Zweden heeft de openingsmatch gewonnen van de Olympische spelen in Rio! het werd 1-0 door een doelpunt een kwartier voor tijd van Nila Fischer tegen een stroef spelend Zuid Afrika van Vera Pauw dat zeer verdedigend speelde. Labg leek dit cordon een punt iop te leveren. maar uiteindelijk konden de Zweedse dames toch de verdiende drie punten naar huis halen.
Morgen al is er de start van de Olympische spelen. De Wedstrijd Zweden Zuid Afrika staat eerst op het Programma voortst zijn er USA-NewZealand-Brazil sweden-france -Colombia canada-Australia en Zimabawe Duitsland
het voornaamste nieuws van de voorbije dagen was de titel van de Franse U19 op het EK onder 19 jaar
Justine Van Haevermaet speelt het volgende jaar opnieuw voor Anderlecht. Waar ze al eens speelde alvorens ze nar Lierse afzakte. RSCA voegt zo dus nog een verstreking aan de kern toe.
Vorig seizoen waren afwisselend Solange Carvalhas die terug naar Portugal vertrok (Sporting club De Portugal) en Pauline Crammer kapitein van Anderlecht. deze rol, is dit seizoen weg gelegd voor Laura De Neve die zich daarmee voegt in het rijtje van namen als. Paul Van Himst, Rob Rensenbrink, Georges Grun, Marc Degryse, Par Zetterberg en andere klinkende namen die ooit de kapiteinsband droegen van paars wit.