Inhoud blog
  • Oeps een beetje te snel
  • Merry Christmas Everyone :)
  • koekoek!
  • Sneeuwpret
  • eindelijk nieuws ;-)
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Ariane in Manchester

    03-12-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Sneeuwpret
    Helloooo Belgium!

    Here we are, with some more news of Creweeeeeeeeeeee !

    Het is al een dikke twee weken geleden dat ik hier nog eens op mijn blog geschreven heb, drukte drukte drukte. Mijn excuses hiervoor, ik ben nog steeds in leven!

    Het leventje is hier nog wat verder doorgegaan zoals het al was : heel erg leuk! Maar iedereen is nu een beetje drukker voor school bezig dan in het begin natuurlijk. 
    Het weekend van de 19-21 november zijn we naar Dublin gegaan. Algemene indruk - zalige trip. Vrijdag ochtend met de taxi naar Liverpool gegaan om daar ons vluchtje van ongeveer 40 minuutjes te nemen. Toen we eindelijk onze seatbelts mochten los doen, moesten we ze alweer vast maken om te landen. Heel erg mooie uitzichten vanuit het vliegtuig. Met een vertragingetje kwamen we aan in Dublin rond 11 uur. Daar moest iedereen natuurlijk zijn ponden wisselen in euro's - Ik had veel succes als de omwisselingsmachine haha :). Na ons vervoer te regelen voor de 3 dagen, zaten we op onze tourbus op naar het hostel. Alles geïnstalleerd, in een mega kamer van met 14 bedden! Was natuurlijk wel lachen om met z'n allen samen te slapen, wat een avontuur. Na ons te installeren zijn we de stad in getrokken om een algemene indruk te krijgen van de stad. Over half a penny bridge (vroeger was dat de enige oversteekplaats voor voetgangers in Dublin en moest je telkens een halve penny betalen om over te steken), naar Temple bar. 

    Heel erg gezellige plekjes daar gezien, in de zomer moet dat heerlijk zijn om daar 's avonds eens een stapje in de wereld te zetten. Dan iets eten in de spar (heel vreemd, dat was een soort van take away in een gewone spar winkel?) om dan tegen 4 uur te verzamelen voor de kinepolis. Harry Potter, here we are! We waren natuurlijk veel te vroeg, maar we hadden dat gedaan omdat er geen nummering van zetels was en ze hadden ons verteld dat ze enorm veel volk verwachtte - 't was tenslotte de premiere dag ! De film was goed, spannend, maar soms ook moeilijk om te volgen omdat ik de boek niet gelezen had. Gelukkig waren er kenners die me alles konden uitleggen (of soms te veel naar mijn goesting haha). Het was de grootste cinema van Ireland. Enorm zalig groot scherm, zoals in een theaterzaal. Toen we buiten kwamen, zagen we een rij van wel zeker 200 man om binnen te geraken voor Harry Potter :). Daarna zijn we naar een pub gegaan om een beetje die Ierse sfeer op te snuiven. Mooie winterverlichting in de stad, sommige delen zijn erg nieuw maar het algemene straatleven is erg arm in Dublin. Daar was ik wel van verschoten. Heel erg veel zatte en bedelende mensen op straat. 
     
    's Nachts was het een hele belevenis - iedereen in die kamer. Stapelbedden. En ik lag vanonder : geen probleem normaal - maar dit was niet meer normaal. Nog geen halve meter was er tussen de twee bedden. En boven mij sliep 'the american guy' die we amper kenden. (die stakker betaalde wel pakken meer als ons voor zijn vliegticket - 198 pound en wij goddank 30 haha) Ik kon amper slapen omdat ik bang had dat dat bed naar beneden ging vallen, aangezien de kwaliteit van de bedden echt slecht was. Ineens - rond 4 uur in de nacht gaat daar ineens het brandalarm af! SERIEUS, ik stond direct naast mijn bed! Ik dacht dat dat bed ging instorten!! En omdat ik zo bang was, had ik mijn hoofd in de andere richting gelegd want "als die kerel naar beneden valt, zijn benen zijn lichter dan zijn romp, dus dan zal ik nog wel kunnen ademen als die naar beneden valt". door mijn andere orientering was ik helemaal in de war - en toen ik uit mijn bed wou springen ben ik eerst tegen de muur opgeknald om dan te staan koekeloeren langs mijn bed terwijl iedereen gewoon in zijn bed lag te knorren! Na beneden te checken was er gewoon iemand aan het roken in z'n kamer. een tweede keer is het alarm afgegaan, maar vals alarm opnieuw.

    Zaterdag zijn we vroeg opgestaan om zoveel mogelijk te kunnen zien van de stad. We zijn dan naar een plaatselijk marktje gegaan, tof! Zo'n beetje een typisch frans marktje met veel kazen, olijfjes en pannekoeken, ... Bezoek aan Dublin's Castle, een rondleiding daar gekregen, een beetje rondwandelen met het kaartje (zoals de echte touristen) om al de verschillende bezienswaardigheden te zien. Om de dag af te sluiten zijn we naar het Guinessmuseum gegaan. De moeite! met op het einde een gratis Guiness op de 7e verdieping met een heerlijk uitzicht op de stad. Terug met het busje naar ons hostel om de dag af te sluiten met een maaltijd in een Irish pub waar al de U2 fans altijd samen komen en waar we konden genieten van een echte irish dance. We hebben zelf ook meegedaan, hihi !

    Zondag hebben we de trein genomen naar de zee - Howth was het stadje genoemd. Een echt vissersdorpje, super zonnetje en heerlijk zeebriesje! Erg koud, maar zo mooi! Ergens daar over een muurtje gesprongen om dan zo naar beneden te gaan tot aan het water. Super - snel een fish and chipske meegepakt in de take away en dan terug naar Dublin. Daar hebben we snel snel nog wat rondgelopen, naar de bibliotheek geweest waar veel films in gemaakt zijn, oa ook Harry Potter. Molly Malone gezien, waar ik het liedje gezongen heb in de camera voor een student haar assignement ;-) Basia en ik zijn dan verloren gelopen, zo bleek dat we helemaal de andere richting van de hostel aan het gaan waren. Taxi moeten nemen om nog op tijd te zijn in de hostel, bagageke gepakt en dan lopen naar de bushalte die nu ineens niet meer beschikbaar was owv werken. Dus op zoek naar een andere bushalte, waar we lang wachtte maar uiteindelijk toch een busje was naar de airport. Aangekomen in Liverpool was het heel erg hard aan het regenen, koud en dan heeft de taxi ons terug gebracht. Eind goed al goed.

    De dagen daarna heb ik vooral in de bib doorgebracht. Bib, training, bed, bib bib bib bib bib. Woensdag had ik nog een belangrijke match van volleybal tegen University of Manchester. Onterrecht verloren, stomme fouten van ons team.... daarna na een lange tijd nog eens naar de SU geweest, een te grappig meisje die de hele tijd hetzelfde pasje aan het doen was! Hilarisch!!
    Mijn eerste assignement binnen gebracht donderdag, vreselijk nipt. Om 9u 'savonds moest het binnen zijn, om half 9 was mijn tekst klaar maar nog geen schema, wat zorgde voor een heel slechte uitwerking van mijn werk. maar goed, dan geen krediet op mijn studentenkaart - of geen usb stick om het uit te printen. Aan wildvreemde mensen gevraagd of ze mijn ding wouden betalen - die pc's in de bib die zo traag gaan dan ook nog ! om 5 voor 9 was het afgeprint, gelopen naar de SIP om daar bijna tegengehouden te worden door de security de zaak al gingen sluiten. Maar het was binnen. Nu afwachten wat het gaat geven.
    Vrijdag moest een ander werk binnen zijn voor Children motor development, dat was dan ook zeer hectisch maar het is dan toch in orde gekomen. Die brochure, daar gaan we echt op scoren!

    Dat is nu al een week geleden! Ik ben nu vollop bezig met andere werkjes, dinsdag moet het eerst volgende binnen. En dan is er nog een poster te maken, dan het examen van statistiek om 14 december en dan moet ik nog 1 werk schrijven. Dus nog wel wat werk aan de winkel!

    Dinsdagavond heel erg veel plezier hier gehad met Maxime, radio Maxime en Ariane. Al uw aanvragen mag u nu doorbellen naar 4646 ! Woensdag nog eens naar de SU geweest, plezant! Omdat het werelds-aids dag was werden we daar bekogeld met de meest orginele verpakkingen van condooms. 

    Ondertussen is het hier ook al een week aan het sneeuwen! Duidelijk dat Engeland dat niet gewoon is, alles staat hier op zijn kop! Lessen worden afgelast omdat de leraren er niet geraken, tripjes worden afgelast, alle studenten zitten hier te spelen in de sneeuw alsof ze 10 jaar zijn en nog nooit sneeuw gezien hebben, ze proberen op het kleine riviertje te lopen. Al een paar keer hard kunnen lachen met mensen die hier met hun fietsje de grond op gaan. 

    Morgen gaan we naar Liverpool om 3 matchen te spelen. Hopelijk kunnen we eindelijk eens iets winnen! Ik heb mijn outfitje gekregen - tshirtje en trui - showen als ik terug in Belgie ben ;-)! Nu gaan we zeker winnen met die sjieke kleren haha. helaas nog geen verbetering in onze strakke wedstrijdoutfit.

    Woensdag is er hier de grote volleybalsocial - een beetje te vergelijken met een doop voor de eerste jaars. Natuurlijk worden wij ook gezien als eerste jaars. Wat houdt het in ? om 2pm verzamelen we - iedereen is verkleed op een specifieke manier die we met de mail gehad hebben (ik zal een bedelaar zijn met een muziekinstrument en kamila en magda gaan ook een bedelaar zijn heb ik gehoord) en zo gaan we naar verschillende pubs waar we opdrachten moeten uitvoeren. om 5u start dan de gewone social om dan tegen 11 uur normaal gezien in de SU te zijn. Wie het niet haalt tot in de SU, wordt gezien als de slaafjes van het jaar :) dus dat belooft !

    Oke, we gaan nu nog eens werken hier aan de werkjes, zelfs op een vrijdag avond! Nog 39 daagjes en ik ben terug in Belgie!
    Veel sneeuwkusjes,
    Ariane

    03-12-2010 om 20:40 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    13-11-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.eindelijk nieuws ;-)
    Jawel, dames heren, sorry voor het zo lange wachten. Maar ik leef nog steeds, heb alleen de afgelopen 2 weken helemaal geen tijd gehad om hier iets te kunnen kladderen.

    Woensdag de 27e was een gewone schooldag met een leuke afsluiter : volleybalsocial. Geen specifiek thema, daarna zijn we naar een bar gegaan, KINK genoemd waar we allemaal een t-shirt gekregen hebben. Heel erg leuke avond !
    Donderdag ochtend was het dan wat minder, beetje voor school gewerkt. Ik heb ook deelgenomen aan iemand zijn thesisonderzoek. Was best wel akelig, ik moest in zo'n stoel gaan zitten waar ik volledig vast gebonden werd. Dan hebben ze naar de oorsprong en aanhechting gezocht van mijn kuitspieren. Ze wouden de veranderingen in spiereigenschappen zien wanneer ik heel hard met mijn tenen naar beneden zou duwen. Ze bekeken dat dat met Ultra Sound, heb daar ook de volledige uitleg van gekregen. Wel grappig, want nu ben ik het onderwerp van haar thesis.
    's Avonds zijn we naar Steam gegaan, iedereen was verkleed ! Echt heel erg cool, je kan de foto's zien op facebook. Echt vanalles kon je zien, voor sommige britse meisjes was dit natuurlijk een kans om nog eens te showen wat ze in hun mars hadden.

    Vrijdag 29e was een heel erg hectische dag. Ik voelde me in de ochtend niet goed, ben niet naar de lessen geweest. Moest zoveel regelen en doen, want mijn (hoog!) bezoek uit Leuven zou komen. Maar ik wist niet juist wanneer, ze waren niet makkelijk te bereiken + we hadden onze eerste volleybalmatch!! De match was niet slecht, ik was heel erg zenuwachtig!!! Maar we hebben fun gemaakt! Sparkes (de vrouwelijke coach) heeft me dan snel terug gebracht naar Crewe zodat ik in mijn dierbare friends kon opwachten. Snel de pasta opwarmen die ik door de dag gemaakt had en dan ineens waren ze daar : met de hollandse auto ! HEEEEEEEEEEERLIJK moment echt waar! Ik was zo blij hen te zien!!! Ik wist zelf even mijn woorden niet meer te vinden (housekeeper hahaha, ik wist niet meer hoe het te zeggen in het nederlands). Dat was wel gek, zo die omschakeling maken van elke dag engels naar nu Nederlands. Maar oh zo leuk! Na 12 uur rijden waren ze natuurlijk heel erg moe en hebben we hier gewoon wat bijgepraat, genoten van de heerlijke pralines vanuit belgie, de lekkere speculaaspasta en het cadeautje van cedric.

    Zaterdagochtend zijn we naar Chester gegaan. was de moeite! Weertje was goed, lekker wandelweertje! Gewoon genieten. In de Starbucks wouden we dan een lekker WARME koffie drinken, helaas bestelt Marie Monteyne Frapocino's, met het gevolg dat we allemaal een ijskoffie krijgen! Tegen 3 uur zijn we terug gereden naar Crewe, wat inkopen gedaan voor de komende dagen in Asda. 's Avonds zijn we naar de 'Duke' gegaan, waar een hele bende van de Erasmussers ook mee naar toe zijn gekomen en ook Paul van de volleybal. Monteyne Marie Helene en Depreter Jannike wouden zo snel neer gaan zitten, dat ze helaas tegen het tafeltje stootten van 2 typische engelse schoon opgemaakte dames en hun drinkjes op hun mooie jurkjes terecht kwamen. BUMMER, de aandacht was natuurlijk op ons buitenlanders :). Heel erg leuke avond, Belgen hebben laten zien dat ze kunnen drinken! 

    Zondag morgen hebben we een heerlijk ontbijtje met spek en eieren gekregen van onze kokjes van dienst. Daarna zijn we naar Manchester gegaan. Beetje tegengevallen na het mooie Chester, maar toch. Het is een grootstad. Grappig was dat we daar de aanschuifrij konden zien van 'Brittain got talent', die alleeen maar langer en langer werd. Deze keer wel een goede warme koffie in Starbucks :). Beetje geshopt in het Manchesterse, een goed beeld gekregen van hoe het er allemaal uitziet. 's Avonds zijn we gaan eten in de 'Duke' wat iedereen enorm bevallen was. Het grappige was dat het halloweenavond was, dus ook de obers waren opgekleed in enge mensen en lelijke moordenaars. Daarna was er hier een beetje een mislukte International Society meeting, was de bedoeling voor echt een goed feestje te hebben. Maar de organisatie liet het helaas afweten. Jammer, want we wouden ons belgen nog eens goed laten zien! (iedereen was wel knap verkleed :p)

    Maandagochtend zijn we vroeg vertrokken, naar Peak District. Heel erg mooi natuurgebied, ongeveer 1,5 uur rijden. Erg mooie landschappen, vele schaapjes (met 2 verschillende lengtes van benen :p) We zijn een grot gaan bezoeken, Blue John, waar veel Blue John stenen te vinden waren. Was wel de moeite, kregen een rondleiding van ongeveer 1,5 uur in de grotten waar de man ons zo goed mogelijk alles probeerde uit te leggen. 's middags een picknickje gedaan, net na dat we (Esther!) net op tijd opmerkte dat ons Dyonneke aan de verkeerde kant aan het rijden was in de bergen! Asjemenou ! :) na een teabreak in Castleton, zijn we terug naar huis gereden. Wel akelig zo rijden in het donker in de bergen. Moe maar tevrede zijn we dan aangekomen. We hebben dan wraps gegeten, njam njam! Om iets na 9 kwamen mama en lander hier aan! Joepie!!! 
    Dyon en ik zijn hen dan snel gaan oppikken aan het station, ze waren verast en ik was heel blij hen terug te zien. Helaas geen papa, die nog aan het recuperen is van zijn operatie. Na dat mama en Lander zich een beetje hebben kunnen installeren, zijn we allemaal samen nog naar de Duke geweest voor een lekker Bulmertje! Lekker gezellig met z'n allen, nog snel de laatste dingetjes bijpraten want Leuven vertrok dinsdag ochtend.

    Jawel dinsdag, helaas Leuven vertrok om 9 uur. BEDANKT NOGMAALS, HET WAS ECHT ZALIG !! 
    Mama, Lander en ik zijn dan naar het station gewandeld in crewe, om daar de trein te nemen naar Birmingham. Daar vanalles bezocht, de vele shoppingscentra (oa Bull Ring, waw!), het lang verwachte China Town (dat we maar niet konden vinden), een museum waar we ook uren naar gezocht hebben, maar Lander heel erg graag wou zien, een beetje gewinkeld, sight seeing, veel praatjes maken, gefilmd worden op het Victoria plein voor een Bollywood film, ... Heel erg mooie stad! Zeker voor te winkelen echt een aanrader! Er is ook 'perongeluk' een Starbuckstas in mijn handtas terecht gekomen, geen idee hoe dat komt ? ;-) 's avonds daar heerlijke sushi gegeten in een sushi restaurant in de Bull Ring! Mijn eerste keer sushi, njaaaaaaaaaaam !! 's Avonds hier aangekomen, hebben we met een aantal erasmussers nog wat op mijn kamer gezeten, samen met mama en lander naar een filmpje gekeken. We waren doodmoe!

    Woensdag 3 november zijn we in de ochtend naar Chester gegaan, de sfeer van de mooie stad opsnuiven. Daar hebben we ook studenten gezien die hun afgestudeerd zijn vierden! Zalig hoe zij gekleed waren, zo met een hoedje en een zwarte cape, zoals in de films he ;-). tegen de middag zijn we naar Manchester gegaan met de trein, daar snel ook wat alles bezocht. Wat een goede gids was ik toch haha (NOT).
    Daarna moesten mams & Lander vertrekken naar de luchthaven in Manchester. Ze zaten dan eindelijk in hun trein, werd die afgelast en moesten ze snel van spoor veranderen. Was wel even gek om hun zo zien te vertrekken van uit het vertrouwde Manchester. Daarna werd mijn trein ook nog afgelast, dus moest ik daar nog een uur alleen wachten om naar Crewe te gaan. Om dan alleen op mijn kot te zijn, dat was pas vreemd. Daarna was de zotste volleybalsocial van ze allemaal : we moesten ons gezicht schilderen. Ik had een paar lieveheersbeestjes op mijn hoofd getekend. Magda, Kamila en Idil en ik waren daar van de meisjes, en de normale jongens. Erg leuke spelletjes, vooral met de kaarten. Ik heb het geluk gehad om de koning te trekken : je mag zeggen hoeveel vingers iedereen moet drinken. Natuurlijk moet je daar gebruik van maken : ik was nuchter terwijl iedereen goed in de wind aan het worden was! (hahaha). Daarna wouden we naar Student Zone gaan, maar Idil was ziek. Dus heb ik haar naar haar kot gebracht, heb mijn sleutels daar vergeten. Ik kon niet binnen in de Student zone, omdat ik mijn paspoort niet bijhad, maar die lag in mijn kamer maar de sleutel had ik dus niet ... Dat aan de security verteld, die is dan mee naar Idil's kamer gekomen om mijn sleutel te nemen maar die vond ik niet. Dus op naar mijn kamer, om mijn pas te nemen. Toen kon ik binnen in de zaal, eindelijk. Maar ik had nog steeds geen sleutel... dus heb ik bij de trainer kunnen slapen. Het enige wat ik vergeten was, was dat Kamila haar sleutel in mijn kot lag en zij dus ook niet in haar kamer kon. Zij is dan bij lieve Magda in bed gekropen, haha. Wat een nacht!

