Inhoud blog
  • OKRA KIENEN
  • Okra Ontbijt
  • Okra peer op stap
  • Groepsuitstap Frans Bauer route +orgelmuseum
  • Ouder worden,gezond en vitaal blijvenOp
    Zoeken in blog

    E-mail mij

    Druk oponderstaande knop om mij te e-mailen.

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    okrapeer

    05-09-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Okra Ontbijt
    Op zondag 25 Sept 2016 organiseert Okra Peer weer een ontbijt om onze kas een beetje te spijzigen .
    Prijs is zeer schappelijk  8 € voor volwassenen
                                                               5 € voor kinderen 
    aangeven bij je wijk verantwoordelijke of bij Louisa Maesen
                                                                                                                Noordervesest 82/1  011632000
    Dit ontbijt gaat door in het Parochiecentrum van Peer

    05-09-2016 om 19:51 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Okra peer op stap
    We hebben weer plannen weer op reis te gaan.De vorige geslaagde ries naar Overihse en omstreken; Iedereen die mee waren waren zeebeer tevreden. Op vraag van verschillende leden ,gaan we eens naar Antwerpen,waar we de regionale luchthaven van Deurne  gaan bezoeken.Deze luchthaven staat zeer hoog aangeschreven,en heel anders dan onze luchthaven van Kl Brogel.Bezoeken ook het museum waar heel wat oude toestelen te bezichtigen zijn. Echt de moeite waard.
    We gebruiken een lekker middagmaal in de luchthaven met zicht op landing en start baan(3 gangen )
    Ook brengen we een bezoek aan Elexir d'Anvers waar sinds vele jaren die lekkere gele drank wordt gemaakt,en geliefd is zowel bij vrouwen als mannen en als afsluiter lekker proeven.
    We gaan ook een bezoek brengen aan de grootste sluis van Europa . Berendrecht sluis en nog enkele andere (indrukwekkend  de Antwerpse Haven ) We sluiten af met een tas koffie en een stuk taart.

    Prijs voor dit alles slechts 49€
    vertrek 8.oo Harmoniezaal
                8.05 Pol Kip
                8.10 Monsheide

    Middagmaal omstreeks 12,00 uur
    Een fijne reis gewenst

    05-09-2016 om 19:43 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    12-02-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Groepsuitstap Frans Bauer route +orgelmuseum
    OP 17-Maart-2016 gaan we op daguitstap
    We gaan in  de voormiddag de Westhoek van Nederlands Brabant bezoeken ,bij aankomst kennismaken met onze gids (die ons de ganse voormiddag gaat begeleiden ) bij een tas koffie of thee en gebak. We bezoeken het gebied waar Frans Bauer woont , rijden lang ouderlijk huis de favoriete chinees van Frans Bauer  enz enz.Verder  langs typische dijkdorpjes en de grootste binnenvaart sluizen van Europa .
    Broodmaaltijd bestaande uit volkoren-wit -krentenbrood-kadetten-tarwebollen-roomboter-diverse soorten vleeswaren-kaas -jam en onbeperkt koffie of thee.
    Verder naar Hilvarenbeek waar we het orgel museum Danssant bezoeken , We worden ook hier ontvangen met koffie/thee en cake.
    Er volg een humoristische rondleiding, er word verteld wat voor werk er achter de kleurige facades schuilt en hoe de muziek met "boeken" gemaakt word. Tijdens de pauze geniet u van een drankje en is er gelegenheidsoor een dansje op orgel muziek.In de sfeer die bepaald wordt door prachtige orgels , mahonie ,kristal , spiegel beleeft u een geweldige namiddag
    We  rijden naar hartje  Eindhoven voor wat vrije tijd die je naar hartenlust kan benutten .( omgeving Beienkorf )
    Keren daarna huiswaarts. Het word een fijne en een niet al te vermoeiende dag .
    Programma van die dag
    vertrek 7,30 Harmoniepein of kerk
                7,35 pol Kip (bushalte Delhaise)
                7,40 Maarlo
                9,45 aankomst Terheijden
              12,00 middagmaal
              13,00  richting Hivarenbeek
              16,00 richting Eindhoven
                        huiswaarts Hoelaat ???? (dat speken we vooraf af)

    12-02-2016 om 14:15 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-01-2016
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Ouder worden,gezond en vitaal blijvenOp

    Op donderdag 18 FEBRUARI 2016 om 14.00 uur

    in Parochiecentrum Peer

    Wij hebben het genoegen u uit te nodigen voor een interessante,gezellige middag. Wij verwelkomen in een aangename sfeer met gratis koffie en echte Limburgse vlaai.  
    ONDANKS OUDER WORDEN ,GEZOND EN VITAAL BLIJVEN.
    Dit is een thema dat ons in feite allen aangaat. Deze voorlichting is belangrijk want vaak weten te weinig over de werking van ons lichaam en juist dit is voor onze gezondheid zo belangrijk.Tijdens de voorlichting worden enkele van de vernieuwde en geheel nieuwe gezondheidsartikelen van de Firma Jan De Boer besproken.
    Het programma is gevarieerd. Het beloofd een gezelligen maar ook een leerrijke namiddag te worden. Ten slotte krijgt iedere aanwezige nog een nuttig geschenk.
    In verband met organisatie( koffie -vlaai- geschenk )willen we weten met hoeveel personen de je gaat komen.
    inschrijven voor 10 feb bij een bestuurslid. ( Dit is gratis dus kom zeker )
     

    28-01-2016 om 14:37 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Samen komst Allenstaanden

    OP 20 jan 2016 kwamen alleenstaande van OKRA Peer voor eerst samen Om een babbel ,een gezelschapsspel  enz,enz .De eerst samen komst was  meer dan verwacht , er  is dus afgesproken om dit meermaals te doen ( vb een maal per maand) de volgende samen komst in Parochie centrum Peer vind plaats op woensdag 24 feb terug samen te komen om 13,30 uur (OOK NIET LEDEN ZIJN WELKOM )  

    28-01-2016 om 14:08 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OKRA 60 JAAR

    Okra viert diamanten jubileum met feestoptreden  in Lotta-arena Antwerpen.

    In 2016 blazen wij met OKRA 60 kaarsen uit. Wij zij ondertussen uitgegroeid tot de grootste vereniging voor 55+.

    We vieren deze verjaardag samen met heel veel OKRA vrienden en vriendinnen in Lotto Arena, met als rode draad de 

    figuur van TOON HERMANS . Hij was een woordkunstenaar en bracht alle mensen positief samen.Vele liedjes klinken ons vertrouwd in oren? denk aan "wat ruist er door het struikgewas", "vader gaat op stap","cafe biljart", "vier maten glimlach". enz, enz,

    Een aantal Vlaamse zangers brengen met circus Ronaldo een hommage aan Toon Hermans met eigen inspiratie .
    Warre Borgmans,Bart Peeters, Jocobond en Bert Verbeke. Liedjes en circusacts worden afwisselend met samenzang gebracht. 
    Tickets  koste 34 euro inclusief busvervoer van Limburg naar de LOTTO ARENA , Opstapplaatsen worden later bekend 
    Van over gans het Vlaamse land komen OKRA leden Samen om te feesten en te vieren.
    Indien interesse laat het weten aan je wijk verantwoordelijke. wees er snel bij

    28-01-2016 om 13:56 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OKRA KIENEN

    KIENNAMIDDAG

    DONDERDAG 25 FEB 2016 

    We weten allemaal dat koken geld kost. Zo is het ook met OKRA. Om verschillende activiteiten te organiseren hebben we wat centjes nodig in de kas. En bij een kien namiddag kunnen we enkele centjes overhouden .Daarbij is de meeste senioren een ganse namiddag ontspanning.
    (Voor sommige ook spanning ) Daarom richt OKRA deze kiemnamiddag in .
    Wij nodigen u derhalve uit deel te nemen aan deze namiddag en breng daarbij ook enkele vrienden en vriendinnen mee.Ook NIET LEDEN zijn van harte welkom.Kaarten in voorverkoop zijn altijd beter koop dan de dag zelf !!!!!!
    Als je wilt deelnemen kaart bij uw wijkmeester of bij LOUISA MAESEN NOORDERVEST 82/1 telefoon 011 622000 
    Tot dan . Het bestuur .

    Enkele medelingen
    elke maandag namiddag is nog Curling in P.C .Peer om 13,30 uur
    Dinsdag is nog steeds fietsen (aan kerk)Vertrek 13, 30 uur
    Elke woensdag is er kaart namiddag In P.C. Peer om 13,00 uur 
    elke dinsdag en vrijdag Petanquen om 13,30 uur 

    28-01-2016 om 00:00 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kerstfeest 16 dec 2015
    We gaan wer de winter in met lange nachten en korte dagen.Ook weer de tijd om ons jaarlijks kerstfeest  te vieren en even stil te staan bij wat het kerstgebeuren ons wil brengen,in dez moeilijke tijden en toch wel verschrikkelijke tijden.
    Ons kerstfeest gaat door op woensdag 16 december 2015 .
    Bij deze gelegenheid gaan we ook weer onze 80-en 90 -jarigen leden in de bloemetjes zetten.
    Dus weer tijd om te feesten.
    Het programma ziet er uit als volgt
        11 u 00 uur deuren open
        11 u 45 Korte Kerstbezinning
        12 u 30 kerstmaal
        14 u 00 ontspanning
        14 u 45 huldiging 80 en 90 jarigen door OKRA en Stad
        15 u 00 koffie en gebak
        16 u 00ontspanning
        16 u 00 einde
    Gezien de economische crisis zeer hard toeslaat en ook verschillende prijzen de pan uit wingen ,houden we onze prijs zeer laag . 
    We betalen slecht 23, 00 euro voor de ganse dag alles inbegrepen
    Aan geven bij je wijkmeester of bij Louisa Maesen Noordervest 82/1@ 

     

    28-11-2015 om 22:18 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    06-11-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Okra peer op stap
    het is weer bijna het einde van het jaar.We gaan de mooie kerst en nieuwjaarsdagen tegemoet.Ook komen de lange en koude winteravonden weer op ons af. Het wordt winter.
    Ook nu gaan we er nog eens op uit. Op donderdag 17/12/2015 trekken we naar de hoofdstad Brussel en nog wel naar de studio's van de 
    V R T .
    Rond 11,00 uur nemen we de lunch ( zelf meebrengen ) .Om 11,30 uur bezoeken wij de grote gebouw aan de Reyerslaan.We krijgen uitleg hoe een programma tot stand komt en ook een zicht achter de schermen . Ook zien we de verschillende decor's .
    Aansluitend trekken we naar ENG Videohouse?studio2 in Vilvoorde, waar we Ben Crabbe' aan het werk zien in zijn alom bekende programma BLOKKEN. we wonen er verschillende opnames bij van het gekende T V spel BLOKKEN .
    We hebben Ben allemaal al bezig genienop T V en weten hoe er soms hevig en plezant aan toe gaat.
    Op de terugweg doen we een stop in IKEA in Zaventem we lunchen (zelf te betalen).
    Voor deze reis betaald betaald men slecht 27 euro per persoon



    06-11-2015 om 19:59 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (4 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    05-02-2015
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.UItstap
     Op 19/3/2015 trekken we er nog eens op uit ,het zol weer goed en leerzaam zijn.
    We trekken naar Geldrop in Nederland waar we het gekende WEVERIJMUSEUM zullen bezoeken  .
    Deze weverij is een van de meest belangrijke en gekende weverij van Nederland .We bezoeken de weverij in werking en alles vzan aan koop tot verkoop( hoofdzakelijk wordt en  keukenlinnen geweven en van zeer goede kwaliteit ( keuken handdoeken versleten het is het moment ) Daarna lekker midagmaal.

