special olympics wereld spelen
Wereld Zomer spelen 2011
Healthy Ahtletes
Inhoud blog
  • Laatste dag screening
  • voorlaastedag van de screening
  • dag 2 van de screening
  • Van Seoul naar Pyeongchang en eerste dag screening
  • Laatste dag in Seoul
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Mijn favorieten
  • bloggen.be
  • Podologie praktijk
  • Special Olympics Belgium
  • special olympics belgium blog
  • Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Zoeken in blog

    30-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.laatste dag screenen
    gisteren heel lange screening dag geweest met heel veel speciale gevallen. We hebben van 9 tot 19u gescreend ongeveer 400 atleten. Weer heel wat landen zien voorbij gaan waaronder ook al enkele Belgen.
    Wij zagen ook schrijnende gevallen. Een atleet uit Cambodia met een grote teen helemaal omgeplooid naar onder toe. Hij deed aan athetiek (lopen) was 15jaar oud en had schoenen die zo goed als uit elkaar vielen zonder binnen zool. Hij liep letterlijk op de binnenkant van de buiten rubber. Bij navraag bij de coach, hadden ze geen geld voor nieuwe schoenen en zeker niet voor zolen of chirurgie. Dit kon ik echt niet zo laten. Schoenen kopen was gen optie want dan moet je voor heel de team nieuwe schoenen kopen. Ik heb dan proberen creatief te zijn door een binnen zool te vervaardigen met behulp van .... tapijt die op de venue lag. Nadat de atleet opnieuw zijn schoenen aan gedaan had heb ik gevraagd als het Ok was. Zijn antwoord was " ja het doet geen pijn meer en voelt veel confortabelder". Missie geslaagd!!!!
    Dit verhaal heeft wel alle programma's rond gegaan en de populariteit van de Belgen is opnieuw wat gestegen.  
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    30-06-2011, 18:07 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    28-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eerste dagen screening

    We zijn om 9u gestart met een uitgebreide kennismaking van het RSscan systeem. Een podoloog uit Malta de rest orthopedische chirurgen uit Venezuela, India, Nigeria,Turkije en Cyprus.

    We zagen de teams uit USA, Venezuela, Porto rico, Island of Man, Germany, Macau, Iran, Irak, Faroe Island and Benin. Deze laatste team had twee atleten met zware voet problemen. Zij hadden minsten zolen en zeker orthopedische schoenen nodig. Dit is iets die zeker in hun land heel moeilijk is; Bleek zelf dat een van de atleten pas beginnen lopen was met schoenen vanaf de voorbereidingen van deze spelen en zij was 20 jaar!!!

    Verder hebben we ook nog onze technische capaciteiten moeten boven halen om een brace te herstellen die al enkele tijd kapot was en met plakband "hersteld" was. Patrick is dan met een technische oplossing gekomen om deze te herstellen met een "duurzamer" materiaal: koord! De Mac Guyver van het fit feet programma

    Ik heb dan Haar coach in contact gezet met de orthopedisch chirurg uit Nigeria om ervoor te zorgen dat zij aan de nodige zorg zouden geraken. We houden verder contact om te zien hoe dit verder verloopt.

    De screening zijn vandaag om 17u afgesloten omdat er een receptie voorzien was om 18:30u om afscheid te nemen van de internationale trainees.

