Wij zijn allemaal goed aangekomen in Olmen! Ondanks een beetje regen hebben we ons toch kunnen installeren, is het domein verkend en zijn de eerste balletjes getrapt. Natuurlijk is ook onze geweldige kookploeg aanwezig, ze hebben ons al goed verwend!
We werden onmiddellijk ondergedompeld in ons thema In the Jungle, Balu en Mowgli nodigden ons zelfs uit op een junglefeestje. Met vrolijke dansjes is het bivak nu zeker goed begonnen.
De oudste leden werden zelfs al de donkere jungle ingestuurd voor een spannend nachtspel. Nu is het tijd voor een goede nachtrust zodat we morgen veel leuke spelletjes kunnen spelen!
Momenteel is deze blog nog kaal en leeg, maar dit zal zeker veranderen.
In de aanloop naar 12 juli regelmatig en dan vanaf 12 juli dagelijks tot 20 juli zullen hier berichten verschijnen over het Bivak van Chiro Fonteintje in Olmen.
Wil je toch al meer informatie over ons bivak dan kan ik je doorverwijzen naar onderstaande links: