Vandaag er een ferme lap op gegeven en we zijn erin geslaagd om 9 m façade op te trekken tot aan de strek. Amaai mijne rug , zo altijd gebogen staan. Gelukkig heeft ons katrien de voegen uitgekrabt en stenen klaargezet. BEDANKT SCHAT !!! ( gescoord )
Grtz en tot de volgende
Ps nu 2 dagen opleiding ACV ( comité ) dus gene vooruitgang
Vandaag zijn we erin geslaagd om de 1e tipgevel erin te steken. Enkel op het einde van de dag heb ik de hulp moeten inroepen van men vrouwtje want de pijn in men voet was niet meer te harden en zij heeft dan alle de voegen uitgehaald en alles afgewassen.
We hebben vandaag ons eerste steentjes gemetsd na ons ongeval. Ik heb gemerkt dat men conditie niet meer is wat het was en dat het niet makkelijk is met een half stijve voet op een dak maar we redden ons wel.
Heel wat verwezelijkt vandaag. Een goeie 60 cm bijgemetsd en men hele mortelmaak-machine verhuizen naar de achterkant . Dit omvatte watervat 200L , molen en overschotje zand.
Dus 1 punt voor het thuisteam en niet plooien en verder werken.