    Groetjes uit Athene.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-06-2011, 08:43 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    26-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 2
    Deze morgen zijn we opgepikt om 7u voor een transfert naar de haven van Pireus. Hier zijn we aan boord gegaan voor een dag cruise die ons naar de drie eilanden Poros, Hydra, Eagina te brengen. De twee eerste eilanden zijn kleiner maar Hydra is wel typisch met witte huisjes en smalle straatjes met veel trappen. Hier geen voertuig verkeer!! We hebben er wat informatie verzameld voor een eventuele latere vakantie. Op Eagina zijn we naar het strand gegaan en een duik genomen in zee. Het was een dagje om de batterijen op te laden voor dat we morgen van start gaan met onze screening.   
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    26-06-2011, 21:33 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Eerste dagen in Athene
    Na een goede vlucht, transfer en incheck in het Hotel, zijn we de zon overgoten Athene ingedoken. De Akropolis, Partenon en de straten van het oude Athene.
    Warm 32°!!!
    Een lekkere maaltijd op een terrasje en terug naar het hotel.
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-06-2011, 21:25 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    24-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Dag min 1
    Over enkel uren vertrekken we naar Athene. Blijkbaar is het er volgens onze bron ter plaatsen heel warm. Dus best die warme rolkraag uit de valiezen zeker
    Vandaag hebben we alles mooi verzameld en de valies ligt klaar voor vertrek. nog even ook de laatste verplichtingen afgewerkt met de voorstelling van de eerste ploeg van Delta Londerzeel.
    En dan nu op tijd in ons bedje dat we morgen om 3u wakker zijn.
    Ons volgend bericht zal vanuit Athene zijn.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-06-2011, 21:01 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    23-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Voorbereidingen
    Vandaag alles aan het voorbereiden voor ons vertrek naar Athene maar ook voor de aansluitende begeleiding van de bedevaarders naar Scherpenheuvel.
    Het belooft druk te worden.
    De verzorgingszakken voor Scherpenheuvel zijn klaar om opgepikt te worden als we van de luchthaven terug komen en de Mobilhome sta ook al klaar.
    Nu nog Ons valiezen voor Athene.
    We volgen ook het nieuws daar ter plaatsen op zodat we weten hoe het daar gaat en wat er als staking eventueel gepland is. Hopelijk krijgen de athleten niet te veel last hiervan
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    23-06-2011, 16:24 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    22-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.transport details

    Voor onze chauffeur van en naar de luchthaven:
    Vertrek 25/6 vlucht Brussel Athene SN3245 van 6:30 aankomst 10:45u
    Terugvlucht 01/07 Athene Brussel  SN 3246 van 14:35 aankomst 17:00u
    verblijf in Hotel Golden Age.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-06-2011, 09:39 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    21-06-2011
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Wereld Zomer Spelen Athene 2011

    Zaterdag 25/6/2011 Vertrekken we weer voor de Wereld Zomer Spelen van Special Olympics.
    Dit Jaar zal het Athene worden.
    Opnieuw een mooie avonduur niet enkel voor ons maar ook voor onze Special Olympics athleten waarvan wij opnieuw overtuigd zijn dat ze prachtige prestaties zullen leveren.
    We zorgen er ook voor dat de thuisblijvers zeker op de hoogte blijven.


