* Woensdag is fruitdag! * Bewegingsopv. is op maandag en donderdag gegeven door meester Marnix! * We werken met een heen - en weermapje! * Gelieve de kledij en persoonlijke spulletjes goed te kenmerken! * Juf Christiane komt op maandag-, dinsdag- & donderdagvoormiddag!
Op donderdag kwamen we in ons klasje... en wat zagen we... Jules lag nog in zijn bedje. Hij voelde zich niet goed, kreeg het warm en dan weer koud... ... ohhh hij heeft rode vlekjes!!!
De afgelopen dagen, hebben we kennis gemaakt met drie nieuwe vriendjes. Ze hebben al werkjes gemaakt, in de klas kunnen spelen, de klas en de school leren kennen. Ze deden dat heel goed!!! Ook een dikke duim aan de andere kindjes van de klas, ze hebben de nieuwe kleuters al goed geholpen
We hebben ons in de klas kunnen voorbereiden op het kerstfeest. We hebben spelletjes gespeeld, liedjes gezongen, mooie dingen gemaakt en het kersverhaal op meerdere manieren mogen horen en zien
Vandaag kregen we bezoek in school van... Sinterklaas en zijn Pieten!!! Ze kwamen aan in school met de vespa!!! Wij waren hen gaan opwachten aan de poort en daarna... kwam hij een bezoekje brengen aan onze klas!!! In onze klas kregen we koekjes en mandarijntjes van de Sint en zijn pieten. In het grote gouden boek van de Sint stond dat we hele flinke kindjes waren !!!
Oh, komt toch eens kijken, wat er in mijn schoentje ligt...
De Sint en zijn pieten zijn in onze klas geweest en hebben allerlei dingen gebracht!!! Zo hebben we nieuw speelgoed waarmee we in de klas kunnen spelen! Ook hadden de pieten koekjes gestrooid, dat we tijdens het spelen konden snoepen
Zoals jullie ondertussen al wel hebben vernomen, verwachten mijn man en ik ons eerste kindje! Hierdoor moet ik ook onmiddellijk stoppen met lesgeven en was dit vandaag mijn allerlaatste dagje in het Bumbaklasje!
Ik wil jullie, mama's en papa's, nogmaals van harte bedanken voor de lieve felicitaties, de fijne samenwerking en het vertrouwen!
Ik ga mijn lieve snuitjes missen maar ik weet dat ze in hele, goede handen zijn met juf Isabel en juf Christiane!
Na de turnles en het verjaardagsfeest van Jules hebben mijn kapoentjes nog gekeken naar eenTIK TAK voorstelling omtrent "feest"! Voor mijn nieuwe kleuters een eerste keer en dus ook een hele beleving!
Op vrijdag, 18 november was het dan zo ver! Jules werd 3 jaar en dat werd uitgebreid gevierd! Er werd gezongen, gedanst en gesprongen. Jules werd overladen met kusjes en knuffeltjes en kreeg ook een mooi klascadeautje nl. een boekje van Anna! Ook Lyana had een extra cadeautje bij voor Jules! Dank je wel, lieve meid! Jules trakteerde met een lekkere verjaardagscake en gaf iedereen nog een klein cadeautje! Het was een dagje dat Jules nooit zal vergeten!
Elke maandag en vrijdag gaan we turnen bij meester Frederik! Mijn kapoentjes kijken hier enorm naar uit! Vandaag mochten ze klimmen en klauteren op de vele toestellen die de meester had klaar gezet! Turnen is trouwens ook heel belangrijk voor het ontwikkelen van de grove motoriek van een 2,5 jarigen!
Zoals je kan zien aan de foto's vinden de kleuters het dan ook geweldig!!!
Deze week zijn we begonnen aan het leuke thema: "Jules is jarig!". Op maandag heeft onze juf de aftelkalender aangeboden waar we duidelijk op kunnen zien wanneer Jules jarig is!
Jules heeft er alvast zin in want vandaag lagen er 2 ballonnen in zijn bedje! Hij probeerde ze op te blazen maar het lukte niet zo goed! Gelukkig kon de juf helpen! Het was een groene en rode ballon!
Wat was jules blij! In elke hand had hij er één tot opeens ....
... de rode ballon stuk sprong! PANG! We hadden ons toch wel een beetje verschrokken! Jules begon te huilen maar mijn kleuters waren zo lief en gaven Jules dadelijk een kusje!
"Je hebt toch nog je groene ballon", zei een lief snuitje maar Jules wou veel ballonnen voor zijn feest! Dus gingen mijn kapoentjes aan de slag en knutselden heel veel mooie ballonnen met vele mooie kleuren.
Met onze stempel gingen we aan de slag! De kleuters mochten een kleurtje kiezen en vervolgens de ballon vol stempelen met verf. Ze hebben dat super gedaan!
JOLIEN EN NORAH
MILA EN CHARLOT
LYANA EN LOWIE
PAULINE EN KENNETH
LANA EN TYANA
ILANA EN LOES
JORRIT EN NIENE
LANDER EN LAURE
MARTIJN EN MIEL
LOUISE EN CHLOE waren vandaag niet in het klasje maar ook zij mogen in de loop van de week zeker nog een ballon knutselen voor Jules zijn feestje!
We kleurden met de waco's ook een mooie verjaardagstaart samen met juf Christiane.
Ons dagje werd afgesloten met het leuke verhaal van "Jules en zijn kroon!"
"Jules had van zijn zus een mooie kroon gekregen maar deze was veel te groot! Zus besloot dan maar om de kroon op de verjaardagstaart te zetten maar dat vond Jules helemaal niet leuk! Een kroon hoort op je hoofd te staan en niet op een verjaardagstaart! Gelukkig had mama een schaar en plakband en heeft ze Jules zijn kroon kleiner gemaakt! Nu past hij wel, joepie!"
Ook wij knutselden een mooie kroon voor Jules en leerden het leuke liedje: "Het is feest vandaag!"
Nog 3 keer slapen en het is feest in onze klas....
Vandaag speelde de juf poppenkast! Op vraag van mijn lieve snuitjes werd het verhaal van "De knuffel van Katrijntje" nog eens een keertje gespeeld! Een verhaal wat blijkbaar een grote indruk had nagelaten toen ik het had verteld in de maand september!
Verhaal: "Katrijntje was haar knuffeltje kwijt en had heel groot verdriet! Samen met Jantje & de kleuters gingen ze op zoek maar nergens was de knuffel te vinden Wanneer Heksemie de knuffel had gevonden, gooide ze deze in de vuilnisbak! Maar met de hulp van mijn kleuters en Jantje werd de knuffel gered en vervolgens in het wasmachine gestoken! Katrijntje was natuurlijk super blij en Heksemie .... die kreeg een hele boze vinger van mijn kapoentjes!"
Deze week hebben we 12 nieuwe kleuters welkom geheten in ons klasje! We maakten kennis met onze vriendjes, Jules de klaspop, juf Christiane & juf Elke! We gingen ook op verkenning in onze Bumbaklas! Het "vrij spel" stond centraal en de juffen speelden dan ook met veel plezier mee in de verschillende hoeken van ons klasje met het leuke spelmateriaal!
Instapregeling peuters * de 1ste schooldag na de zomervakantie
* de 1ste schooldag na de herfstvakantie
* de 1ste schooldag na de kerstvakantie
* de 1ste schooldag van februari
* de 1ste schooldag na de krokusvakantie
* de 1ste schooldag na de paasvakantie
* de 1ste schooldag na hemelvaartsdag
E-mail
Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.
Wet op de privacy Als gevolg van de wet op de privacy heeft iedereen het recht om gegevens met betrekking tot zijn eigen persoon van deze site te laten verwijderen.
Indien u dit wenst, gelieve me een mailtje te sturen.