    Donderdag hebben we niet veel meer gedaan dan allemaal gelachen met de dingen van de vorige nacht, het was hilarisch. 

    Vrijdag hadden we een presentatie voor Children Motor development & learning. Die was goed gegaan. De leerkracht heeft het zelfs opgeslaan, hij had het nog nooit gezien dat een presentatie zo goed was voorbereid, hij gaat ons een cake maken hahaha. 's Avonds hadden we match tegen de jongens : dat was leuk ! Heel erg leuk ! we hadden goed gespeeld, iedereen blij jiha!

    Zaterdagochtend moesten we heel vroeg opstaan : om 6 uur spraken we beneden af om de trein te nemen naar Manchester, om daar met de bus naar Edinburgh (Schotland) te gaan. We hebben dan uiteindelijk besloten met de taxi te gaan, die eigenlijk al geboekt was en ons aan het zoeken was voor meer dan een half uur :). Tegen half 8 waren we in Manchester, de bus vertrok normaal om 8, maar met vertragen half 9. Door Lake District gegaan, heel erg mooi, prachtig weer, maar zo bere bere koud! Tegen 3 u in Edinburgh aangekomen in het Hotel, wel erg mooi hotelleke met goei douchekes! Dan in de regen de stad ontdekt, heel erg mooi. Super stad, zoveel te zien. Overal mooie gebouwen! Dan iets gaan eten 'savonds in een typische bar. Daarna heeft Marcos ons geleid naar een frituurachtig iets - een echte mars gefrituurd kon je daar kopen : ik verzeker u HEERLIJK, maar oh zo ongezond. Daar zat zo'n korstje rond, zoals rond de fish van de fish & chips ;-) hahaha.
    in de avond zijn we naar een graf gegaan, waar verschillende verhalen over rond gaan. We zagen het kasteel waar Hoghwarts op gebaseerd was, de pub waar JK Rowling haar eerste boek schreef, ... Ik ben ziek geworden 's avonds, dus ben zeer vroeg naar het hotel terug gekeerd, helaas. De volgende dag moesten we om 10u uit het hotel. Alles bezocht wat je maar kon denken; het schaap Dolly gezien in het National Scotish Museum, heel erg mooie uitzichten op de Calton Hill, met zeezicht (!), de verschillende gebouwen, Edinbraaaaa's Castle, ...
    Om 6 uur zijn we terug vertrokken in Edinburgh, aangekomen in Manchester om 11.30 pm, en dan moesten we nog zo'n uur wachten in de koude. Gelukkig kwam Kamila en Nancy op het idee om heerlijke thee's te gaan zoeken, zodat iedereen zich een beetje kon opwarmen. Om 2uur in de ochtend waren we terug hier in Crewe. Kapot, ziek, moe! Nog wel grappig om te vertellen : in de terugrit was er enorm veel sfeer door de spanjaarden die heel de tijd liedjes aan het zingen waren (vertaald : Ober - Ja ? Ober - Ja? Kan ik aub Marshmellows hebben?) HILARISCH hoe die daar in opgingen, zalig gewoon!

    Deze week was mijn serieuze, gezonde week. Ik ben nog steeds niet helemaal goed, gezwollen keel en soms wat koortsig. Dus heb i kdeze week het rustig aan gedaan. Gewerkt voor school, gezond gegeten, veel slapen, ... Donderdag training, was goed! Heel erg leuk. Gisteren match gehad : ZALIGE match. zoveel plezier, jammer dat we toch verloren hebben met 2-1. We waren goed, helaas, zij net iets beter (ondanks dat de spelers over de 50 jaar waren hahaha). Vandaag naar Leeds voor een Student Cup: Alle universiteiten namen het tegen elkaar op. heel vroeg moeten opstaan : 6.20 am vetrok de minibus. Iedereen met kleine oogjes daar :). Alle sets verloren, meeste spelers waren in de National League, dus wel heel goed. Maar we deden niet slecht, telkens met 1 of 2 punten verliezen. Ook waren er echt wel een paar sets waar we maar bv. 8 punten konden maken ... Maar op en top sfeer - zo leuk ! elke keer met een kreet, schreeuwden we een andere soort vis : tuna, salmon, octopus, codd, ...
    3 matchen gespeeld, overdreven moe, uitgeteld ben ik nu.

    Ik ga snel mijn bed in, morgen ga ik zwemmen. hopelijk ben ik niet te stijf, want op dit moment ben ik een en al pijn - spieren die stram zitten en mijn knieschijf die helemaal dik zit, erop gevallen ...

    Bedankt voor de leuke cadeautjes allemaal & apolloon proficiat met de overwinning van de 24h :) 

    Veel liefs,
    Ariane

    13-11-2010 om 22:47 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    26-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.iets vergeten!
    ohja, en deze ochtend hebben we rugby gespeeld, buiten, in de kletterende regen. Heel erg tof! Donderdag staat er Cricket op het programma joepieeeeeee :)

    26-10-2010 om 16:01 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Regendagje
    alweer een weekje voorbij !

    Woensdag zijn we naar Manchester geweest : Ole ole oleeeeeeeeeeee - naar de match Manchester United - Bursaspor. Ongelofelijk hoe cool zo'n stadium is. Was groot, maar koud! Heel indrukwekkend. De match op zich was niet zo goed, Bursaspor was voor de eerste keer in de Champions League, dus United moest niet echt veel moeite doen en er werd dus ook niet veel gesupporterd. Maar twas echt wel de moeite! Op sommige momenten was het dan wel 'amaaaaaaaaaaaaaaazing' wanneer heel het stadium riep United !!! United !!! :) We hebben ook Manchester at night nu gezien, het hoofdgebouw van de MMU (Manchester Metropolitan University), University of Manchester, Ofxord station en nog veel meer. Mc Donaldske meegepikt daar, op de tram geweest, heel indrukwekkend hoeveel security er was. Trams zaten vol naar Old Trafford, dus moesten we 2 trams wachten om er in te kunnen. We zijn met de auto gegaan, Fabien reed. Was echt allemaal heel sjiek, wel vermoeiend, op de terugweg in een diepe slaap. De weg naar mijn kamer  was vreselijk, 3 keer tegen een branddeur gelopen omdat ik half aan het slapen was.

    Donderdag niets speciaals, dagje vrij. Voornamelijk voor school gewerkt voor mijn paper over een knieblessure Osgood-Schlatter. Dus veel lezen lezen en lezen. 's Avonds naar de training van volleybal, was wel heel goed. Helaas heeft Idil (Turks) haar voet opgeslagen, was wel even schrikken want ze had die al een keer gebroken. Dus na de training zijn we naar het ziekenhuis gegaan met haar, xray laten maken en dan tegen half 1 waren we terug thuis.

    Vrijdagochtend ben ik naar de les gegaan, Atletiek, 9u in Alsager .. (te vroeg!) Was wel weer plezier, trainen op plyometrie. Dus van plinten afspringen en dan sprongenreeksen doen. Mijn leerkracht heeft me aangesproken ivm acrotrainingen... waar ik nog steeds naar op zoek ben. Ik moest naar zijn bureau komen 'smiddags. Daar vertelde hij dat hij me om half 9 (!weeral te vroeg ! ) zou oppikken om naar Sandbach te gaan, een turnclub niet zo ver hier vandaan. Slecht nieuws eigenlijk, want vrijdagavond was er een internation social, dus alle internationals kwamen samen voor een drinkie of meerdere in onze common room. Feest :) maar helaas ben ik vroeg gaan slapen, om 22 u lag ik er in. Om 4 u worden we dan wakker van de terugkomende vrienden die het leuk vinden om zingend de keuken binnen te strompelen en te veel gedronken hebben om nog een degelijke maaltijd klaar te maken.

    Zaterdag werd ik om half 9 dus opgepikt aan mijn kot om naar Sandbach te gaan. Om 9 u begon de eerste les tot 10, kinderen van 4-6 jaar die beginnen met turnen. Zo kwam er elk uur een nieuwe groep, tot 13u. Om 12u waren de elite gymnasten daar, heel erg indrukwekkend. 1 van de meisjes zit zelfs in het Nationale Team, Charlie Fellows (http://www.sandbachgymnastics.com/ hun site, je kan er daar filmpjes van hun gymnasten zien, zeker doen!)
    Om 13 u starten ook de Tumbling, vrij goed niveau, dubbele salto's en dergelijke dus ook wel leuk om te zien. Om 16u was ik klaar, voldaan. Ik was erg moe .. Maar ik vond het zeker de moeite, maarh elaas nog steeds geen acroclub. Wel balen ....
    Daarna thuis, beetje gerust. we hebben dan the Grudge 2 gekeken in (natuurlijk) mijn kot. En schreeuwen dat we gedaan hebben, hahahahaha! Heel erg leuk. Ineens belde Paul, de volleybalcoach of ik mee wou gaan naar Manchester, hij ging rijden. Dus ben ik halsoverkop in de douche gesprongen en met Paul en zijn huisgenoten naar Manchester gegaan. Was echt HEEL sjiek, indrukwekkend toen we op de autostrade reden en in de verte al die lichten zagen, waw! en zingen in de auto en ja, heel erg leuk. In Manchester was het heel druk, zoals normaal in een grootstad. We gingen naar een plaats, Printworks genoemd, waar allemaal clubs dicht bij elkaar liggen, in 1 gezellige straat. Heel veel security, heel veel mensen maar zalige sfeer toen we aankwamen, zalige muziek (Barbra Streisand ! hihi). We zijn naar Pure gegaan, heel erg coole club, zalige muziek en enorm groot! Daar gebleven voor een tijdje, naar Entourage geweest (10 pound verdorie inkom!) maar daar was het helaas wel minder. Grappig aan die clubs is, da je een wc madam hebt en daar deo en (heel veel !) smink hebt om te gebruiken tegen de schappelijke prijs van 1 pound per ding dat je gebruikt :) maar dus wel heel grappig want al die meisjes doen dat, omdat ze teveel gedronken hebben ... Britse meisjes, toch een geval appart. Met 2 in 1 wc-hokje gaan enzo? De meisjes van Paul's huis waren ook typisch Britse meisjes : mini kleedjes en open in de rug, net je billen niet laten zien, nepborsten in je bh steken en looooooots of make up :) ! Maar dat is hier de gewoonte, in belgie zouden dat de 'bitchen' zijn, maar hier is iedereen zo gekleed en opgemaakt en ik heb er echt heel veel plezier meegemaakt. Dus dat is wel goed :)
    Om half 5 waren we terug in ons veilige Crewe, het was -1° buiten, iedereen heeft in de terugweg geslapen.