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    21-06-2011, 19:49 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    15-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.weer thuis
    Het is wat geleden dat we iets konden schrijven, die laaste dagen waren oh zo hechtisch.
    Op delaaste screeningsdag,vrijdag, hebben we wel meer dan 300 atleten gezien met z'n 4
    Alle internationale trainees waren naar huis vertrokken als ook onze global clinical director Ongelooflijk maar waar!
    Kwam daarboven op dat zijn rechter hand met een acuute neusbloeding geplaagd werdt en naar de ER moets.
    Gevolg, ik werdt verantwoordelijk gesteld voor heel het programma.
    Wij zaggen team USA, Duitsland, Luxemburg, France, Chinees Tapei, Greece, Spain, Ukraine, Rusland, Noorwegen, Saoudi Arabien, Jordanie en Gibraltar voorbij gaan. We werkte op automatiche piloot.
    In plaats van in ploegen te gaan eten, heb ik dan maar besloten om het programma een 15min. te sluiten om iedereen de tijd te geven te gaan eten samen en weer aan de slag te gaan samen als "team".
    Ons programma was zo slecht bevooraad in vrijwilligers dat zelf de top van special olympics international verveeld zat met deze situatie en hun hulp kwamen aanbieden.
    Om 16u hebben we onze deuren gesloten (de sluitingsceremonie begon om 17u) en hebben we samen met de verantwoordelijke alles ingepakt, gelabeld voor te laten ophalen door DHL. Wij waren klaar om 18u en gezien wij toch de sluiting nietmeer haalde, zijn we nog naar een shoppingcenter gegaan om rond 20u.
    In de lobby stonden de regioverantwoordelijke van Europa en Asia/pacifique nog wat te praten. Wij konden dan ook nog afscheid nemen alvorens de shuttel voor de luchthaven te bespreken.
    Zaterdag 4.30u zijn we dan naar de luchthaven vertrokken die volgens de bronnen maar om 5u open ging. Wij hebben tot 5.45u moeten aanschuiven om in te checken voor ons vlucht van 6u. Heel wat van de internatinale plorgen vretrokken op hetzelfde tijdstip, gevolg, CHAOS
    Wij waren nog juist op tijd om onze vlucht te nemen samen met het griekse team,chinees tapei en Malaysie. Heel de vlucht was rustig en de bemaning, de piloot en andere passagiers, hebben ook nog alle atleten nog eens een dikke proficiat gewenst met hun deelnamen en medailles.
    SUPER.
    Na een tussenstop in Denver en Chicago zijn we op tijd (zondag morgen om 7.30u) in Zaventem geland waar onze kinderen ons stonden op te wachten.
    Thuis nog samen lekker ontbijt genomen en de valiezen uitgeladen en natuurlijk ook nog de was in gestoken.
    Nu nog even bijkomen en morgen naar de thuiskomst van de atleten  waar we ze gaan opwachten in de Amerikaanse Ambassade.
    Wij hopen dat ze alle naar huis mogen en kunnen komen daar wij vernomen hebben dat dus ook al de coaches en de directeur van special olympics Belgie die ingesprongen was ook met een longonsteking in het ziekenhuis beland zijn. De Belgische delegatie is dit jaar hard getroffen.

    Groetjes uit Londerzeel  
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    15-02-2009, 16:35 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    13-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    wat een dag!!!!!
    We zijn deze morgen met alle Belgische Healthy Athletes volunteers naar een van de skioorden geweest om onze Belgische atleten aantemoedigen. Zeker na alle tegenslagen die ze al hebben moeten verwerken ( vele die Ziek geworden zijn, zowel atleten als coachen).
    Daar er nog een beetje tijd overbleef hebben we dan ook maar eens de latten aan gedaan en een poging gedaan om al glijdend naar beneden te gaan, wat voor de ene al wat vlotter ging als voor de andere.
    Bij de terugkomst in het hotel om ons klaar te maken om de atleten terug te gaan screenen was de hele planning ondersteboven gehaald om dat de Vice-president van Amerika kwam en alles stilgelegd werd voor zijn komst ( zelfs het dagelijkse leven van de plaatselijke bevolking).
    Maar een paar geselecteerde atleten kon in zijn buurt komen en voor de rest was alles een versterkte burcht.
    Meer dan 2u later konden we dan toch de atleten ontvangen voor hun screening.
    Morgen starten de screenings vroeger omdat er daarna de sluitingceremonie is. 
          

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (4 Stemmen)
    13-02-2009, 06:31 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    12-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.woensdag zit er bijna op
    Ook vandaag heel wat kleurijke delegaties uit zuid amerika, ons spaans die zo goed als onbestaande is wordt bij geschaaft met de nodige woordenschat om onze screening te laten door gaan.
    Het grootste probleem is dat zij dan denken dat wij vlot spaans spreken en heel graag willen socialiseren met gevolg dat we ze moeten teleurstellen dat wij er niets van verstaan.
    Ook ons Rus is niet zo up to date
    We gaan ook van de ene meeting naar de anderen met de nodige contacten.
    Zo worden we gevraagd om te gaan helpen bij de volgende zomer spelen in Griekenland in 2010 en willen ze die Belgen graag zien het programma op starten in Asian Pacifique Games.
    Blijkbaar hebben we wat indruk gemaakt en staan ze
    Wij zijn wat bang voor morgen omdat wij het enige programma zijn met zo weinig volunteers en de helft vertrekt morgen dus zullen we met z,n 5 overblijven. hopelijk komen er nog wat locale Podologen aangestormd.

