Als mama werken is,... Dan profiteren papa en Fien van het zonnetje! "En waarom ni ineens een badje nemen in het zonnetje?", dacht papa. Het was overduidelijk dat onze kleine meid er ferm van genoten heeft.
Terwijl mama vandaag moest werken, zijn papa en Fien gaan wandelen in de Gavers. En gelijk hadden ze! Het was prachtig weer en bovendien maakte papa enkele foto's, zodat mama het gevoel had dat ze er ook bij was.
Dat papa en Fien twee handen op één buik zijn, dat is overduidelijk. Het is vaak hartverwarmend om hen bezig te zien. Hopelijk blijft het zo, eens ze begint te puberen en langdurig gebruik maakt van de badkamer.
Vandaag kreeg Fien de reclame in handen, als een echte vrouw heeft ze deze dan ook van voren tot achteren en omgekeerd bestudeerd. Want stel je voor dat je net dat ene koopje over het hoofd zou zien.
Fien heeft zichzelf ontdekt in de spiegel. Nuja, laat ons zeggen dat ze gezien heeft dat er een kindje aan de andere kant zit, die al even gekke of lieve snoetjes trekt als zij
... werd er gelachen toen we zeiden dat we zouden gaan samenwonen op 1 april. ... hadden we niet gedacht dat we al een eigen huis zouden hebben, laat staan een fantastische dochter van 4 maand! ... moest je zelfs nog niet spreken tegen me over trouwen laat staan kinderen ... waren we beiden nog fuifbeesten, nu eerder huismussen ... waren we slechts 8 maand tesamen ... rookte ik nog (ondertussen al méér dan 2 jaar gestopt ) ... keek ik (nog) niet naar formule 1 (go Hamilton, go!!!) ... had mijn man nog geen dure hobby!!! ... was ik nog niet op reis gegaan naar het buitenland