    Zondag was een lazy sunday, lekker weertje. Heel erg warme zon, beetje buiten gezeten en wat gechillt overdag.

    Gisteren naar Asda geweest en heb vanalles lekkers gevonden : Kriek, joepie (!), Speculaas van Lotus en dan zag ik ook Duvel en Hoegaarden en Leffe en Chimay. Belgie is goed vertegenwoordigd hier. Joepie! Naar de training gegaan, niet zo goed. Ik ben tegen een verkeerslicht opgelopen terwijl ik een sms aant sturen was, deed heel erg pijn en heb nu een dikke bult op mijn kop.

    Wat nog grappig was te vertellen, een paar weken terug hadden we kebab besteld rond 6u. Om kwart na 8 zouden we opgepikt worden om naar de training te gaan. Om 5 na 8 kwam de kebab maar aan, dus alles mee in de auto, kebabke snel binnensteken en dan naar de training = GEEN GOED IDEE ! allemaal zo hard buikpijn.

    Nieuwe ontdekking : Angel Delight : verrrrrrrrrrrrrrrry nice! Soort van pudding/mousse in verschillende smaken, heerlijk!

    Ik kijk heel hard uit naar het bezoek ! Het zal leuk worden. Vrijdag komen de Leuvenaars, maandag komen mama en lander en hopelijk ook papa als hij beter is (verzorg je maar vadertje!)

    Apolloon, ziet da ge de 24u wint, vier het daar goed!

    Salu en de kost he :) X

    26-10-2010 om 16:00 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    20-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.BEZOEK !
    Joepie ! Goed nieuws : ik krijg bezoek ! :)
    Volgende week vrijdag komen Esther, Dyon, Jannike en Marie naar hier met de auto! Joepie, ben echt heel erg blij :) Had dit niet verwacht. Ze blijven tot dinsdagochtend. Maandagavond komen mama, papa en Lander naar hier tot woensdagavond. Ik ben heel erg benieuwd om iedereen te zien :)

    Vannacht heeft het hier voor de eerste keer gevroren. 

    Gisteren had ik een 'examen' van statistiek, kwam ik maandag te weten. Dus na de les ben ik gelopen naar de bib om de kanjer-boek te bemachtigen. 800 en meer pagina's. Dus leren heel de dag/nacht, ben niet uitgeweest terwijl iedereen weg ging en ik zat te studeren tot 's avonds laat. Om 2.30 was het examen : open boek, internet mag gebruikt worden, je mag praten, je mocht alles aan de leerkracht vragen, ... en er stonden geen punten op. AAAAAAAAAAAARGh, ik was zo boos op mezelf want de eerste les in de ochtend was afgelast dus zou perfect geweest zijn om uit te kunnen slapen. Maar helaas ... 
    Om half 4 vertrekken we naar Manchester met de auto van Fabien (Frans). Manchester United, here we cooooooooooooome ! Whoehoe ! Dat belooft !

    Nog meer goed nieuws: mama en bomma (!) komen 4 januari naar hier, om de grootste bagage mee naar huis te nemen. Dus nog een extra bezoekje van hen :) zo leuk !

    Voor de rest prima in orde hier, gisteren open sterrenhemel. Morgen verwachten ze een 'shower of stars' .. Dus veel vallende sterren! Nu stralend weertje, gisteren heel erg typisch Brits weer (wisselvalig met harde regen en dan 5 min later stralende zon).

    ps : wie stuurt mij wat cote d'or op ? :)

    20-10-2010 om 14:17 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    17-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.een beetje meer nieuws
    Koekoek!

    Het is alweer eventjes geleden :) Maar de tijd staat hier niet stil!

    De week begon rustig, met gewoon naar de lessen te gaan, die niet altijd even interessant waren. Lessen werden vroeger gestopt, normaal hadden we woensdag ochtend van 9 tot 12 Sport Injuries, maar om iets na 10 waren we al klaar. Heel interessante les, vnl over blessurepreventie, maar heel moeilijk om de verschillende termen te verstaan. Ze gebruiken heel specifieke woorden hier in het beschrijven van gewrichten en spieren, sommige herken ik nog wel, maar het is lang geleden. 

    Dinsdag was er badminton in teaching studies (ipv cheerleaden vorige week). Leuk ! 

    Woensdagavond was er opnieuw een heel erg leuke social met de volleybal. Wat spelletjes gespeeld zoals bierpong (en ik met rhum, waardoor de ochtend erna wat minder tof was :) ), jihaaaa : spelletje gelijkaardig met 'woesh', met beurt overslaan, terugkeren enz. 
    Donderdag was mijn day - off. Ben naar de bibliotheek geweest. Was wel indrukwekkend, heel veel keuze uit wetenschappelijke boeken. Handboeken kun je hier amper kopen, iedereen gaat hier naar de bibliotheek. En ik verschoot hoeveel mensen daar nu (in de 4e week) al in de bib aan het werken waren. 
    Vrijdag was ik nogal ziek, voelde me helemaal niet goed. Ben wel naar de les gegaan, Sport Analysis, zien hoe alles werkt in atletiek. Normaal moeten we ook naar de zwemlessen gaan, maar Nikke (finland, Yvaskala ;-) )en ik hebben dan allebei een andere les dus daarvoor zijn we vrijgesteld. Gisteren namiddag moesten we een presentatie doen over de Phase - Stage Theory. Was wel raar om voor de klas te staan en te spreken in het Engels. Ook wel raar : de leerkracht vroeg : ok, who's next ? (om de presentatie te doen). Niemand antwoordde, dus hij stopte de les en enkel 2 van de 5 groepen heeft z'n presentatie gedaan. De anderen hebben dus al slechte punten voor dat vak.
    Na de les, om 5, was er de cheerleadingtraining. Ik vond het echt niet zo leuk, heel erg gevaarlijk wat ze probeerden te doen. Allemaal redelijk onervaren en dan proberen moeilijke stunts te doen. Ik weet nog niet zeker of ik ga blijven gaan. Ik ben wel zeker dat ik zal blijven gaan naar de volleybaltrainingen : die zijn heel erg leuk. De opbouw en de inhoud stelt echt niet veel voor, maar het is gewoon heel erg leuk. Iedereen amuseert zich en we geven elkaar een beetje les, want de coachen zijn zelf helemaal niet zo goed :). 

    Vandaag zijn we naar Chester geweest. Dat was echt de moeite waard. Wie afkomt, moet dat zeker gezien hebben. Oude sprookjesachtige gebouwen, kleine stad maar heel pitoresk. Op 20 minuutjes met de trein uit Crewe waren we daar. De stad is omringd met de oude stadsmuren, waarop je kan wandelen. Heel sjiek! We passeerden een paardenwedren, we hadden heerlijk zonnig weer (truiweertje) en super was het zicht op de rivier Dee met oude bootjes en een mooie brug er over. Je kon er een boottocht doen, maar toen wij aan het water gekomen waren was het wat fris aan het worden. We hebben met z'n elven samen gegeten in een lokale pub en een dessertje meegepikt in de Mc donalds. Daarna hebben we gelooooooooooooooooooopen om onze trein te halen! Amai, dat was afzien !!!!! we zijn ook door een park gewandeld, heerlijk in het zonnetje waar alle eekhoorntjes hun voorraad in aan het slaan waren voor de winter en dus alles willen (en dus ook uit je hand komen eten !).

    De meeste avonden deze week hebben we wat samen gehokt, samen film gekeken of woensdag naar de Studentzone gegaan. 

    Voor de rest was het een beetje een bewogen dag, veel aan thuis gedacht, de laatste week. Vandaag was het denk ik ook de herdenkingsmis voor Bernard. 

    Morgen belooft een mooie dag te worden, het zal een werk voor school-dagje worden met een sausje van naar de waserette te gaan en pannekoeken maken voor iedereen.

    Veel liefs, Ariane
    ps: Bomma & Bompa, ik zal morgen heel de dag op skype zitten dus hopelijk kan ik jullie nog eens te pakken krijgen ! 

    17-10-2010 om 04:03 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    10-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.stomme uitspraken van mezelf
    my eyes are getting closer and closer (mijn ogen zijn kleiner en kleiner aan het worden)

    i oat to much (ik heb teveel gegeten)

    overdriver (overdrijver, iedereen gebruikt het hier nu, heeeeeel erg grappig !)

    to be continued ... 

    10-10-2010 om 02:44 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.news of crewe
    Woensdagochtend begon de les om 9u met praktijk van Sport injuries. Zeer interessant, een hele case study gedaan over iemand die geblesseerd was aan z'n schouder. We hebben alles geanalyseerd door vraagstelling enzo en daarna zijn we overgegaan naar hoe we dat konden behandelen, met tape en massage. Zeer leuk !

    Woensdagavond was onze eerste social hier. iedere club heeft dan zijn 'avond' met spelletjes (met alcohol) om elkaar beter te leren kennen. Wij gingen naar onze volleyball social, met een speciale hoed en een fles bruine rum. Het was een enorm leuke avond, de leukste tot nu toe. Iedereen was zo vriendelijk en sociaal, lachen lachen tot en met. Na de spelletjes zijn alle clubs samen in de student zone, waar iedereen een massaal feest heeft gebouwd. Iedereen aan het dansen, was echt heel erg leuk. De ochtend erna was natuurlijk muisstil. Ik heb zure melk gedronken toen ik wakker werd en daardoor was ik de hele dag ziek (denk ik :) ). Donderdagavond was het volleybal training. Was best grappig omdat iedereen de dag ervoor nogal beschonken was, ook de trainer die me nu heel de tijd smsjes stuurt. Hij is wel even oud als mij maar ik denk dat ik zelfs beter speel als hem :) haha. Training was goed en leuk, maar maandag was beter.

    Vrijdag, gisterenochtend, hadden we onze eerste les Sport Analysis, athletics. In dit vak zien we zo hoe alles heel specifiek wordt bestudeerd, opbouw van de lessen, talentdetectie, maar ook de fysiologie en anatomie en biomechanica in de sporten. Na een korte uitleg moesten we een fysieke test doen in een circuit. Elk punt was een oefening zoals pompen, situps, shuttle run test, omgekeerd pompen, optrekken aan t sportraam, ... ik geloof 12 oefeningen, fysiek redelijk zwaar. Je kreeg 30 sec en dan moest je zoveel mogelijk herhalingen doen. ENORM VERMOEIEND !
    vandaag kon ik amper wandelen omdat ik echt OVERAL stijf was, borstspieren, kuiten, quadriceps, armen, awwwwwwwwww!
    Maar het was wel heel erg leuk, omdat wij (Nikke, finland en ik) ons volledig gegeven hadden en we achteraf zeer positieve commentaar hebben gekregen van de teacher.

    Vandaag gewerkt voor school. Begonnen aan mijn artikel ivm knieblessures als typische blessure in acro. Hopelijk wordt het goedgekeurd. 
    Ook gisteren heb ik wat nieuws gekregen over een nieuwe acro club. Deze keer in Stafford, een half uur hier vandaan. Hopelijk komt dat in orde. Het was een 'prof' die me had toegevoegd op facebook om me dat te kunnen vertellen om 12u snachts en hij zal maandag bellen.

    Ondertussen wacht ik ook nog in spanning af voor mijn goedkeuring van onderwerp van mijn Onderzoeksstage aan de KUL. Gisteren was ik wat in paniek omdat het allemaal zo veel werk is. Voor de meeste vakken (4 van de 6) moet ik een paper schrijven na een literatuurstudie, een soort samenvatting van alles wat er op internet te vinden is. De studenten hier krijgen daar het hele jaar voor ... Dus dat wordt wel zwaar. Dan moet ik nog een folder maken en een poster + een heel trainingschema uitwerken voor atletiek met alle mogelijke verklaringen van min 10 pagina's. EN dan is er nog het werk voor Leuven : mijn onderzoeksstage, mijn stage van gymnastiek waar ik ook hier voor moet werken EN nu mailde mijn prof vanuit leuven dat ik ook voor Research hier wat praktijktesten zal moeten doen in labos. Komt er nog bij dat ik 2 examens nog zal meedoen in januari van de vakken die ik hier niet volg, dus allemaal zelfstudie. Beetje veel allemaal ... Maarja, we slaan ons er wel door. Gisteren mijn eerste fish&chips gegeten en afgesloten met een heerlijke apple crumble met custard (soort warme pudding). 

    Morgen nog een beetje verder werken voor school, daarna een lazy sunday houden want ben een beetje ziek aan het worden. 

    Veel liefs, en twijfel zeker niet om eens af en toe iets te laten horen van hoe het met jullie daar gaat !   

    ps: vandaag wou ik eens een Belgian waffle proberen, met Belgian Chocolat, IEUW. Niet te eten: zo hard als een brusselse wafel, maar het was een luikse wafel. Beh beh ! Chance dat ik thuis een goed groot assortiment heb aangemaakt van vele Twinings tea :) 

     

     

    10-10-2010 om 02:00 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    05-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Keeping you all up to date :)
    Hi everybody ! :) 

    Hier ben ik heel snel even, tussen twee lessen in. Eindelijk werkt de website terug. Ondertussen is er al heel wat weer gebeurd hier.

    Zaterdag zijn we naar Liverpool geweest, om 9 uur 's ochtends vertrokken. Super trip, heel erg mooie stad. Omdat we met een groep van 10 waren kregen we veel korting op de treintickets : slechts 5 pound om een returnticket te hebben! Dus super goedkoop. De stad is echt de moeite. Marcos (spanjaard) heeft er voor 2 maanden gewoond en heeft ons daar rondgeleid. Ik vond het zelfs mooier als Manchester. Er is water in de stad en aan die rivier kan je de hele andere kant van de stad zien! Ook het weer was heel goed, chansaars dat we zijn :). we hebben het world museum bezocht, heerlijk museum met 5 verdiepingen met op elke verdieping een verschillend thema. Aquarium, insecten en andere opgezette dieren, jungle & wildlife, dinosaurussen, egypte en romeinen en germanen en een planetarium. 's middags in een typische engelse pub gaan eten. In de namiddag zijn we naar Albert dock gewandeld doorheen het stadcentrum. Daar was dan het beatles museum, echt de moeite. Enkel Carolina en Kamila en ik zijn daar binnen gegaan, was 8,5 pound maar echt waw! Je kan  de foto's eens zien op facebook! Daarna hebben we de anderen terug gezocht, die naar het Time-museum zijn gegaan. Daar kon je dingen van de zeevaart enzo vinden, ivm titanic enzo. Ik weet het niet tegoei :) dus moeten we nog eens terug gaan ! 's Avonds hebben we snel snel kebab gegeten in een plaatstelijke turk en dan zijn we nog naar een pub gegaan om een pint te drinken. Kopparburg is heel erg lekker, het is cider van uit Zweden met fruit (peer of gemengde vruchten, njammie!). Om 21.35 hebben we de trein terug genomen om tevrede terug te kijken op de dag. Het was een vermoeiende dag. Wel raar om 's avonds in zo'n grootstad rond te lopen : the local pubs zijn bezet met 30-40 jarigen die zat zijn. De jeugd - 20ers liep er verkleed rond : dikke meisjes in super korte rokjes met daaronder een string en geen kousenbroek ofzo. Gevolg : billen bloot op de straat ! een beeetje typisch hier, want de meisjes lopen hier echt rond alsof het zomer is, open kleedjes te kort onder hun billen en zonder jas, want dat verspilt hun mooie kleedjes !

    Zondag was een eerder rustige dag. Heel veel regen, dat was wel grappig want iedereen bleef natuurlijk binnen. Hier is een klein vijvertje aan onze koten en dat was helemaal overgelopen tot in de grasvelden. Ook de grasvelden stonden onder water, met gevolg dat daarop eenden begonnen te zwemmen en drijven en wat dan ook :). Wel grappig zicht natuurlijk. Als ontbijt had Ula ommelet gemaakt : maar in polen is dat hetzelfde als pannekoeken denk ik, ik probeerde haar een beetje te overtuigen dat het pannekoeken waren wat we aan het eten waren, maar tevergeefs :) Cultuurverschillen, die kun je nu stillekes aan wel merken. Andere gewoontjes, geloofsbetuigingen enzo. Manier van kledij is ongeveer het zelfde bij iedereen. Alleen magda (pools meisje) is soms lijk een nonneke :) haha. Een hele lieve hoor, maar zo schuchter en nooit echt met een lach rondlopen. Alleen tijdens de volleybaltrainingen, dan maakt magda altijd grappige koppen als ik de passeur moet zijn en zij moet serveren.
    Om 16u zijn we naar de lokale pub gegaan, hier dicht bij om de match Chelsea - Arsenal te zien op groot scherm. Was wel de moeite en natuurlijk heel spannend wanneer twee Londense clubs tegen elkaar spelen, in een Engelse pub is sfeer gegarandeerd! 's Avonds hebben we hier gewoon wat in de keuken gezeten, beetje uitrusten van de drukke dagen ...

    Maandagochtend begon de school weer. Zalig weer, heerlijk ! Zonnetje, ik ben zelfs een beetje verbrand van de zon van gisteren :). Om 9u had ik Statistiek 2, nutteloze sessie want het ging over een taak die zij moeten maken in het tweede semester. Ik ben daarvoor vrijgesteld, is ook een domme opdracht om een qualitatief interview te doen, in statistiek?! Maarja, die engelse ook he :). 
    Om 13u had ik opnieuw les, inner city sport development. Geen leuk vak, altijd over hetzelfde en hetzelfde. Beh, ik vind het maar niks. We moeten een stomme poster maken om dat te promoten, uitleg te geven over hoe sport zich ontwikkeld in de rand van de grote steden. Rare systemen om te evalueren vind ik. Want de inhoud van de lessen wordt eigenlijk niet verder gebruikt dan in die ene les, want het heeft amper iets te maken met die poster, maar goed. Tussen mijn twee vakken in hebben we vooral buiten gezeten, genieten van de warme zon in het gras op een dekentje en met een koffietje. 
    Om 5.05 pm heb ik de bus genomen naar Alsager voor mijn sportavond. Het begon met cheerleaden, opnieuw heel erg leuk! Vrijdag was ik vergeten te gaan (oeps :p) maar heb het wel goedgemaakt. Ik mocht 'base' zijn, dus samen met een andere base moesten we zorgen dat onze flyer de lucht in ging. Deze keer hebben we ook 'gecreatled' : de flyer is van boven en dan moeten wij haar omhoog gooien en haar vangen in ruglig (beetje zoals acro). ' Ready to creatle' 5 6 7 8 - 1 2 en goooooooooooi ! (en liefst vangen !)

    Om 7 pm was de les gedaan en kon ik beginnen aan de volleybaltraining. Die was echt waw :). Heel heavy, zweten en super leuke sfeer. ze waren er zo vriendelijk amai, iedereen lief voor elkaar en fun aan het maken. Ik ben passeur, samen met Nikkey, een meisje vanuit Engeland zelf die ook in de cheerleading groep zit. We waren uitgeteld. Om half 9 was het eindelijk gedaan (ze zeggen hier half 8, omdat ze te lui zijn om half past 8 te zeggen, heeft lang geduurd eer ik dat door had!) Uitgeteld zijn Kamila, Magda, Michaela, Idil en ik terug gekomen met de dubbeldekker bus. Sporten kan toch zo goed doen !

    Vandaag ben ik mijn dag nogal hectisch begonnen : om 8.20 hadden we beneden afgesproken om samen naar de bushalte te gaan om naar Alsager te reizen. Helaas, om 8.15 werd ik wakker van mijn tweede wekker ! Ahhhhh, haasten haasten, snel twee toasts in de rooster, achter af zag ik dat eentje beschimmeld was maar goed:) joghurt en koffie in de hand en looooooooooopen naar beneden. Gelukkig moesten we nog wachten op Ralf (austria) om te vertrekken. Vorige week waren we voor niks naar Alsager gereisd, gelukkig deze week niet want onze lecture stond op ons te wachten. Aan de receptie staat een appelboom en ik wou een appel uit de boom halen omdat mijn toast niet echt meer goed waren. Toen kwam de lecture en zei : haha, jullie moesten haast wel de erasmus students zijn, want de britse studenten zijn bang omdat te doen. Enkel de erasmussers doen dat. Maar nu je daar toch staat op die vuilbak, pak je mij ook eens eentje ? Zalig toch ! Trip gemaakt naar Alsager. Daar aangekomen kregen we de uitleg ivm het vak : Derdejaars geven elke week 2 sessies in hun sport aan de andere lln. En deze ochtend was het : CHEERLEADEN hahahaha :) Marcos, Michaela Ralf en ik samen met 20 andere studenten. Opvallend : de leerkracht deed gewoon super enthousiast mee, echt zo cool! Zo verschillend met in Belgie. We deden wat danspasjes en sprongen zo als hurksprong, spreidsprong en die moesten we verwerken in een dansje met de verschillende armposities (T, broken T, high v, low v, ... ) Erg leuke sessie!

    Daarna terug de bus naar Crewe genomen. Om 11 am had ik Sport of Science Injury, heel erg interessant. Vandaag ging het over de vraagstelling naar pijn, hoe serieus je alles moet nemen om je diagnose te stellen. Ik denk mijn leukste vak. Om 12u hadden we childrens motor development en learning, opnieuw een beetje teleurstellend maar ja. Drukke volle aula, niet echt de aangenaamste sfeer in de lessen. 

    Wat me vandaag heel erg is opgevallen is dat je hier heel verschillende omgang hebt met je proffen. Ze zijn zo behulpzaam, willen het allerbeste met ons en er is amper een kloof tussen de lln en de leerkracht. En dat is echt cool, zeker vandaag zag ik dat: wanneer de prof gewoon alle namen kende en zo actief en 'cheerfull' meedeed met de les ! HEEEEEERLIJK.
    Nu ben ik net terug van de klas, normaal had ik om 14.30 praktijk van statistiek, maar ik moet niet gaan omdat ze vooral aan het assessment gaan werken en het dus verloren tijd is. Super, dus ben ik klaar voor vandaag. 
    Straks ga ik om 6.30 met Magda dansen, gewoon voor een keertje en daarna ga ik naar de wasserij. 

    Aan al de jarigen (mama, elias en cedric): vier het goed daar! ik zal hier in jullie plaats ook een feest voor jullie geven oke ? :) Mama, heel grappig al de reacties op facebook van de mensen hier die in het nederlands jou gelukkige verjaardag willen wensen :) Haha. Dat komt er van !

    Zo, dat was weer een hele boterham. Ik ga nog eventjes naar buiten geniet van het zonnetje met een tasje thee:) Toedeloeeee x 



    05-10-2010 om 16:06 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    02-10-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.koekoek
    koekoek,

    sorry voor het lange wachten. Drukke dagen hier!

    woensdag ben ik naar mijn eerste stage-les gegaan. Dat was een avontuur, laten we zeggen. Ik ben om 14u vertrokken aan mijn kot om naar het station in Crewe te wandelen. Daar heb ik de trein naar Chester genomen, moeten overstappen naar Wrexham. Aangekomen in Wrexham moest ik nog 10 minuten wandelen voor ik aan het busstation kwam, om dat ziek te worden in de ziekmakende bus voor een rit van 40 min. 
    Wrexham ligt in Wales :) vandaar de gekke verkeersborden met een gekke taal onder het engels geschreven. Heb het aan de locals moeten vragen omdat ik niet wist dat ik in Wales was. Eindelijk in de sporthal aangekomen in een drukbezet industrieterrein was het half 5. Ik werd goed onthaald en werd wat ingeleid in de verschillende methodes zij gebruiken in de acrotrainingen.
    De training was heel erg leuk, wel spannend om tegen kids in het engels te praten in termen ik enkel in het nederlands ken :). Maar het ging goed. Om 20u was de training voorbij en kon ik voldaan even neerzitten. Om 21u had ik mijn trein terug naar huis, helemaal alleen daar in het donkere Wales. Gelukkig moest ik de busrit niet nog een keer overleven, maar heeft een medecoach me naar het station gebracht. Ik ben uiteindelijk thuis gekomen om half 11. Van een lange dag gesproken !

    Donderdag had ik geen les, maar moest ik vanalles voor school in orde brengen. Proberen op de site van KULeuven te geraken, maar ik kan mij maar niet inloggen om mijn onderzoekstage te kiezen. wel vervelend. Ook alle documenten van beide universiteiten in orde gemaakt, was niet niks!
    in de avond zijn Magda Kamila en ik naar de volleybaltraining gegaan, in Alsager. Het was echt tof en we gaan ons lid maken. Enkel 10 of 15 "quit" en een gratis t-shirt :) haha. De infrastructuur was wel wat minder, oude sporthallen en koud, kapotte netten enzo. Maar wel een leuke training. Als je in zo'n "club" gaat, zijn er altijd op woensdagnamiddag en avond socials, waar iedereen naar toe komt om elkaar beter te leren kennen met een hapje en drankje, om daarna naar een pub ofzo te gaan. Woensdag is de uitgaansdag voor de meeste studenten hier, of in het weekend.

    Vandaag was het een regenachtige dag. Veel regen, was niet zo leuk want we hadden gepland om te gaan winkelen. We zijn dan uiteindelijk, dapper genoeg, toch te voet door de regen naar het centrum gegaan om alles wat uit te zoeken. We gingen ook wat in de sportwinkels kijken want iedereen wou toch wat aan sport doen omdat het echt tof was donderdag. Daarna zijn we naar Asda gegaan om eten te kopen en hebben we de taxi terug genomen naar huis omdat het zo fel regende. Helaas wel 20 min moeten wachten, maar we waren droog thuis!
    Om 15.30 had ik mijn eerste 'practical' van Children's motor development & learning. het vak is wel interessant, maar vandaag hebben we onze opdracht gekregen en dat is echt maar raar : we moeten gewoon een folder/brochure maken om motor development te promoten. Ongeveer 600 woorden, maar in een specifiek thema. Een groepswerk : juuuuhj met locale engelsen een groepswerk maken! Dat belooft ... Maar de prof zei dat ie de beste groepjes zou checken en telkens 1 erasmusser er bij dumpen. We zullen wel zien hoe dat afloopt.

    Vanavond hebben we hier in mijn kamer filmmarathon gedaan, met popcorn (mircowave!). De eerste film was maar iets heel raars over nonnen die ziek in hun hoofd worden (gekozen door de poolse literatuur-studenten, aangeboden door onze housekeeper die ook hun prof is haha). De tweede film was Superbad, beetje lijk American pie achtig ... De derde film zijn we niet begonnen omdat we plannen hebben voor morgen!

    We gaan morgenvroeg naar Liverpool. Marcos (Spanjaard) heeft voor 2 maanden daar gewoond en gaat ons rondleiden daar. We vertrekken alvast om 9u in de ochtend, dus ik moet heeel snel mijn bed in gaan. Hier is het nu half 2, dus nog 7 uurtjes te gaan. 
    Cuddle x 

    02-10-2010 om 02:28 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    28-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.wat een belevenissen!

    Eindelijk zijn de lessen begonnen en eindelijk kan ik hier iets schrijven, het internet werkt niet altijd zoals het zou moeten. Maar goed.

    Gisteren ben ik naar mijn eerste lectures geweest en dat is me goed bevallen. Eerst had ik om 9u Methods of Enquiry 2, dus statistiek. Daar zal ik een examen van maken net voor Kerstmis. Ook is er volgende week al een test om onze kennis te testen. Tziet er allesinds niet gemakkelijk uit, maar dat zal afwachten worden.
    Daarna ben ik met Michaela naar Physiology gegaan, om eens te kijken wat dat was. Er werden grote papieren uitgedeeld en daarop moesten we de longen, het hart en een lidmaat tekenen, om onze basiskennis te testen. Maar ik was verwonderd dat iedereen er al zoveel van wist, omdat het nog maar eerste jaars waren en soms meer wisten dan ik nog kon herinneren :) haha.
    Na de les ben op zoek gegaan naar de lecture-verantwoordelijke voor Science of Sport Injury 3 om te uren te checken. Ik ga dit vak volgen ipv bijzondere gezondheidsleer. Dus nu is mijn learning agreement helemaal in orde ! Joepie, eindelijk!

    Om 13u had ik 'inner city sports developments' samen met de 3 spaanse studenten. Heel grappig was dat de prof ons vroeg om op te schrijven wat er bij ons op kwam bij het woord Inner City, maar geen van ons wist wat het betekende. Na de les kwam de prof haar verontschuldigen dat ze het niet had uitgelegd :) (als je een grote stad hebt lijk Manchester heb je de goede infrastructuren voor sport, maar in 'inner city' is dat anders ... de buitenwijken, krotten, lage inkomsten, .... )

    Om 16u was het teatime, samen met de poolse meisjes.  Heb dan vis gemaakt met brocolli en bloemkool en wat worteltjes met rijst. Njammie.
    Om 17u was de bus naar Alsager, een andere campus hier dichtbij van de universiteit waar tot dit jaar alle sportlessen doorgingen, maar nu is alles gecentraliseerd in Crewe. Daardoor is het hier heel wat hectischer omdat alles nu hier is en er dus dubbele boekingen zijn van leslokalen enzo. Dus het brengt heel wat met zich mee..
    Maar, ik ben naar daar gegaan voor mijn eerste cheerleader training hahaha :) Het was echt leuk ! Toen ik die meisjes zag op die beurs dacht ik echt van o - jee, wat een echte typische cheerleader-bitches zijn dat. Maar toen ik daar gisteren aankwam was alles echt leuk. In de bus naar daar (jaja een dubbeldekker) was iedereen zo opgemaakt als het maar kon, dikke lagen smink en 10 verschillende soorten parfums. Eerst was er een gezamelijke opwarming op muziek, wat lopen en alles wat losmaken. Daarna stretchen en daar begon het, haha. Omdat ik nog wel lenig ben hoorde ik verschillende reacties van woowww haha. Dat was super. Daarna moesten we rijtjes maken en was er wat tumbling achtige oefeningen, lijk rollen (ja er zijn mensen die dat niet kunnen?), handstanden, wielen en daarna mochten we zelf wat kiezen. Toen eentje rondat flik deed, dacht ok waarom niet :). er lagen enkel dunne matten die oud en versleten waren op een oude houten vloer. Maar het is me nog zonder problemen gelukt en toen kreeeg ik applaus hahahaha :)! Na het tumblen moesten we op een lijn gaan staan van groot naar klein. De kleinste werden de 'flyers', die werden in de lucht getild en moesten figuren maken. De grootsten werden 'backs', die er voor moeten zorgen dat de flyers naar omhoog geraken. De middelmatig groten werden 'Bases', die zorgen dat de flyer omhoog gegooid kan worden. En dan de iets kleinere middelmaten werden de 'fronts' (ik was een front). We deden een aantal figuren, ik moest zorgen dat de flyer mee omhoog kon gaan door aan de enkels vast te nemen. Ik mocht ook flyer zijn whoehoe ! :) Was echt wel tof! Want tis een beetje een combinatie van acro met tumbling, dus dat kan geen probleem zijn normaal. En dan komt er nog wat billen shaken bij, maar dat was nu nog niet mogelijk omdat we met te veel waren. Maar tot mijn grootste verbazig waren de cheerleaders die het ervoor al gedaan hadden heel erg behulpzaam. Dus vrijdag ga ik opnieuw!

    Toen ik terug hier aankwam was ik wel moe, en voelde ik me niet zo goed. Ik wou eigenlijk snel gaan slapen, maar de poolse meisjes waren hier nog wat aant lachen en zich aant amuseren dus ben ik nog wat opgebleven. Maar deze ochtend ben ik 7u15 opgestaan. Ik had les in Alsager om 9u, maar de laatste bus die we konden nemen was om 8u05. Dus dat was veeeeeeeeeeeeel te vroeg, maar we konden niet anders.
    De (dubbeldekker)bus die we moesten nemen reed gewoon door, dus daar stonden we dan. 20 minuten later kwam een andere bus die ons dichtbij kon afzetten om 10 min wandelen. Komen daar aan in het dode Alsager, natuurlijk ... Geen kat te zien, geen les. JOEPIE ! :)
    opgestaan voor niets! Was niet leuk, maar goed. We hebben dan daar een beetje rondgedwaald in de dode leslokalen. We zijn dan terug gewandeld naar de bushalte om 9u37 zou de bus komen (20 min wachten). Maar de bus kwam om 10.05, de normale wachttijd blijkbaar voor een bus die hier altijd te laat zouden zijn? Op die bus begon de chauffeur te vertellen da we eigenlijk moeten betalen voor de bus of een buskaart moeten aanvragen omdat de universiteit nu niet meer betaald voor de bussen omdat er toch geen lessen meer zijn in Alsager ... (wel dus! en die kaartjes bestaan niet, maar goed :))

    Om 11u had ik Science of Sports injury, heel interessant lijkt het me. We gaan leren over de letsels if v sport en hebben ook praktijk om te leren masseren :)! Om 12u was het Children's motor development & learning, waarin de ontwikkelingen van kinderen wordt bestudeerd en dan kijken wanneer ze wat juist kunnen enzo. Klinkt wel goed allemaal.

    Terug hier op kot heb ik fishpie gegeten, niet slecht voor 74 pence :) zoiets voor in de oven met puree en vis samen. En daarna zag ik een mail van school dat ik terug een erasmusbeurs heb gekregen! Whoehoe! 
    dus dat wordt fijn.

    Nu is het teatime ! Tot wederhoren !  

    28-09-2010 om 16:15 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    26-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.easy like a sunday morning
    Gegroet allen, :) 
    ik ben hier net klaar met een skype sessie met bomma en bompa. Toch leuk dat zij dat ook hebben!

    Ik ben een half uurtje geleden wakker geworden van de hitte in mijn kamer, het is hier stralende zon. I
    k heb al ondertussen een vos over onze groene weides hier zien lopen. Buiten vossen zitten hier ook konijntjes en veel duiven en de campuskat (kat van de eigenaar van de gebouwen hier, heel vriendelijke man !)
    Seffes ga ik naar een pub om een echte voetbalmatch te zien met de supporters van hier, dat belooft. :)

    Vrijdag zijn we naar Manchester gegaan met de trein. zalig weertje, beetje koud maar de zon maakt het goed. Ik heb de poolse meisjes rondgeleid, omdat ik er vorige week al was geweest met Sonia. We zijn ook naar het wiel geweest en er in gegaan. Was niet echt spectaculair, we bleven maar tourkes maken haha. Daarna zijn we met de spanjaarden samen terug gekomen naar Crewe, zodat we tegen 9u terug thuis waren. 

    Gisteren zijn we naar Crewe centrum gewandeld om wat inkopen te doen in Asda (= lokale supermarkt, vrij goedkoop). we hebben dan gepicknickt in onze eigen tuin en 's avonds heb ik spaghetti gemaakt voor Magda & Kamila (2 poolse meisjes) met verse groentjes en champions en kip :)
    Ik word nog een echte kok :)

    Ik ga hier snel een grote effort in mijn kamer doen zodat ik morgen fris en wel aan de lessen kan beginnen - joepie !
    En ik ga toch, ondanks de echt bitchie meisjes, morgen proberen in de cheerleaders club :).

    C u later, aligater !

    ps: als jullie foto's willen zien kan je altijd op mijn facebook eens kijken. Ze zijn te groot voor op deze site te zetten!


    26-09-2010 om 11:45 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    24-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ja, toch wel opnieuw
    jawel, het brand alarm is opnieuw afgegaan vannacht om 2 u. Dus opnieuw iedereen weer naar buiten, in de stormregen van vannacht.
    Hier is het nu iets na 9, stubru staat hier op om mijn ochtendhumeur van deze ochtend wat te verzachten :)
    Om 10 u gaan we naar Manchester, joepie. Hopelijk blijft het een beetje droog, maar zo ziet het er niet naar uit. Wat een koud windje brrr...

    24-09-2010 om 10:10 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    23-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.het brandalarm
    Joepie, wat een fijne nacht die ik heb overleefd. 

    Ik had het plan om dus een gezellige avond met de meisjes te doen hier, beetje film te kijken. Ik ben in de helft van de film in slaap gevallen, zo moe was ik. plots schoot ik wakker: het brandalarm ging (opnieuw) af en iedereen was weg uit mijn kamer ! het was echt heel raar ... 
    maar dus iedereen moest naar buiten gaan (in pyjama of zijn feestoutfit) wachten tot het brandalarm stopte. 
    Nu ben ik dus heel erg moe. 

    Deze ochtend was er een infosessie, opnieuw niet nuttig maar ja. Om 16 u heb ik een afspraak met Barbara om mijn learning agreement in orde te maken. Hopelijk gaat dat lukken, want de uurroosters zijn nog steeds niet ter beschikking. Maar we zien wel.

    Misschien gaan we morgen naar Manchester terug!

    23-09-2010 om 15:17 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    22-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.mijn eerste wassessie
    Ik deed net mijn eerste wasmachine - sessie :) haha. we zijn met een paar naar de waserette gegaan en daar onozel gedaan en wachten totdat de machines klaar waren.
    Vanavond eens rustig thuis blijven en film kijken met popcorn :) Quality time met de meisjes hier.

    Ik ben ook vandaag gaan kijken voor mijn courses en het zal wel in orde komen. Er zullen wel heel wat wijzigingen moeten gebeuren in mijn vakken omdat sommige overlappen. Maar morgen moeten we onze vakken gekozen hebben.