    Wij hebben het gevoel dat Europa heel geod staat tegenover Amerika en dit vinden ze niet zo leuk en zij eerder
    Geen nood wij handelen er wel mee.

    tot morgen
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    12-02-2009, 03:45 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    11-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.einde van onze dag
    het is hier nu 20.30u en onze screeningsdag zit er bijna op.
    vandaag zagen we Yemen, Honduras, zuid afrika, Rusland, Hongarije, Spain, Corea, China langs komen.
    Ook heel wat bekende gezichten voor de locale maar voor ons totaal onbekend. Alle waren zeer geinteresseerd in ons programma maar nog meer naar onze technologie. De Rsscan mat is hier heel populair aan het worden en we leggen goede contacten.
    Nog even een uurtje door gaan en de dag zit erop. Wij hadden nog juist geluk dat er nog wat eten over was voor ons.

    Aan alle een goede morgen en voor ons slaap wel

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (6 Stemmen)
    11-02-2009, 04:39 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    10-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Gisteren na de screenings hebben we de gelegenheid gekregen om de skybar te bezoeken van het plaatselijke American football stadion.
    Aan de ene kant het zicht op het terrein met enorme tribunes en langs de andere kant het nachticht op Boise.Wat  een ervaring was voor ons, is voor hun hier maar gewoon wat dit stadion is maar klein bier tegenover de grotere teams in Amerika.

    We hebben gisteren tijdens de screenings een deel van de belgische atleten mogen begroeten. Van zodra dat ze wisten dat we ook van Belgie waren en hen in hun taal konde begeleiden zagen we ze zo opfleuren en de vermoeidheid die er bij hun al heel goed in zit omslaan naar energie om er de volgende dagen verder tegen te gaan.
    Vermoeid!!!!! ja  ze moeten 's morgens vroeg op lange verplaatsingen doen en 's avonds laat maar terug in het hotel komen.
    Want wat de Amerikanen zeggen dat het om de hoek is is het eigenlijk +/- 2 u rijden.

    Wij hebben deze morgen een mooie wandeling gemaakt langs een riviertje aan de voet van de bergen en dit onder een stralend zonnetje.

    Dus batterijen terug opgeladen om ons in te zetten om nog meer atleten een hart onder riem te steken en hen te steunen in hun fantatische ( eigenlijk met geen woorden uit drukken) prestaties.

    Dank   voor jullie reacties deze helpen ons ook door te gaan

    groetjes aan iedereen
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    10-02-2009, 22:52 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    09-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.de eerste foto's

    Zoals we al belooft hadden hier enkele foto's (op de zijkant).
    Verder starten we deze namiddag terug met de screenings en hebben daarna nog een officiele verplichting en  zullen we deze avond niks op de blog kunnen zetten.
    We hebben er ook een foto van een deel van de Belgische delegatie op gezet om hun ook in de bloemetjes te zetten voor hun prestaties, inzet,  .... . Want zij houden de eer van ons land hoog.

    groetjes uit Boise






    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (3 Stemmen)
    09-02-2009, 18:30 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.aanvang screening
    Vandaag zijn we gestart met de screenings. Eerst nog onze RSscan geinstaleerd en dan even een demonstratie gegeven aan de personen die getraind worden. zij waren onder de indruk van de mogelijkheden en de gebruiksvriendelijkheid ervan. Daaraan hebben we nog het bijkomende Borginsole programme voorgelicht en de mondjes vielen open.
    Die Belgen toch die komen toch met heel wat technologie op de propen.
    We hebben de nodige info doorgegeven zodat de website kunnen geraadpleegd worden.
    zoals elke eerste dag, hier niet beter dan op de andere events, de organisatie is chaotisch. heel wat materiale zijn niet aangekomen maar dat is wel moeilijk als ze niet besteld zijn door de hoofd
    geen planning gemaakt, alles wordt geimproviseerd. die amerikanen toch.
    Het grootste probleem is dat er ook niet voldoende volonteers zijn voor fit feet. 8!!! 
    als je hoordt dat er 80 zijn voor healthy earing.
    Wij hopen dat ze allemaal ook blijven en eventueel nog iemand bij komt.
    Maar ons eerste tevredenheid is dat de eerste athleten er zijn en gelukkig zijn de Games zijn begonnen en de medailles kunnen geraapt worden.
    hun lach en knuffels maakt veel goed.
    wij proberen later nog wat foto's op te laden als we een aansluiting hebben die past.

    nog een uur te gaan en deze eerste dag screening zit erop.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    09-02-2009, 03:58 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    07-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.laatste voorbereiding voor screening
    Heel wat collega`s zijn vandaag aangekomen dus heel wat gekletst en gelachen.
    Mensen opnieuw tegen het lijf lopen die je ooit over de wereld ontmoet hebt en de gelegenheid hebben om nog eens bij te praten, herrineringen boven halen en nieuwe mensen ontmoeten waarvan je ooit al horen praten hebt.
    Zo hebben we de healthy athlete verantwoordelijk van europa eurasia voorgesteld aan de healthy athlete van Middel East en noord Afrika. interessante ontmoeting daar ze allebei dezelfde job hebben maar de challenge zijn o zo verschillend.
    Waar de ene problemen heeft met organisatie heeft de andere oorlogs problemen. Het is moeilijk om een event te organiseren wanneer de docters in het gevang zitten en er geen atleten meer zijn omdat zij gebombardeerd zijn.
    Een van de atleten kan zelf hier niet deelnemen omdat hij in zijn been geschoten is.
    Verder op de avond hebben we een "kleine" welkomsreceptie gehad.
    Deze morgen dan weer en verwachte chaos bij het ontbijt. Geen plaats om te ontbijten, het Hotel zit propvol met de duitse delegatie en alle internationale en national healthy athlete volunteers.
    De duitse delegatie vertrekt vandaag weer voor een nieuw hotel (in totaal moeten zij 4 maal verhuizen!).
    Wat het ontbijt zelf betreft is het ook dat niet, zeer eentonig (eieren, hamburgers, muffin, haverpap en wafels) alles in wegwerp bestek en borden. lijkt ons niet zo milieu en lijn vriendelijk. voeg daarbij dat als middag en avondmaal je niets anders vindt dan fast food. Maar ja we zien het resultaat op straat lopen.
    Deze middag gaan we naar de Boise State University voor de screening hall eens te bekijken daarna is er de openingceremonie gevolgt door een receptie.
    Morgen ontbijt om 7 vertrek om 7.30 en hopen dat we ontbijt en plaats hebben.
    wij hopen dat het op het thuisfront allemaal vlot verloopt.

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (4 Stemmen)
    07-02-2009, 16:36 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    06-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.dag 2
    gisteren zijn we Boise downtoun gaan verkennen, gevolg: uitgeteld om 19uur (ook nog het gevolg van de jetlag).
    Maar om 3 s'morgens klaar wakker
    Om het dan toch niet te verleren, vertrekken we na het ontbijt richting een Wallmart (te voet)die in de omgeving zou zijn.Maar in de omgeving hier betekend niet het zelfde als bij ons na 2uur stappen nog altijd niets. Uiteindelijk hebben we een bandenshop binnen gestapt en gaan vragen of dit nog ver was. Wij hadden nog geen nieuwe "banden" nodig maar stilaan begon de rook toch vanuit ons schoennen te komen.
    Wat bleek het was nog Heeeeeel ver. Heel verontwaardig dat wij al zo ver gestapt hadden, heeft de eigenaar ons aangeboden om er ons heen te voeren. 10km verder !!!!
    We hebben de nammiddag doorgebracht in een Shopping center. rond 14u houden we het voor bekeken en bestellen een taxi.
    Het weer is schitterend: 58 graden Farenheid.en veel zon. het lijkt wel zomer en dat bij de winterspelen
    Nu ons creditional opgehaald met werkkledij, en even een babeltje slaan met onze landgenoten van Heathy Hearing en dan een lekker bad om alle stramme spieren even te relaxen.
    deze avond moeten we nog op zoek naar eten daar er in ons hotel enkel ontbijt te krijgen is.
    Morgen starten we met de opening ceremonie en alle nodige instructie.

    Veel groetjes uit Boise

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    06-02-2009, 22:49 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (1)
    05-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.we zijn er!
    na 25 uren onder weg van het ene vliegtuig op het andere zijn we er eindelijk geraakt.
    20 min. later aangekomen in ons hotel en eindelijk een bedje.
    Een nachtrust   verder en we zijn klaar om de stad Boise te gaan verkennen.
    Het weer is aangenaam en hier beneden is er weinig sneeuw te zien hiervoor moet je hoger op.
    De Duitse delegatie is ook in dit hotel de rest komt later op de dag aan.
    wij zijn eigenlijk blij dat we hier 1 dag vroeger aangekomen zijn om wat te acclimatiseren. 8 uur valt wat moeilijk te verteren in 1 nacht.
    Aangezien wij ook vanuit het hotel gebruik kunnen maken van een pc met internet, zullen we proberen alle dagen zeker iets te vertellen.
    enkel het qwerty klavier baart ons wat zorgen

    groetjes
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (1 Stemmen)
    05-02-2009, 17:44 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    03-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.laatste rechtelijn
    Vandaag was een typisch laatste dag, in een woord DRUK. Nog tot op het laaste ogenblik werken.
    Ook vandaag nog wat media nieuws, een intervieuw voor "Gazet van Antwerpen" die morgen zou verschijnen.
    ook nog een mailtje van ons vluchtboeking om ons ervan op de hoogte te stellen dat onze vluchten Denver-Boise en terug van vluchtnummer gewijzigd zijn.
    Nu nog de laaste mailtjes afwerken, de nodige afwezigheidsberichten inspreken en dan afsluiten.
    Onze valiezen zijn eindelijk klaar (zonder over gewicht!) en wij klaar om na nog een hopelijke goede nachtrust ons aan de luchthaven te laten voeren door onze steeds bereidwillige chauffeur Carl.
    Nu zal het wel wat duren voor wij weer iets kunnen schrijven tot wij in Boise zijn en een PC met internet gevonden hebben waar wij kunnen inloggen.
    Tot dan!
    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    03-02-2009, 21:03 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    02-02-2009
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Media aandacht
    Het geplande intervieuw heeft deze namiddag plaats gehad!
    Heel wat geflits voor de nodige foto's (hopelijk is er toch een van gelukt )
    Er zou een artikel in "Het Nieuwsblad" van deze week verschijnen en een in " t' curcief" van maart.
    Ook zal er nog een intervieuw te horen zijn op radio 2 tijdens het nieuws.  Zou ook voor deze week zijn waarschijnlijk woensdag.

    Tof dat wij ons kleine bijdrage kunnen brengen om deze atleten en special olympics in de kijker te zetten.
    Maar nog belangrijker is het healthy athletes programma in de kijker te brengen.
    alle middelen zijn goed om onze omgeving ervan bewust te maken dat deze atleten aangepaste noden hebben.
    Noden die door ze tijdig op te sporen zwaardere problemen, onnodig leed voorkomen,  en op termijn heel wat bespaart. 


    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (2 Stemmen)
    02-02-2009, 17:10 geschreven door carine-patrick  
    Reacties (0)
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Foto
    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in ons gastenboek

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.

    Archief per week
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
    Blog als favoriet !
    Foto

    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs