Omwille van het drukke werken heb ik zeer weinig tijd om mijn blog te onderhouden dus zal ik het kort en bondig houden. Daarom, een foto zegt meer dan 1000 woorden. En ja er is bewijs! nachtwerk doen we ook ;-)
Omdat de update spijtig genoeg weer een beetje verlaat is ga ik proberen zo goed mogelijk alles in chronologische volgorde te zetten . Eerst en vooral iets waar menig mannen jaloers op zullen zijn, heb ik 2 vrouwen voor mij aan het werk gekregen. En hiermee bedoel ik zeker niet het lichte werk maar het daadwerkelijk kappen van keldervurluchtingen. Vervolgens nog assistentie gehad van een andere gevestigde waarde op onze werf => daddy Frank. Dit voor het plaatsen van de eerste welfsels Ook heb ik weer een chinese vrijwilliger gevonden om een beetje avondswerk te doen en de welfels verder te leggen. (Dank u yanick) En natuurlijk kan een foto van de afgewerkte welfsels niet ontbreken. Momenteel zijn we (zijnde ik en de 2 dames) de wapening aan het leggen maar dat zullen jullie kunnen zien op de volgende foto'tjes. Greetz.
Eerst en vooral mijn excuses voor het lange wachten en de slechte kwaliteit van de foto's. Dit is omdat mijn fototoestel/gsm stuk is en binnen voor herstelling. Maar het goede nieuws is dat we zeker niet hebben stil gezeten. Het funderingsmetselwerk is volledig af. Dan na het bezetten heeft Rudy alles uitstekend in de "teer" gezet. Waarvoor dank uiteraard. En dan HET moment waarop teletubbie Frank al weken wacht. Het opvullen en het nevileren van de grond rond het huis. Een beetje werfinrichting zoals de keet terplaatse brengen, ijskast (voor het bier ), plannen en bureeltje. En voor de nieuwsgierigen onder ons een kleine schets van hoe het er uiteindelijk uit zal moeten zien.
Joepie vandaag hebben we ondanks het slechte weer onze eerste metselwerken gestart. Stap 1: mortel maken (Met dank aan mijn beste vriend) Stap 2: mortel leggen Stap 3: EERSTE STEEN LEGGEN En na een dagje metsen en schuilen voor de regen was dit ons voorlopige eindresultaat.
Bij wijze van test van onze beton (en een beetje voor mijn verjaardag) hebben we de Ivo Cornelisstraat 13 ont-bbq-maagd. De foto's zijn van het begin van het feestje want die van erna wil ik de gevoelige kijker besparen . Maar voor zover het plezier morgen bierbakjes metsen :-s
Hey, Nadat we niet verder konden wegens stortbuien zijn we vorig weekend toch maar begonnen met het uitgraven van de sleuven. Dan hebben we Sandy aan het werk gezet met binden van de wapening. En na 2 dagen en 6 zéér stijve billen (lees Dimi, Sandy en papa) lag onze wapening eindelijk klaar voor het storten van het beton. Na enige tijd te wachten op onze verlate betonpomp kwam deze er eindelijk door en konden we beginnen storten van onze beton, vrachtwagen na vrachtwagen na vrachtwagen... En dan dit weekend gaan we onze beton inwijden met mijn birthdaybbq Groetjes
om jullie niet te lang te moeten laten wachten en wij niet verder onze funderingszolen kunnen uitgraven zal ik nog vlug enkele foto's online plaatsen waarop te zien is hoe Sandy delegeerd vanop haar leiderspositie en hoe het niet altijd even droog is geweest voor ons en de grondwerkers.
Na de opkuis van de grond en het leggen van alle nutsvoorzieningen was het vandaag de beurt aan de grondverzetters. Samen hebben we ervoor gezorgd dat we na veel uitgraven, afvoeren en uitpassen onze "bouwput" gerealiseerd hebben.
We zijn van start gegaan! En uiteraard het leukste eerst "demolition". Op de foto's te zien hoe teletubbie frank(papa) zijn steentje bijdraagt in de graafkraan. Waarvoor dank. Ook hoe "amazing sieger"(broertje) de garage's tot stof doet vergaan met zijn betonschaar. Alsook waarvoor dank.