Op de laatste schooldag van het laatste jaar Kun je de uren tellen en dan is het klaar Kijk naar die grote wereld achter het raam Waarom kan die klok niet even blijven stilstaan Als ik kon kiezen zou ik alles nog eens over willen doen De fijnste juf, de fijnste school Ik gaf ze nog niet weg voor één miljoen De mooie foto's in mijn boek vertellen hoe het is geweest Van de lessen in groep 1 tot aan het allerlaatste feest
Kom je me halen, afscheid doet pijn Mam ik zou zo graag nog even klein willen zijn Vrolijke kleuren, vandaag was het feest Juf die zei onthoud maar dat het mooi is geweest
De laatste 100 dagen zijn van start gegaan.... en HOE hebben wij ze ingezet! Gewoon weg SUPER! Ik hoop dat jullie even hard hebben genoten van deze twee dagen. De juf alvast wel. Binnenkort komen ook, as usual, de foto's online. Dan kan je altijd terug kijken naar deze superleuke coole dagen.
We gaan er nog leuke 100 dagen van maken, he mannen!
Geniet van u welverdiend weekend en ook wel van je rust! See you all monday!
Zoals sommige onder jullie al hebben gemerkt, speelde het liedje niet af. Wat moet je doen om het te laten werken? 1. Rechtermuisknop: doel opslaan als... 2. Opslaan op je computer. 3. Venstertje (van het downloaden) sluiten. 4. Naar de map gaan waar je het hebt opgeslagen. 5. Het liedje afspelen.
Ik zou jullie allereerst een SPETTEREND GELUKKIG NIEUWJAAR willen wensen :) Laten we er met z'n allen er een leuk jaar van maken!
Nog even een mededeling: Het is maandag zwemmen... gelieve dit aan degene waarvan je het emailadres hebt, door te geven. Zo heeft iedereen zijn zwemgerief bij en kunnen we er een leuke zwemles van maken
Een weekje geleden zaten we nog op sportklassen. Zoals jullie waarschijnlijk hebben opgemerkt heb ik daar soms als fotograaf rondgelopen. Benieuwd naar de foto's en video's? Neem dan zeker een kijkje op de volgende link:
We gingen naar de tram. Die was er al, dus moesten we allemaal lopen. Toen iedereen erop stapte was de tram helemaal vol. We gingen naar Berchem Station, daar wachtten we twee minuten op de trein naar Lier. De trein arriveerde en iedereen stapte op. Iedereen zocht snel een plaats en begon te babbelen,grapjes vertellen, te lachen... De trein stopte,iedereen stapte af. Dan wandelden we verder tot aan de bussen.
Daar kwam de bus aan en iedereen stapte weer op. Na een tijdje stapte we weer af en dan wandelden we verder tot aan PIME. PIME is een plaats waar kinderen naar toe gaan om te leren over o.a. zonne- energie. We gingen het gebouw binnen. Een vrouw, die daar werkt, vertelde ons waar de w.c. was, waar we ons jassen moesten hangen, boekentassen moesten plaatsen en wieonze begeleider was. Onze begeleider ging met ons naar een kamer. Daar zagen we een bord met pionnen er op. We wisten allemaal dat we zeker een spel gingen spelen. Dat was ook waar. Iedereen ging rond de tafel staan. De begeleider vertelde ons we het spel moesten spelen. Iedereen moest aan een tafel gaan zitten. Op elk tafel stond er een pion. De kleur van die pion vertelde ons welke groep je was, bv. de rode groep. We speelden het spel een uurtje. Uiteindelijk won de blauwe ploeg. Hierna gingen we allemaal onze koek en drankje halen. Toen 6B uit de andere kamer kwam was onze pauze voorbij. We gingen in de kamer waar zojuist 6B was. Daar leerde de begeleider ons over zonne- energie. Zo was er een pet met een zonnepaneel op, en als de zon daarop zou schijnen dan zou de blazer in de pet beginnen blazen. Cool allemaal! We deden ook allemaal proeven, onder tussen maakten we ook een kruiswoordraadsel. Toen iedereen klaar was ging één iemand van de groep vertellen wat ze hadden gedaan. Dan was het etenstijd. Toen iedereen klaar was met eten gingen we weg, maar niet naar school. We wachten eerst op de bus. Die bracht ons tot aan het centrum van Lier. Daar wandelden we door de straten. We kwamen langs het Begijnenhof, de Zimmertoren en de winkelstraat. Hierna gingen we met de trein terug naar school.
Ik zoek nog iemand die: - een verslagje kan schrijven over ons bezoek aan PIME. Dan kan ik die samen met de foto's toevoegen aan deze blog. - heeft geholpen in de schooltuin (met de rode bieten). Ik zou een gedichtje, verhaaltje of tekening moeten hebben wat jullie hebben gedaan in de schooltuin, voor in het schriftje. Als iemand zich daar voor geroepen voelt, denk er dit weekend eens over na, zodat we dat maandag in dat schriftje kunnen schrijven of tekenen.
Er werd ook aan mij gevraagd om de site van sportklassen eens door te geven: http://www.tveensport.be/ voila se! :)