Ook in onze school is er een ouderraad actief. De vereniging wordt gevormd door alle ouders die kinderen op onze school hebben. Deze ouderraad is een daadwerkelijke steun bij de werking van onze school.
De ploeg die het dagelijks bestuur voor zijn rekening neemt heeft als grote doelstellingen :
Dicht bij de ouders te staan, om zo een brug te vormen tussen ouders en directie en leerkrachten, om samen, op een positieve manier, bij te dragen tot de goede werking van de school.
Het organiseren van verschillende activiteiten die onze kinderen in de school ten goede komen en deze activiteiten gefinancierd te krijgen met enkele lucratieve initiatieven, zoals eetdag, kienavond enz.
Ook de ouders kunnen de school informeren (vragen, tips, voorstellen...) i.v.m. de gezamenlijke raakpunten in de opvoeding van de kinderen.
Op vastgestelde dagen (1x per maand: zie maandkalender) komt de ouderraad samen met de directie en een afvaardiging van het schoolpersoneel, om de geplande activiteiten voor te bereiden en/ of bepaalde dingen te bespreken. Iedereen is daar welkom!
Een greep uit de vele activiteiten:
Info-avonden laatstejaarsreceptie schooljaarkalender barbecue, eetfestijn, kienavond, sinterklaasfeest, brunch papierophaling (elke maand), inanciële steun aan de school
Heb je interesse om geheel vrijblijvend meer informatie te krijgen of om zelf een handje toe te steken, neem gerust contact op met één van de leden van het dagelijks bestuur.