Zoals een goede huisvader(moeder) willen we zo zuinig mogelijk leven OKRA PEER heeft het genoegen u aan te bieden KORTING STOOKOLIE/ _0,045EURO PER LITER Deze korting is geldig: op de officiele prijsincl. BTW Voor alle leden van Okra op vertoon van geldige lidkaart Bij afname van min 1000Liter. Voor meer info, graag melden bij SEVENS PETROLEUMPRODUKTEN NV Contactpersoon: Veerle Peeters L Baekeandlaan 1 3900 Overpelt 011641419 Email :info@sevens-nv.be
Na een geslaagde reis naar de Kaasboerin, jaan we deze keer naar Sint -Katelijne-waver, waar de grootste groenteveiling van Europa is gelegen.Bij dit bezoek komen alle facetten van groente aan bod, de verkoop-het keuren- traceerbaarheid en koelen groente, alsook het afleveren aan de klanten. Ook de verpakkingsafdeling komt aanbod. We gebruiken ook ons middagmaal vin het cafetaria veiling. Daarna bezoek aan proefstadion van de groenteteelt. Verder bezoeken wij het bekende Ursulinenklooster met wintertuin( echt de moeite waard) Tot slot gaan we nog een broodjes lunch gebruiken. Dit alles voor de prijs van 44 euro We gaan op reis opWOENSDAG 7 MEI We vertrekken om7;30 op Maarlo 7;35 Pol Kip 7.40 harmoniezaal
Okra viert dit jaar 60 jaar bestaan Ook het lentefeest doet mee bij deze viering. Ons Lente feest kent altijd een goede bezetting,want het is altijd lekker en gezellig en goedkoop. Het feest gaat op Woensdag 16-april 2014 door in parochiecentrum om 11,30 uur We hebben weer een lekker middagmaal een aangepaste soep ,mals stukje vlees -groente - aardappelen en een lekker toetje achteraf. tussen de ontspanning een stuk taart met koffie. Niet tegenstaande hebben we deze keer nog een goede prijs kunnen behouden 20 Euro En zoals gezegd, daar zit ALLES in We durven er dan ook op rekenen op een massale deelname aan dit lente of paasfeest. Voor ontspanning hebben we een trio uit Maaseik uitgenodigd, Tot op 16-4-2014 Het bestuur
Zoals ge allen wel gehoord hebben organiseert OKRA dit jaat een speciale cursus
VEILIG ELECTRISCHE FIETSEN?, Deze cursus is bestemd voor alle leden, die in groep of alleen fietsen, met gewone of electrische fiets.
Het electrisch fietsen heeft de laatste jaren een geweldige groei gekend, zo dat men nu meer electrisch fietsen dan met een gewone fiets.
senioren die electrische fietsen of die overwegen een electrische aan te schaffen, krijgen de kans om via deze cursus alle nuttige informatie te krijgen over het veilig en efficiente gebruikt van de electrische fiets
Nu de zomer voorbij is en buiten te koud en te nat is om het KUBB spel te spelen ,heeft het bestuur beslist om weekelijks in Parochiecentrum het spel CURLING te spelen. Dit gaat door de maandag namiddag met start om 13.30 en eindigd rond 16.00 uur. zo b lijven we toch een beetje in beweging.
Gezien we met ons allen ouder worden hebben we nood aan dat we wat doen aan onze conditie.Daarom moet men wat meer beweging hebben Het KUBBSPELis een spel dat zeer vlot door iedereen kan gespeeld kan worden. het is ook zeer vrouw vriendelijk. Het spel word gespeeld met 2of 3 of 4 personen tegen2-3-4 personen We starten op maandag 29 april 2013 om 13.30 aan de buitenbanen petanquen aan de Perre (Rusthuis)