Via nieuwsbrieven, vergaderingverslagen, foto's e.a. kan je hier het schoolleven van de vrije basisschool Hulst-Tessenderlo, op de voet volgen
09-09-2008
nieuw schooljaar
Langs deze weg heten we iedereen welkom voor een nieuw schooljaar. We hopen jullie talrijk te ontmoeten op één van onze activiteiten. Je vindt de kalender hiernaast.
Verder zijn ook alle ouders welkom op onze 1e werkvergadering. Op donderdag 2 oktober om 20h00 in de leraarskamer van de school.
Bijna 300 dagen geleden was het een nog nieuw en onbeschreven blad. Vandaag zijn onze kinderen weer zoveel ervaringen en kennis rijker.
Tijd om de balans op te maken van een schooljaar dat weer vol zat met een aafknokenfuif, eetdag, kerstmarkt, kiennamiddag, kinderfuif, schoolfeest, Die balans opmaken zullen we zeker doen in het volgende (en voor dit jaar laatste) Wijzerke en als onze computerkennis het tegen dan toelaat, proberen we het ook hier te posten
Voorlopig willen we alvast even zeggen dat het schoolfeest een voltreffer was. Het zonnetje liet ons weerom niet in de steek en onze kinderen deden allemaal hun best om een mooi dansje te laten zien.
Ne dikke merci ook nog voor iedereen van het oudercomité die hielp, voor en achter de toog. We waren weer een hele fijne ploeg en dan kunnen we er zelf ook van genieten. Hieronder zie je enkele sfeerbeelden.
het was kinderfuif en het was een groot succes !!!
Op 12 april ging onze 1e kinderfuif door.
We wilden eens iets nieuws proberen waar ook de kinderen wat aan zouden hebben. Als het bovendien wat extra geld in het laatje zou brengen, was dit graag meegenomen.
Het is ons dus gelukt. De fuif was een gigantisch succes.
De kinderen konden zich laten schminken, ballonnen laten plooien, een henna-tattoo laten zetten en snoepjes kopen. Bovendien was er een heuse discobar met leuke muziek en toffe lichteffecten. Om de namiddag compleet te maken, kwam dansgroep CrazyMoves en fantastisch optreden geven. Kortom voor herhaling vatbaar.
We willen alvast iedereen die ons die dag kwam steunen van harte bedanken en misschien komt er volgend jaar wel een vervolg op.
Hierboven zie je ook eindelijk de foto's van de fuif.
Zoals elk jaar is het weer een beetje een 'dode' periode in de OC-werking. Maar er is beterschap op komst. Op 12 april hebben we namelijk voor de 1e keer onze kinderfuif. Het organiserend comité is al volop 'ín de wiggel'. Maar we houden jullie op de hoogte. Er volgt vóór de paasvakantie zeker nog vergadering. Uitnodiging volgt. Ondertussen is het voor de kinderen nog carnaval geweest (foto's vind je op de website van de school). En a.s. vrijdag 15/02 is het dikke-truiendag op school. Zeker meedoen door thuis en/of op het werk ook de verwarming een graadje lager te zetten en een dikke trui aan te trekken.
Zo dat was het voor nu. Ik kruip nog even terug in mijn hangmatje en tot binnenkort.
We willen langs deze weg aan iedereen nog een fantastisch 2008 wensen en hopen dat jullie hebben kunnen genieten van deugddoende feestdagen.
Ondertussen is het 2e trimester al 2 weken oud en hebben jullie nog heel wat fotootjes van ons te goed. Die van het sintfeest hebben wat vertraging opgelopen, maar we proberen ze alsnog bij gelegenheid hier te posten. Wie aanwezig was op de kerstmarkt zal zeker beamen dat het daar erg gezellig was. Wie er wegens omstandigheden niet bij kon zijn, kan hier alvast nog wat sfeer opsnuiven.
Ondertussen ligt de Aafknokenfuif al vér achter ons en hebben we ook op de smuldag weer alles in goede banen helpen leiden. Afgelopen dinsdag is de Sint op school langs geweest en het werd een héél groot feest. Ik probeer zo snel mogelijk de foto's hier te posten, zodat jullie nog allemaal even kunnen mee-/nagenieten
Ge ziet het hé mannekes, nog 9 dagen en onze aafknokenfuif komt eraan. We nemen aan dat iedereen al véél kaarten verkocht heeft en al zijn familie en vrienden heeft opgetrommeld om mee te komen feesten. Want da's natuurlijk het allerbelangrijkste op zo'n fuif. Maar toch nog effen een oproep ivm het helpen. Om 11u gaan we de zaal klaarzetten, dus iedereen die kan op post dan. 'Ons' Marian heeft voor 's avonds een helperslijst opgesteld die je dadelijk kan inkijken als je aankomt. Probeer je ook te houden aan de uren en taken die daarop staan. Vooral voor 't opruimen willen we nog even oproepen: iedereen fuift graag en de meesten doen dat het liefst met een pintje of een wijntje bij de hand (of meer dan 1 ), maar om 4u (winteruur) moet wel de zaal opgeruimd worden. Probeer daar dus een beetje rekening mee te houden tijdens al uw gefeest , want ook 's nachts om 4 uur maken vele handen, licht werk.
Gisteren was onze eerste vergadering van het nieuwe schooljaar, en dit heb je allemaal gemist als je er niet bij was:
er waren 2 nieuwe leden, Kristien en Joris. We waren heel erg blij met hun aanwezigheid en hopen hen nog vaak terug te zien bij de oudervereniging.
je staat nu niet op de helperslijst van onze fantastische Aafknokenfuif en we kunnen best nog helpende handen gebruiken . Als je je toch nog geroepen voelt om mee te helpen op die avond, dan kan je ons altijd nog een mailtje sturen. Uiteraard ben je ook heel erg welkom om gewoon mee te fuiven.
je hoorde nu niet dat we van de school 'nen dikke merci kregen' voor het hangen van de infokasten aan de 3 schoolpoorten. Maar je hebt die kasten uiteraard wel al zien hangen en we rekenen erop dat je ook geregeld eens gaat lezen wat er zoal in hangt. Je kan dan o.a. zien dat al de leerlingen van de lagere school mogen gaan schaatsen, dat er weer verkeerspark gepland is en dat de leerlingen van 4-5-6 op stap gaan met de milieuboot.
je hoorde ook niet dat onze klusjesman annex buschauffeur, Luc heel erg veel geklust heeft tijdens de vakantie. Maar hopelijk heb je ook hiervan al het een en ander gemerkt, zoals de tuinbanken geplaatst, een poortje geplaatst aan de kleuterspeelplaats, hakselhout gelegd tussen de planten,... en nog veel meer
je maakte ook de evaluatie van de boekenbeurs niet mee. De juffen zullen eerdaags boeken kunnen gaan kiezen bij 'Poespas' en dit voor 32 euro per klas. Er werd verder ook afgesproken dat we in het schooljaar 2008-2009 zeker en vast weer een boekenbeurs willen organiseren.
je kon ook niet mee beslissen welke activiteit we dan dít schooljaar in plaats van de boekenbeurs zullen organiseren. Gelukkig waren er nóg een paar creatieve mensen aanwezig en hebben we samen besloten om een heuse kinderfuif te organiseren. de waarschijnlijke datum is 12 april 2008.
je kon ook niet meedoen aan de rondvraag op het einde van de vergadering, want daaruit leerden we dat alle kindjes binnenkort een gordeldier krijgen, dat iedereen vindt dat er te weinig parkeerplaatsen zijn aan de gele poort (en dat de voorlopige oplossing is, zoveel mogelijk op het Eikelplein parkeren), dat veel mensen problemen hebben met de nieuwe opvangregels bij Pinokkio (maar dat de school daar zelf weinig aan kan doen), dat er het idee werd geopperd om een 2ehandsbeurs op school te organiseren én dat er op 17/10 een afsluitende vergadering is over 'Hulst leeft'.
en je hebt NATUURLIJK ook onze fantastische apres-vergadering in de Griffel gemist
En? Ook zin gekregen om hierover en over andere zaken mee te helpen denken en aan te helpen werken? Dan zien we je graag op onze volgende vergadering op 8 november om 20u30 in de leraarskamer van de school
Wij zijn de oudervereniging van de vrije basisschool 'Wereldwijzer' te Hulst-Tessenderlo. Wij zijn een toffe ploeg ouders die een fijne school voor hun kinderen belangrijk vinden en daaraan mee willen werken. Doorheen gans het schooljaar organiseren we allerlei activiteiten om geld in het laatje te brengen. Ook helpen we de school bij de activiteiten die zij organiseren. De opbrengst van de verschillende activiteiten, worden aangewend om het leven en leren op school, voor onze kinderen nog aangenamer te maken. Zo werd er de voorbije jaren al gezorgd voor basketbalringen, boekencheques, zandbakken, didactisch materiaal, enz... Zodra de speelplaats van de kleuters klaar is, komt er voor hen ook een mooi speeltuig.
We willen via deze weg onze werking nog wat meer bekendheid geven en op die manier andere ouders warm maken om onze toffe ploeg te komen versterken. In de toekomst zal je hier de verslagen terug vinden van onze vergaderingen en activiteiten. Uiteraard ook onze activiteitenkalender en de nieuwsbrief met 'wist je dat'jes. Je kan met je bedenken en vragen ook hier terecht, via het gastenboek of door een reactie te schrijven op een bepaald artikel. Onze bedoeling is om dit Blog rechtstreeks te koppelen aan de in aanmaak zijnde website van de school. Zo vind je ons altijd snel terug.
We wensen jullie alvast van harte welkom en hopen je hier vaak te ontmoeten
Neen, uw blog moet niet dagelijks worden bijgewerkt. Het is gewoon zoals je het zélf wenst. Indien je geen tijd hebt om dit dagelijks te doen, maar bvb. enkele keren per week, is dit ook goed. Het is op jouw eigen tempo, met andere woorden: vele keren per dag mag dus ook zeker en vast, 1 keer per week ook.
Er hangt geen echte verplichting aan de regelmaat. Enkel is het zo hoe regelmatiger je het blog bijwerkt, hoe meer je bezoekers zullen terugkomen en hoe meer bezoekers je krijgt uiteraard.
Het maken van een blog en het onderhouden is eenvoudig. Hier wordt uitgelegd hoe u dit dient te doen.
Als eerste dient u een blog aan te maken- dit kan sinds 2023 niet meer.
Op die pagina dient u enkele gegevens in te geven. Dit duurt nog geen minuut om dit in te geven. Druk vervolgens op "Volgende pagina".
Nu is uw blog bijna aangemaakt. Ga nu naar uw e-mail en wacht totdat u van Bloggen.be een e-mailtje heeft ontvangen. In dat e-mailtje dient u op het unieke internetadres te klikken.