Inhoud blog
  • Dag 9 : Il Pirata - wat een ervaring
  • Dag 5 : van Grossbetlingen naar Kempten
  • Dag 4 : van de zon naar de regen, maar dan veel regen
  • Dag 3 : zon en zweten
  • Meer hoogtemeters dan voorzien (maar geen regen, en .... geen lekke banden!!!
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Rittenschema

    overzicht van onze ritten

    Met de fiets naar de Stelvio - juni 2018
    Il viaggio in bicicleta : i tre amici
    06-06-2018
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Het begint spannend te worden!

    Woensdag 6/6/2018

    De spanning begint toe te nemen!

    Vrijdag vertrekken we, van alle vragen gaan door men hoofd.

    Heb ik genoeg reserve materiaal mee, heb ik genoeg getraind, wat gaat het weer doen enz. enz.

    Vrijdag hebben we onze laatste trainingsrit gereden, zachtjes uitgedrukt een heroïsche rit naar een B&B in Transinne (le dortoir/les charmes des etoiles). Echt noodweer, hevige regenbuien, modder, fietspaden waren rivieren, putdeksels waren fonteinen, 9 platte banden, 7.10u vertrokken en om 20.40u en 240km later waren we ter plaatse! Ride from hel…dat gaat door men hoofd…

    Goede trainingsrit??? Ik weet het niet laten we denken van wel 😊.

    Nu een week rust, zou blijkbaar nodig zijn al staat men fiets te lonken om hem te mis-/gebruiken maar we blijven eraf, straks of morgen men valies maken en vrijdagmorgen zijn we weg!

    We gaan proberen regelmatig wat te posten zodat jullie wat op de hoogte blijven, als de spirit er nog is s ’avonds 😉.

     

    Alvast bedankt om ons te volgen en voor de aanmoedigingen!

    Groetjes Ben


    06-06-2018 om 12:52 geschreven door Paul Dielen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (12 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Reden van deze uitdaging
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Op verzoek van mijn twee medecompanen, een extra woordje uitleg van hoe deze uitdaging tot stand is gekomen.
    In september 2018 word ik namelijk 50. Alvorens het bereiken van deze gezegende leeftijd ShockedConfused had ik graag eens een lange rit met meer dan 4000hm uitgereden.

    De tijd begon dus te dringen en in het najaar van 2017 was ook de motivatie om te blijven trainen wat verdwenen.
    Tijd dus voor een brainstorm vergadering over welke (ééndags)uitdaging we zouden aangaan in 2018.

    Nu weet ik niet of jullie Paul (t'is nooit ver genoeg) of Ben (ik zeg altijd ja) een beetje kennen, maar het resultaat van deze brainstormsessie was :

    LAAT ONS VAN THUIS NAAR DE STELVIO FIETSEN en vervolgens ook nog EVEN DE "IL PIRATA" uitrijden (we zouden dan toch immers goedgetraind zijn!!!).
    Question
    Onder (zeer zware) morele dwang heb ik hier dan maar mee ingestemd. QuestionEmbarassed

    Ons vierde kompaan "den Bart" had helaas niet genoeg vrije tijd om zich bij ons te vervoegen van in het begin, maar komt later af met de wagen (en brengt ook mijn vrouwke Kaarin mee, waarvoor oprechte dank) om zowel op donderdag als op zaterdag beide kanten van de Stelvio mee met ons te bedwingen.

    Voila, zo kennen jullie lezers, een beetje de achtergrond van ons avontuur.

    Ik reken op jullie steun Laughing  

    Guido

    PS op de foto van links naar rechts : Ben , Bart en Paul (ik achter de camera Razz)

    06-06-2018 om 12:44 geschreven door Paul Dielen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (14 Stemmen)
    >> Reageer (1)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Rittenschema toegevoegd in agenda
    Hallo lieve bezoeker, 

    indien jullie benieuwd zijn naar onze tocht, kunnen jullie op rittenschema klikken.

    hier vinden jullie een overzicht van onze ritten met afstanden en hoogtemeters. 

    Alvast bedankt voor jullie bezoekje en morele steun. 


    06-06-2018 om 00:00 geschreven door Paul Dielen  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)


    Archief per week
  • 11/06-17/06 2018
  • 04/06-10/06 2018

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !



    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs