Zoals jullie allemaal weten is dat vorige zondag Astrid op bezoek is geweest, ze was helemaal weg van de pups, ze heeft een 150 foto's genomen van de pups, heb ze natuurlijk op de blog gezet ! Thank You Astrid forthe wonderfulphotos ! andyourvisit to us, Wehaveall enjoyed.
hieronder de komentaar van Astrid
thank you vey much for the wonderful afternoon from yesterdayJ
We enjoyed it very muchJ
I was happy to see the wonderful Lasse-Babs Kids. They are all so beautifulJ even in body as also in characterJ
It makes me happy to feel the love by the growing up of the puppies in your homeJJJ
Than you very much!!!!!!!!!
I think they are all very, very good. I love them!!!!!!
Hope to hear from you next time and lovely greetings
het was een zeer druk maar heel tof weekend ! elke dag bezoek van middag tot avond laat , had al wel foto's klaar maar de tijd niet om ze in de dagboek te plaatsen. Heb juist gepoetst en moet nog even drogen dus maar rap op mijne stoel om de dagboek weer up to date te maken :) Gisteren ben ik dan ook met Fadou naar de dierenarts kunnen rijden, ik zag na het wandelen dat ze boven op haar snuit een open wonde had, en na enige tijd had ze er al 2 het liep verder over har neus en bloede altijd, weet niet waar ze dat vandaan heeft gehaald ??? het is een reaktie op iets zei de dierenarts, heeft ze een picure gegeven en antibiotica, en het ergst van al een kap op haar hoofd " VERSCHRIKKELIJK " ze ging er niet mee liggen ben er bij op gebleven tot 02u vanacht nog niets geslapen. Ik dacht ga iets anders proberen, ik had nog een muilband liggen van heel vroeger en is op de snuit dicht, ik had aan de binnenkant steriele doekjes vast geplakt en daar de zalf op gesmeerd die ze nodig had om de wonden te genezen , dat vond ze veel prettiger, ze is gaan liggen eh heeft tot vanmorgen geslapen, ze mag er echt niet aan krabben of het kan niet genezen. Ik heb ook nog geen goed begin 2013 gehad hoor ! Och ja positief blijven het zal allemaal weer wel op zijn pootjes komen
De pups zitten als het weer mee zit bijna een halve dag buiten, dan hoor je ze niet klagen zalle ! eens binnen man man dik tegen hun zin, Astrid was gisteren ook hier ( eigenaar pappa pups ) ze vond de pups allemaal even mooi ze was zeer tevreden.Ook Bart en Carine waren komen kijken ook zei vonden het heel mooie pups, dat doet me natuurlijk goed he zo'n mooie reakties ! Bedankt aan iedereeen die aanwezig waren voor het toffe weekend !
Hallo allemaal, hier zijn we met de update ! Gisteren had ik hier echt de tijd niet meer voor, de dierenarts was geweest om al de puppen te doen, je kon maar 4 puppen doen op 1 uur tijd zoveel werk brengt het mee, het is niet alleen de vacinties,chippen,DNA er komt ook heel wat papier werk bij kijken hoor, Je moet er echt uw gedachten bij houden zodat je geen missing doet met de stickers.Ik had heel veel hulp en dat kwam heel goed uit ! heb gisteren namelijk een klein aksidentje (ongelukje ) gehad. een 14 jaar terug heb ik een zwaar oog operatie gehad, mijn oogbol was 9 keer gescheurd, draad door mijn oog en er is een een kunstlens geplaatst, nu eergisteren was ik twee puppen kwijt, maar wist al gauw dat de rakkers onder de carepoort zaten, wat ik niet wist is dat Babs bij hun was. aan de Carepoort is een luik gemaakt met vooraan een flap zodat de regen er niet in slaat, ik nam de flap wilde hem omhoog te doen en mee komt Babs er uit gelopen, duwde tegen mijn hand en recht die hoek van die flap mijn slecht oog in! dat kwam aan hoor je mag het gerust weten, we wilde eerst naar de spoed te gaan, maar hebben dan een oogarts van wacht gevonden en kon daar direct terecht.het was toch een wond , medicatie er in en gans dicht geplakt " vervelend " . de pijn is vandaag iets beter. Daarom aan iedereen die hier gisteren waren om mij een handje te helepen 1000 keer bedankt !!!! En aan Bart die zich heeft opgeofferd met mij naar de oogarts te rijden want ik zag geen steek uit mijn ogen. Nu genoeg gezeurd over mij :)) De pups groeien met de dag meer en meer, Christel en haar dochter waren hier gisteren en waren een paar dagen niet geweest ze schrokken zich dat ze weer zo veranderd waren. Ze eten van vandaag nu ook droge brokjes mooi om te zien hoe ze staan te knabbelen. Ik wil zo graag voor jullie vandaag van iedere pup een apparte foto maken maar het weer zit verdikke niet mee, heb gisteren nog wel vele fotos kunnen maken die ik jullie graag wil delen geniet er van !
Het blijft maar regenen dus de fotos dan maar binnen , ik hoop dat het morgen of overmorgen droog zal zijn want ik zou is graag buiten van ieders appart een fotoke maken want dan zijn ze 6 weken ! Morgen kan ik niet beloven doordat we het zoal druk zullen hebben met de pups hun vacinaties,chip,DNA .........maar vrijdag zal ik proberen dit voor mekaar te krijgen. Als je de pups zou laten doen, zouden ze gans de dag buiten zitten, natuurlijk...... gans het terrein voor hun alleen . Er zijn er vele die de carepoort al kennen; ze gaan gewoon door de flap en gaan dan rustig in zo een nestje liggen slapen. volgende week ga ik proberen met hun op uitstap te gaan, ik ga de bench in de auto zetten en ze allemaal mee nemen voor een auto rit .Ik ga eens tot aan het station rijden in herentals, een schooltje ,........ Veerle was hier gisteren op bezoek en die heeft een onderstel voor een bench, je kan ze er op plaatsen en kan je zo met de bench rijden, dus de pupjes er in en ga ik hier door de wijk rijden tot aan de grote weg, daar komen veel vrachtwagens,auto's fietsen .......heel leerrijk !