    Na middagmaal gaan we naar Isotopolis in  Dessel. We horen de laatste tijd veel over stroom te kort. we gaan in Dessel een nucleair bezoeken,wat hier van kennen we niet veel ,om te zeggen niets. Hier volgen we met deskundige uitleg hoe dit alles te werk gaat
    De Prijs zal zeker in de smaakvallen We vragen slechts 37 €
    Vertrek  om 8u00 monsheide
                          8u05 Pol Kip
                          8u10 Harmoniezaal
                          9u30 weverij  in Geldrop
                         12u00 middagmaal
                         14u15 Isotopolis Dessel
                         17u15 koffie +taart
                         17u45 naar Peer

    05-02-2015 om 15:57 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Kienen
    OP Donderdag 12-3-2015 houden wij in Peer weer onze jaarlijkse kiennamiddag om 14u00 in parochiecentrum van Peer.
    Wij nodigen derhalve leden en ook niet leden uit op deze gezellige kiennamiddag en zoals gewoonlijk zijn er weer mooien prijzen te winnen.
    Ook de prijzen van de consumpties zijn op een aanvaarbaar niveau en sociaal.
    Kaarten te verkrijgen in voorverkoop bij Louisa Maesen Nootdervest 81/1 in Peer telefoon 011632000, 
    De kaarten in voorverkoop zijn uiteraard beter koop (1,5€ op een volle reeks
    Het word weer een fijne namiddag

    05-02-2015 om 15:38 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vorming
    Op 26-2-2015 is er een infonamiddag in hjet Parochiecentrum van Peer .
    Verschillende leden hadden gevraagd om nog eens een bezoek  aan de vliegbasis te brengen,maar gezien de drukte daar is het onmogelijk naar daar te gaan.Daarom hebben we de basis naar ons gevraagd.
    Er word ons van naald tot draad uitgelegd hoe en wat er reilt en zijlt op de basis aan de hand van foto's en dia's en andere materialen wat nodig is als vb piloot te zijn .
    Iedereen is welkom ook niet leden.
    Tot op Donderdag 26/2/2015 er is gratis koffie en koek voorzien voor leden van okra niet leden  betalen 2€
    Ge moet niet inschrijven ,gewoon aanwezig zijn

    05-02-2015 om 13:47 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    29-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.ONTBIJT

    60 jaar geleden werden de gepensioneerden van toen het zalig niets doen moe.  Er werd dan de Kristeklijke  Bond Gepensioneerde  of K B G opgericht. Een 10 tal jaren geleden werden de senioren ook modern en bedachten een nieuwe naam OKRA. Wat betekend OKRA

    O van Open (openstaan voor iedereen en ieders idee)
    K van kristelijk (behouden onze waarde)
    R van Respectvol(waarderen een ander)
    A van Actief ( bezig zijn niet teveel in zetel zitten)
     Daarbij is OKRA Peer de grootste senioren vereniging  waar fietsen -wandelen-curling- kuub- petanquen-feesten reizen- crea- vorming en nog meer op het programma staat.
    Enkele weken geleden hebben we het 60 jaar bestaan gevierd met  de 4 gewesten van noord Limburg in LIND PEER me meer dan 700 deelnemers .
    En nu willen we dat doen in Peer  met een ontbijt( we nodigen iedere burger uit  moet ons mee te vieren)
    Waneer     Zondag 5 oktober 2014
    Hoelaat   8.00 tot 11.00 uur
    Waar     Parochiecentrum Peer
    Prijs      6 € (minder dan solden prijs)
    aaneen bij bestuursleden of door betaling optekening nummer BE001561599966 op naam van OKRA PEER of bellen naar 011632000 Louisa Maesen

    29-08-2014 om 20:30 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    28-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.OKRA bezoekt Peer
    Als we op stap gaan of we ondernemen een daguitstap, dan is het gewoonlijk niet bij de deur .
    Deze keer blijven we in eigen omgeving, we gaan eigen stad naderbij bekijken.
    Wel op donderdag 25 september 2014 gaan we Peer bezoeken.
    We aanmeet de gidsen volgend programma afwerken.
     9,30  samenkomst in zaal IMA met koffie en vlaai
    10,30 Groep I   bezoek Breugelmuseum
              Groep II stadswandeling en Armand Preud'homme museum
    12,30 middagmaal (soep kipfilet,frietjes,slaatje en Dame Blanche)+ torenbezoek
    14,30 Groep I   stadswandeling en Armand Preud'homme museum + torenbezoek 
              Groep II Breugelmuseum
    17,30 broodmaaltijd in zaal IMA
    we komen samen in zaal IMA om 9,30
    kostprijs voor ganse dag 32.50 €
     het zal een fijne dag worden.

    28-08-2014 om 21:16 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    27-08-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Bezoek Stad Peer met gidsen
    Als we met OKRA op stap gaan,of ondernemen een daguitstap, dan is het gewoonlijk niet bij de deur .
    Nu gaan we eens onze eigen stad van naderbij bekijken,want de meesten hebben we eens gehoord van musea in Peer en zeker de moeten waard.
    Wel op DONDERDAG 25 SEPTEMBER 2014 gaan we Peer bezoeken. HHet is echt een gevarieerd Programma.

    We zullen samen met de gidsen ,Peer bezoeken
        9 u30  samenkomst in zaal IMA  koffie  en vlaai
      10 u30  Groep I  bezoek Breugelmuseum
                   Groep II stadswandeling en bezoek Armand  Preud'homme museum
      12u30   middagmaal (soep,kipfilet,frietjes,slaatje en ma Blanche)
      14 u30  Groep I stadswandeling en Armand Preud'homme museum Torenbezoek
                   Groep II Breugel museum Torenbezoek
       17 u30 Broodmaaltijd in zaal Ima 
     daarna huiswaarts
     Kostprijs 32.50
     een fijne dag gewenst

    27-08-2014 om 20:38 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.2 daagse Westhoek
    We hebben langs alle mogelijke kanalen gehoord dat de oorlog 14-18 nu 100 jaar gelezen is.Er worden langs alle kanten manifestatie ingericht om hierop de aandacht te trekken.
    Nu krijgen wij als OKRA een reis aangeboden door Vayamundo en Kinkhoorn en in samenwerking met OKRA- reizen verkooppunt Limburg. Ook deze reis is hoofdzakelijk bedoeld om de aandacht te besteden aan deze gruwelijk en harde oorlog.

    We kunnen op DINSDAG 14 EN WOENSDAG 15 OKTOBER 2014, een tweedaagse reis naar de Westhoek en bezoeken de voornaamste plaatsen waar de  oorlog heeft gewoed
    We hebben niet allen een zeer mooi, maar ook een goedkoop programma
    We betalen slecht 150 € voor de tweedaagse alles inbegrepen, enkel onze drank en persoonlijke uitgaven niet inbegrepen
    C M leden krijgen een eenmalige korting van 15 € voor de eerste reis met OKRA , dus deze reis kost dan slechts120 €
    eenpersoonskamer kost 15 € meer
    Dinsdag     14/10  6 u 30   vertrek in Peer
                                10 u 30   Talbothuis
                                12 u 00   middagmaal
                                14 u 00   Flanders Fields
                                18 u 00  Avondmaal     
                                20 u 00   Last  post in Ieper
                                21 u 30    Check in Vayamundo DeKinkhoorn     
    woensdag 15/10  8 u 00 tot 10 u 00 ontbijt
                                10 u15  Wandeling met duinenclochard
                                12 u00    middagmaal
                                14 u 00   Gansepoort- Dodengang -   De Stoper
    Daarna richting Peer weer een fijne ervaring

    27-08-2014 om 20:15 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    26-03-2014
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.4 gewesten vieren OKRA 60 jaar
    Via de intergewestelijke samenwerking van gewest Peer- Bree Lommel -Neerpelt willen we dit feest samen organiseeren.
    Deze dag staat in teken ontmoeting en gebondenheid.
    wanee   Donderdag 22Mei 2014.
    Waar  Voetbalterein van Linde Peer Kluisstraat
    Hoe    Per fiets vanuit elk trefpunt.

    Programma 10.00 uur vertrek vanuit trefpunt ( Peer aan kerk)
                        12.00 aankomst nuttigen van zelf meegebrachte picknick
                        13.30 volksspelen per gewest      
     
                        16.00 toespraak door secretaris Lut Mommen en voorzitter Piet Hendrickx
                        16.30  start Barbecue ( 3 stuks vlees -groente-sauzen -broodje
     voor deze namiddag vraagt men 5 euro  we inschrijven( anders is er  vlees te weinig)
    Men schrijven wel in voor 10 MEI

    26-03-2014 om 20:51 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Okra 60 jaar
    We hebben al meerdere keren gehoord OKRA VIERT 60 JAAR OKRA
    .Er zijn meerdere activiteiten waar we kunnen deelnemen.
    Zo is er op 16 MEi een Misviering in de kerk van ZONHOVEN om 14.30.
    De mis zal opgedragen worden door GIEL STINKENS onze provinciale proost.
    Na de mis is er een receptie  ,waarop we dan zijn uitgenodigd
    Welkom OKRA Limburg

    26-03-2014 om 20:31 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (2 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Gezonde voeding
    Op 24 APRIL organiseert I.S.M. d.Dienstencentrum De Schommel en de seniorenverenigen van Peer centrum een infonamiddag ove gezondevoeding
    Deze  infosessie gaat door om 14 .00 uur in Parochiecentrum Peer
    Als je ouder wordveranderen je voedingsbehoefte. Een gezonde en gevarieerde voeding is belangrijk.
     "Je bent wat je eet " geld op elke leeftijd.
    Een dietiste je uit hoe je gezond  kan eten.
    Er worden tal van proevertjes voorzien
    men vraagd we in te schrijven voor 14 april  om praktiche redenen
    Inschrijven bij je wijkverantwoordelijke of 011 600700(vragen naar Gerda Vanderlocht
    Tot dan

    26-03-2014 om 20:24 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 4/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Aankoop stookolie
    Zoals een goede huisvader(moeder) willen we zo zuinig mogelijk leven
    OKRA PEER heeft het genoegen u aan te bieden
    KORTING STOOKOLIE/ _0,045EURO PER LITER
    Deze korting is geldig: op de officiele prijsincl. BTW
                                         Voor alle leden van Okra op vertoon van geldige lidkaart   
                                         Bij afname van min 1000Liter.
    Voor meer info, graag melden bij
           SEVENS PETROLEUMPRODUKTEN NV
                  Contactpersoon:  Veerle Peeters
                                              L Baekeandlaan 1
                                              3900 Overpelt
                                                   011641419 
                                               Email :info@sevens-nv.be      

     

    26-03-2014 om 20:10 geschreven door Okra Peer  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    >> Reageer (0)

    Archief per week
  • 05/09-11/09 2016
  • 08/02-14/02 2016
  • 25/01-31/01 2016
  • 23/11-29/11 2015
  • 02/11-08/11 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 25/08-31/08 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 02/12-08/12 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 16/04-22/04 2012
  • 12/09-18/09 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 28/02-06/03 2011

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs