alle twee moeilijk.
Hij maakt wel niet meer wat ik meemaakt maar jua how.
Ik heb een jongen leren kennen. Heel tof en lief. Vrijdag heeft hij afgekomen naar me. Onze vriendschap werd veranderd naar een relatie. En sindsdien is alles veranderd. Ik denk dat hij me niet serieus neemt, dat hij het niet besef dat we iets hebben. Of komt het gwn omdat ik het moeilijk heb dat ik denk dat iedereen tegen me is. Ik weet het echt niet wat ik moet doen. Sinds die vrijdag hoor ik hem amper. Ik weet niet wat ik moet doen.
Gisteren heb ik zeker drie kwartier staan wenen onder de douch. Kokend warm water over me heen. Toen ik uit de douch kwam was ik heel rood. Jammer dat ik er geen blaren over hield. Ik kwam van me moeder. Ze stonk naar alcohol. Het was nog geen 17u en ze was al dronken. Vanavond moet ik terug. Ik heb echt geen zin. Echt niet. Het is al twee keer dat ik wenend terug keer van me moeder. Mijn oudste zus negeer me. Fijn. En mij broer die jonger is dan mij maak het mij ook niet gemakkelijk. We groeien gwn uit elkaar. En wrm geen idee.
Mijn vriend is vdag uit coma. Hij doet raar. Ik maak me zorgen over hem. Hij was over zijn toeren. Niet normaal. Ik zou normaal moeten slapen maar ik kan niet slapen. Mijn broer die 1 jaar jonger is dan mij doet niets anders dan ruzie stoken. Ik heb nu weer ruzie gehad met mijn moeder omdat hij loog. Het kan mij allemaal niet meer schelen. Binnenkort zit in in Melle. Dus. Ik ben weg va thuis. Ik moet mijn papa helpen met de rommelmarkt morgen maar ik vraag me af hoe ik dat ga doen met mijn zere arm. We zien wel.
Gisterenavond heb ik me gesneden aan mijn been. Mijn bil. Er is her wat gered de laatste tijd
Ik merk ook aan mezelf dat ik in niets veel gisting in heb.
Ik denk een lichte depressie. Mijn moeder die met een lelijke vent naar huis komt
En het ergste is da ook dat ik hem ken. Het is een ex van haar. Zij heeft met hem mijn papa bedrogen.
Nu zie ik zijn smoel elke dag.
Me moeder en ik praten niet meer sinds dat ze overeen komt met hem. En ze verwijt mij ervan dat het mijn schuld is.
Mijn oudste broer was maandag jarig. Me moeder had op zondagavond zijn nummerplaten afgenomen. En maandag zag hij dat en hij was kwaad. Je doet at niet. Ook niet op iemand zijn verjaardag. Juah je vraagt u zeker af waarom ze dat doet.mijn moeder is al een paar weken kwaad op mijn vader. En sindsdien hoort ze me oudste broer en me tweede oudste zus niet meer. Waarom niet. Mijn zus heeft een relatie met een meisje. Mijn moeder probeerde die relatie kapot te maken. En ze praat slecht over haar oudste zoon. En die wonen nog bij hun vader. Mijn papa ook.
Nu ander onderwerp.
Ik heb een vriend gewoon een vriend en die woont in Kontich. Hij word altijd in elkaar beslaan als zijn buurman dronken is. Nu vandag ik hoorde hem niet meer sinds gisterenavond. Wat blijkt hij gedaan te hebben. Hij heeft hem verminkt en zelfmoord gepleegd.ik wist dus van niets e. Ik begon al weer te panikeren. Ik had al last aan mijn been omdat ik me gesneden heb. Ik kreeg vanavond een bericht van hem. De dokter. Hij ligt in het ziekenhuis. Eerst mocht ik niet weten waarom. Maar komaan ik was zijn lief ik heb het recht om dat te weten. Ik mocht het da weten. Hij ligt in coma. Ik weet niet hoe ik dit moet verwerk'. Ik moet nog hee at verwerken. Hoe kan ik dit erbij nemen bij al de rest van mijn problemen.
zot kom ik ervan. ik heb een jongen leren kennen via internet. maar ik weet niet zeker of hij echt is. ik bedoel dat er geen oude vent zich voordoet als e tiener. hij heeft mij al gezien maar ik hem nog niet. hij zegt altijd dat hij me graag ziet enzo. maar wrm mag ik hem niet zien. her is lijk net alsof hij iets verbergt. hij stuurd regelmatig foto's van hem. maar wie weet komt het van het internet of is het photoschop. hij zegt dat hij verliefd is op me. maar hij wil wachten met een relatie.
het is me eindelijk gelukt om mijn blog te veranderen.
mijn zus heeft een operatie gehad aan haar voet. ze lig nu bij me mama omdat ze niet voor haar zelf kan zorgen + haar kindjes zijn hier ook. heel vermoeiend.
ik heb ruzie gehad met mijn ex. hij zei dat ik hij me niet kon vertrouwen omdat ik hem bedrieg met anderen venten volgens hem toch e.
maar meneer zit wel met andere meisje te feesten terwijl ik hier thuis zit met al mijn problemen.
ik mag niets doen van hij. we zijn nochtans uit elkaar. hij heeft geen recht om te zeggen wat ik moet doen en laten. ik mag doen wat ik wil.
ik ben te weten gekomen dat hij zichzelf terug snij en terug rook.
allemaal dankzij mij. ik snij me ook en ik heb ook gerookt. moet ik mij nu dat kwaadelijk nemen of chanteer hij me gewoon?
ik denk zelf dat hij me stalker is. want hij heeft al eens mijn Skype profiel gehackt.
ik had nooit gedacht dat ik zoveel problemen zou hebben met jongens. blijkbaar zijn ze allemaal veranderd. de jongens die ik vroeger leerde kennen wouden alleen maar seks met me. nu geen enkel jongen wil dat.
moet ik dat oppakken als een compliment of toch niet?
in ieder geval ik geraak er niet aan uit. het verbaasd me wel. maar het is ook een opluchting.
er zullen altijd wel jongens zijn die seks wilt maar die heb ik nog niet tegen gekomen.
en dan nog ik ben geen hoer.
ik dacht dat ik verliefd was op een jongen die ik gisteren heb leren kennen. maar ik ben er niet op verliefd. hij is wel lief enzo. maar het word nooit wat tussen ons. ik blijf liever vrienden. btw er lopen te veel meisjes achter hem aan. ik maak toch geen kans.
vanag heeft mijn ex voorgesteld om een open relatie te hebben. ik weet het niet. ik ben er nog niet klaar voor. ik wil me niet binden aan iemand. ik wil vrij zij. even kunnen nadenken.
ik heb al een tijdje last van een stalker. ik weet niet hoe hij dat doet maar telkens hackt mijn stalker mijn profielen.
ookal verander ik mijn wachtwoord. niets helpt.
er verandert dingen, dingen worden gezegd, ruzie word er gemaakt.
hoeveel keer heb ik al ruzie gehad met mijn ex daarover.
het is altijd met mijn profiel.
hehe ik ben eigenlijk heel enthousiast. dit is mijn eerste keer dat ik een blog maak. redelijk spannend.
jua ik heb problemen met schrijven. het is niet altijd juist geschreven. niet opletten. zolang je en het maar kunt lezen. ik zal mezelf eens voorstellen.
ik ben paulien hoste.
geboren op 15/11/1996.
ik heb 3 broers en 2 zussen.
ik ben niet zoals de andere meisjes. onthoud dat.
door alles wat er in het verleden is gebeurd is heb ik zeg maar een aandoening aangemaakt.
sommige dingen kunnen heel cru zijn. sommige dingen zullen niet leuk zijn om te lezen.
mijn doel is voor gelukkig te worden. wat ik nu niet echt ben. je zal me wel nog leren kennen