    22-09-2010 om 21:10 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Joepie :)
    Yes, ik heb internet op mijn kamer, eindelijk! we gaan hier nu vertrekken naar de Erasmus Freshers Fair. Zoiets als een beurs waar alle sportclubs en studentenclubs zullen zijn om lid te worden.

    Gisterenavond was er een cultural event : live band van rappers en beatboxers en zo van die dingen. Heel cool, iedereen danste zoals in step up the streets met een cirkel en dan waren er battles tegen elkaar. Soms moest de security tussen komen ...

    EN ! ik heb iemand leren kennen die aan tickets kan komen :) whoehoe. Dat wordt fun!

    22-09-2010 om 11:34 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    21-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.iedereen heeft internet
    Joepie, iedereen heeft internet ... Behalve ik. Er is iets stuk met mijn internet plug in, ze komen het over een tweetal dagen maken. Ondertussen zit ik nu op Sonia's kamer alles een beetje te regelen. 

    Zondag begon hier het accademiejaar, en hoe. We hadden eerst met de internationale studenten afgesproken in Booth Hall om naar Carolina te gaan, portugese student. Daar zagen we het al aankomen : marginale "freshers". Toen we daarna aankwamen in de student zone was er een groot feest aan de gang, maar de freshers moesten van alle dingen doen, opdrachten enzo. Ze amuseerden hun duidelijk. Maar ook de internationals stalen de show :)

    Maandag waren er induction sessions voor de freshers, maar wij moesten ook daar naar toe gaan. Nutteloos, want het was net alsof wij weer in ons eerste jaar waren :) ik ben hier de jongste van de hele internationals. De oudste is 27 en ze zijn niet jonger dan 22. 
    Ik heb ook Barbara Bell ontmoet, mijn tutor hier. Wel vervelend want ik moet heel mijn learning agreement opnieuw maken. Morgen krijgen we normaal onze schedules, maar waarschijnlijk zal dat nog wel later zijn. Alles gaat hier zoooooo traag en niet goed georganiseerd. Alles moet je hier zelf uitzoeken enzo, beetje vreemd. Gisteren avond heb ik gekookt voor 8 mensen : chicken with some rice and carrots, beas, onion, tomato and my love. Haha. Nee, iedereen vond het delicious, eens een gezonde maaltijd na altijd chips & burgers.

    Vandaag was het heel mooi weer en ze voorspellen ook goed weer voor morgen. Dus gingen we foto's maken hier en beetje in het gras hangen. Want gras is hier genoeg. Daarna zijn we naar Engelse les gegaan. We kunnen hier engelse lessen nemen voor 5 weken om het accademische engels te leren en leren schrijven. Barbara Bell zei ook dat ik geen examens zal hebben. Dus dat zou wel goed van pas kunnen komen die engelse lessen omdat ik alles zal moeten schrijven. Na de les was er een test om ons Level van engels te testen : net een test zoals in het middelbaar. Listening & reading, verbs en bla bla. 100 meerkeuzevragen invullen. 

    :) Voor de rest is er vrijdag een trip naar Manchester gepland. Maar ik weet nog niet hoe en wat, omdat ik ook naar mijn turnclub eens zou moeten gaan hier. 
    hopelijk ben ik morgen weer, en dan vanaf mijn pc en mijn kamer! 
    X Ariane

    ps: let niet op mijn spelling hier, het is heel moeilijk om de shift te maken van het engels naar het nederlands, omdat ik continue engels praat of heel soms in het frans. dus sorry daarvoor :)


    21-09-2010 om 20:54 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    19-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Jupsiedaysie,

    eindelijk kan ik wat op internet. ik zit nu in de unionshop, waar je vanalles kan kopen voor de studenten. Hier is draadloos internet.
    hier ben ik dan met wat verder nieuws:

    vrijdag gingen we naar Alton Towers, echt super! prachtige locatie, heel groen en schitterende zon in Engeland :) Er waren verschillende sjieke atracties in het park, verschillende akelige loopings enzo, niet te vergelijken met bobbejaanland ofzo. Een van de atracties was een kleine rit maar je zat in een karretje met 20 man ofzo, en dan ging je gewoon loodrecht naar beneden, heeeeeeeeeeeeeeeel akelig! Maar zo sjiek, foto's volgen nog.
    daarna hebben we weer samengehokt in onze NIEUWE kamers whoehoe !
    Ja mijn kot is zeker oke, ik denk dat het zo'n 16 m² is, en het is een kot in de hoek, dus ik heb 2 grote ramen. Na zelf wat veranderingen te brengen in het interieur voelde ik wel dat het ok zou zijn. De kaartjes van iedereen zijn ook uitgepakt. We hebben een splinternieuwe keuken en wel een oke douche. Ik deel die met 3 andere studenten, Maxime en Sonia uit Frankrijk, Parijs en Ula (afkorting van Urzsula) uit Polen. Er zijn hier veel lieve poolse meisjes waar ik zeker me goed mee kan amuseren. we hebben dan samen met alle internationale studenten pizza besteld in onze gemeenschappelijke ruimte die echt heel erg lelijk en koud was, gelukkig is het nu al beter. Ook ontmoette we 2 duitse studenten en 3 spaanse. Die 5 zijn ook sport studenten.

    Zaterdag zijn we op het gemakje naar de town center gegaan van Crewe. Daar heb ik mijn engelse telefoon gekocht en nog borden en glazen en vanalles eigenlijk wat je nodig hebt. Ook eten, we zijn dan met een overvolle taxi terug gegaan naar ons huis. Daar hebben we gegeten en dan zijn we naar de karaoke gegaan. De karaoke was zo groot, echt meer dan 100 man en er was zooveel sfeer. Toen wij binnenkwamen zongen ze uit volle borst 'Wonderwall'. 
    In de ochtend ben ik ook wat gaan joggen, was wel leuk om op verkenning te gaan. Ze hebben hier nog heel veel werken, ze bouwen een nieuwe sporthal, dus dat beloofd :) Het wordt wel sjiek. 

    Deze ochtend was mijn eerste dag dat ik wat kon uitslapen. tegen 11 uur ben ik naar de poolse meisjes gegaan en kwam ik op het geniaal idee om op zoek te gaan naar wireless internet. Gevonden ! Dus ben wel heel blij dat ik toch kan melden dat ik terug leef :)
    maar het internet op de koten werkt nog altijd niet .. Stom wel. want daardoor ben je echt afgesloten.

    Haha, heel grappig .er is echt een super lange rij voor aan te schuiven voor de tickets voor vanavond. Vanavond is de opening van het accademiejaar en iedereen zal er wel zijn. Wij gaan sffs middageten, we hebben dat hier nog niet gedaan. En daarna zullen we ook moeten cue'en :). 
    Zo dus ik hoop dat ik morgen terug iets kan posten, vanaf mijn kot! Ik amuseer me hier heel goed, maak jullie geen zorgen. Maar ik mis jullie hier hoor. 
    Veel liefs, Ariane


    19-09-2010 om 15:49 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    17-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.terug van irish night
    heerlijke avond. eerst kregen we heel veel keuze uit verschillende kleine sandwishes belegd met vanalles, kleine driehoeksboterhammetjes en wat groentjes en fruit, met nog mini eclairs en andere van die gebakjes.
    daarna was er een ierse live band die zorgde voor de sfeer en muziek. er werd echt gedanst met 100 man tegelijk, oude typisch ierse volksdansen. heerlijk!

    nu ga ik slapen, ik ben echt heel erg moe van een drukke dag. maar er is nog een grote erasmusbijeenkomst in onze flat dus ik zal nog niet direct kunnen slapen ...

    ondertussen heb ik ook al een tas gekocht zodat ik terug kon opwarmen na een koude regendouche buiten, met een lekker twingin thee :)

    daaaaag x

    17-09-2010 om 00:19 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    16-09-2010
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.
    Halloooooo :)

    hier ben ik weer, maar heel snel. het internet op mijn kaner werkt al 2 dagen niet. helaas.
    ik zit nu in de reception om snel te kijken naar mijn uitslag van mijn balsporten-examen. joepie : ik ben er door nu voor mijn balsporten, basket en voetbal blijven een 9 ondanks dat ik mijn theorie opnieuw had gedaan, maar ik heb nu een 11 dankzij interactieve een 14/20 !

    Seffes gaan we met al de internationale studenten een typische irish night tegemoet : gratis eten en drinken en al de studenten van Manchester komen naar Crewe, dus het zal heel leuk worden.

    Vandaag ook naar Crewe center geweest, daar lukte het gelukkig in 1 bank wel om wat geld uit te halen, in de andere dan weer niet, het is raar ... We kregen ook info over de leermethode hier, ze zeiden dat we geen examens zullen hebben maar een werk voor elk vak, maar dat is afwachten .. veel thuiswerken met de pc en waarschijnlijk minder dan 20u les in de week ... Maar dat zullen we nog wel zien.

    Gisteren hadden we verschillende meeting, ook met de studentenvereniging maar ze zeiden me niet echt iets nieuws. behoorlijk saai. Waarschijnlijk gaan we wel heel veel trips maken naar de verschillende steden hier, dat wordt wel heel leuk.


    Ook volgende week geen les, Freshers week . Dan kan je gaan kijken naar de verschillende courses en kiezen wat je zal doen
    en s avonds zijn er verschillende activiteiten hier.

    Morgen gaan we naar een pretpark, Alton towners. Hopelijk wordt het wat goed weer, ;aar het valt tot nu toe goed mee> Het kan hier gewoon heel snel wisselen van weer ... eerst zon dan regen en bla bla :)

    Zo tot later, waarschijnlijk zit ik morgenavond in mijn ECHT kot, dat wordt leuk ..
    X Ariane

    16-09-2010 om 18:41 geschreven door Ariane  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)


    Archief per week
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs