Vandaag eens een kijkje gaan nemen op de bovenverdieping, dankzij een vriendelijke buurman die ons even zijn ladder wou lenen! Op de bovenverdieping werden alle leidingen getrokken voor het ventilatiesysteem van onze woning: C+ Evo. Ook de plaats waar de sensoren van de Healthbox van het ventilatiesysteem zullen komen wordt nu duidelijk. Beneden is nu ook zichtbaar waar de afzuigmonden zullen toekomen in de keuken, berging, toilet en badkamer. Ook werden in de badkamer alle leidingen voor het water geplaatst.
Volgende week dinsdag 6 september komt de watermaatschappij het water aansluiten en de waterteller en minibinneninstallatie plaatsen.
Foto 1: Afzuigmond keuken Foto 2 en 3: Afvoer C+ Evo Foto 4: Plaats voor sensor Healthbox Foto 5: Aansluitpunt voor C+ Evo en verwarmingsketel op zolder Foto 6, 7 en 8: Leidingen water in badkamer
Deze week is er weer heel wat veranderd in onze woning. Dinsdag werd de garagepoort geplaatst door de firma L-Door. Ook de leidingen voor het water werden in heel de woning gelegd en het buitenkraantje werd geïnstalleerd. De boring voor de afvoer van de dampkap werd ook deze week gedaan.
Foto 1: garagepoort Foto 2: garagepoort binnenzijde Foto 3: Motor garagepoort Foto 4: waterleidingen keuken Foto 5: waterleidingen garage naar boven Foto 6 en 7: achterzijde gevel met buitenkraantje en gat voor afvoer dampkap.
Nu het bouwverlof al 2 weken voorbij is werd er reeds heel wat gewerkt aan onze woning. Vorige week werden reeds de putten voor de woning geplaatst met o.a. de septische put en de regenwaterput. Ook werden de dorpels aan de ramen, deuren en garage geplaatst. Deze week ging de dakwerker van start en ging het dak er op! Ook de ramen werden opgemeten, hierop is het nu nog een week of 5 wachten voor de plaatsing ervan. Dit verwachten we half september! Ook de technische plannen werden vandaag binnengebracht, dus kunnen ze van start gaan met het leggen van alle electriciteit en het ventilatiesysteem.
Foto 1: voorgevel Foto 2: Achtergevel met velux Foto 3: zijkant achtergevel Foto 4: Zijgevel Foto 5 en 6: septische put, regenwaterput en 2 wachtputjes.
Na 4 weken hard werken door de aannemer is al het metselwerk klaar geraakt! Binnen werd ook alles proper gemaakt, wat al een heel ander zicht wordt. Nu 3 weekjes bouwverlof en nadien gaan ze weer van start. Na het bouwverlof hebben we een afspraak met de werfleider om te bekijken wat er verder allemaal staat te gebeuren.
Foto 1, 2 en 3: voorgevel met blauwe steen Foto 4: Achtergevel Foto 5: Zijgevel Foto 6: keuken Foto 7: berging Foto 8: garage Foto 9: living Foto 10: Inkom