Aanwezig om 13u15 . Wedstrijd om 14u30 . Selectie : Martijn, Jarne, Jarni, Michiel, Matthias, Jonas, Martijn F, Stijn, Jari, Gianluigi, Liam, Thijs, Thibaut, Jorden en Vitas . Het wordt een zware wedstrijd . VGO is een taaie brok . 100% fit en er tegen aan . TEAM !
Onze Liam moet morgen weer testen in Cercle Brugge, de ploeg van 't stad (humhum) . Hopelijk verloopt die test weer even positief als de eerste 2 testen en kan hij volgend jaar nationaal spelen met Cercle . Liam, niet dat we je kwijt willen, maar we gunnen het je van harte ! GO LIAM GO !! De ganse ploeg !
Amaai ... meer dan verdiende overwinning van onze U14 en vooral de manier waarop . Zoals die man van Poperinge zei : " Wèn nie mé gedoan ! " Goed gasten , wat een opluchting in vergelijking met vorige week . JULLIE KUNNEN HET !!! En nu ? Vele trainen deze week en ons opladen voor een moeilijke match tegen VGO . PROFICIAT, GASTEN ! Hey ho, let's go !
Zaterdag a.s. wedstrijd tegen K FC Poperinge . Afspraak aan het stadion omstreeks 12u15 . Wedstrijd om 14u30 . Selectie : Martijn, Jarne, Jarni, Michiel, Matthias, Martijn F, Jari, Stijn, Gianluigi, Liam, Thijs, Jorden, Thibaut, Jonas en Vitas . We gaan voor een betere partij dan zaterdag . Allen 200 % !!!
Mooie voetbalavond waarin we op een hoog voetbal-niveau acteerden . Mooie combinaties en dito aanvallen rolden over de grasmat . Tekenend wel dat de doelman van de tegenpartij de beste man van zijn ploeg was . Prima voetbal van onze U14 en U15 . Proficiat, nu afwachten op onze volgende tegenstander .
Claude heeft me gevraagd het volgende mee te delen : - gelieve zaterdag a.s. de eerste 15 te vereffenen . - voor de volgende maanden : gelieve te vereffenen de eerste thuiswedstrijd van iedere maand . Niet vergeten ! Mercikes .
Onze tweede nieuweling dit jaar is Martijn Frayman . Martijn is een linksachter die graag mee naar voor schuift . Ook welkom aan jou, Martijn ! Hopelijk behalen we samen vele successen .
Woensdag om 18u30 wedstrijd voor de Beker van België . Aanwezig in OMS omstreeks 17u15 . Selectie : Martijn, Jarne, Jarni, Jari, Stijn, gianluigi, Thibaut, Thijs, Jorden, Matthias en 5 spelers van de U15 . De anderen (Liam, Jonas, Martijn en Michiel) trainen om 19u met trainer Massi (U15) . Vitas is gekwetst . Indien hij hersteld is, kan hij ev. trainen woensdagavond . Tot dan !
Lag het aan de slechte prestatie van gisteren of ... wie zal het zeggen . Feit is dat het vanmorgen groten boel was op training . En het smaakte fantastisch lekker . Hou er wel rekening mee dat dit een beurtrol is voor het trakteren . De volgende trainingen zijn voor rekening van Maeske (éclairs), Thijs (rijsttaartjes) en Gianluigi (slijpsteentjes) . haha Tot morgen !
Als je dit nog leest voor de wedstrijd van straks, gelieve een pasfoto mee te brengen van je tante, peter, vader, broer, .... want je hebt recht op 1 GRATIS abonnement voor de eerste ploeg . Jij kan gratis binnen maar je krijgt er nog een abonnement bij . Indien je dit niet meer gelezen hebt, kun je je foto maandag meebrengen naar training ! DOEN !
Niet goed, gastjes . Niet goed . Positief is de overwinning en de wilskracht om die overwinning te behalen maar voetballend was het zwak . Jammer na de goeie resultaten van de laatste weken (laatste jaar ?) maar ook niet dramatisch . We zullen leren uit onze mindere wedstrijd . Te beginnen morgen . Morgen, zondag, is er recuperatietraining om 9u30 . Iedereen present . Tot morgen !
Ola, glad vergeten . Veel werk . Druk, druk, druk . Selectie zaterdag a.s. wedstrijd tegen SV Rumbeke : Martijn, Jarne, Jarni, Michiel, Matthias, Martijn F, Jonas, Stijn, Jari, Gianluigi, Thijs, Thibaut, Jorden, Vitas en Liam . Aanwezig om 13u15 . Wedstrijd om 14u30 . Hopelijk goeie wedstrijd met goed voetbal . Een positief resultaat zou ook welkom zijn . Starten met een 7 op 9 (met uitwedstrijd in Kortrijk reeds in de benen) zou fantastisch zijn . Concentratie en koppeke erbij ... dat moet kunnen . Tot morgen !
Ook dit jaar gaan we op verrassingsreis naar ... dat verklappen we lekker niet . De voorbereidingen zijn reeds gestart, de eerste contacten gelegd . Het wordt een super-ongelooflijke-fantastische belevenis . Hou dus de paasvakantie vrij . Wat te doen ? Niet veel . Enkel wat sparen ( Euro 15 / maand en af te geven aan délégué Claude die voor de kassa zorgt ) en een beetje verkopen ( 1ste verkoop start in september ... mmmmmm ... heerlijke koekjes ) . Veredre inlichtingen volgen ! Hou de blog in het oog !
Gastjes, gelieve Filip te verwittigen als je rechtstreeks op verplaatsing gaat . De trainer vertrekt niet steeds in Ingelmunster (bv. verplaatsing naar Kortrijk) en dan weet Filip niet wie rechtstreeks gaat . Dus .... Filip verwittigen en niet de trainer ! Mercikes .
Bijgaande foto toont de spelers die nog steeds niet bekwaam zijn Jari te bedreigen, laat staan te evenaren . Hallo ... wanneer schieten jullie uit jullie krammen ? Lukt het jullie dit jaar nog ? Vervolg in oktober .
Ze waren nochtans verwittigd . Ze wisten dat Jari moeilijk te kloppen was en is . En toch gebeurde het alweer . Jari is alweer kampioen en vormt samen met Martijn, onze doelman nota bene, de PLOEG VAN DE MAAND . Proficiat, Jari en Martijn . Jullie waren fantastisch en dus ook de verdiende winnaars . Aan alle anderen : BLIJVEN TRAINEN !
Bij deze willen we één van onze twee aanwinsten voorstellen . Het betreft Jorden, een stevige spits die onze rangen zal versterken (speelde reeds één helft op Kortrijk) . Hij komt over van FC Izegem . Welkom, Jorden . Hopelijk kunnen we met z'n allen een schitterend seizoen neerzetten . Onze tweede aanwinst, Martijn, was vandaag ziek . Woensdag volgt zijn foto .
Het was een klein doch leuk feestje in de Menenpoort na onze wedstrijd op en tegen KV Kortrijk . Bedankt aan bijna iedereen voor jullie aanwezigheid . Bedankt ook aan Laurens voor de spaghetti/lasagne van alle spelers !