Dag beste Pussys,
De wedstrijdverslagen zijn volgens de statistieken op onze Blog een van de meest gelezen en bekeken themas op deze Blog.
Zoals jullie kon de vast stellen is er van de wedstrijd F.C. Octopussy Driehoek jammer genoeg geen verslag verschenen.
Wij de verslaggever van dienst Felle en de webmaster hebben geoordeeld dat na de gebeurde feiten op deze wedstrijd dit een verslag onwaardig was.
Aan alle goedmenende Pussys onze excuses hiervoor. Wij hopen dat dit de eerste maar zeker de laatste keer is dat we Jullie een verslag moeten ontzeggen.
Met de meest sportieve groeten
De verslaggever en Webmaster
TG Houtland FC Octopussy 2-4
Kern: Loose, Fricolo, Dobby, Moeffie, Tjeu, Kere, Long, Cissen, Felle, Bene en Lopez.
Wisselspelers: Arteel, Kasparov, Tjoane en Titten
VERSLAG:
Na een weekje rust gingen de Pussys op verplaatsing naar de kersverse finalist beker der amateursport TG Houtland. Maar voor we het terrein opzochten werd er binnenkamers nog een hartig woordje geplaatst vanwege de baldadigheden twee weken geleden thuis tegen FC Driehoek! Coach Wim heeft er dus op gehamerd zon gedrag niet meer te tolereren en had zelfs nu al sancties ondernomen zodat iedereen is gewaarschuwd! En dit verfilmde hem op het plein want wij kenden een blits start met mooi combinatievoetbal en vele kansen die jammer genoeg niet werden verzilvert. Dan maar op vrije trap dachten de Pussys en daarvoor hebben we specialist Fricolo voor die dan ook met wat geluk de 0-1 scoorde. De Houtlanders voetbalden ook wat aardig mee en op één van hun counters stelde hun goed spelende spits gelijk 1-1, alles te herbeginnen. Op slag van rust werd Bene voor de zoveelste maal afgezonderd op doel en wist de uitgelopen thuisgoalie te lobben en zo een 1-2 voorsprong te wettigen op slag van rust!De coach kon niet anders dan tevreden zijn op ons spel alsook op de mentaliteit van zn pionnen want na wat discutabele beslissingen van de nochtans goed leidende ref bleven de hoofdjes cool en doordenkend
zoals het wel moet!
De tweede helft was het duidelijk dat de thuisploeg resoluut voor de gelijkmaker koos zodat wij van onze kant het spelleke goed konden uitspelen al moest Loose wel een paar kéér de meubelen redden. Maar het waren wij die scoorden want de ingevallen Kasparov mocht héél de linkerflank afdweilen om dan de zestien in te duiken met een magistrale dribbel zodat zn rechtstreekse belager niks anders kon dan hem onderuit te halen in de zestien. Bene nam zijn verantwoordelijkheid en knalde letterlijk en figuurlijk vanop elf meter het ronde ding staalhard binnen, 1-3. Tjoane en Titten kwamen dan de rangen vervullen om zo wat verse krachten in ons team te pompen en brachten zo het voorafgaande spel mee in drive. Met nog een kwartier op de klok leek de wedstrijd wat uitgebloeid tot onze ROSSE ( ene van de klieke) goed gevolgd was op een schot van Kasparov en het rond ding mooi in het mandje legde, 1-4. Net voor affluiten milderden te Torhoutnaren nog tot 2-4 maar verder kwam het niet zodat FC Octopussy met een verdiende zege richting Oostkamp trok!
VOLGENDE WEEK WEDSTRIJD ZWANEBURG FC OCTOPUSSY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SUPPORTERS OP POST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ONTHOU DAT:
-wij een puike prestatie hebben neergezet
-wij geleerd hebben uit onze fouten
-vanaf nu enkel maar een pot word gelegd van 5!!!
- sommigen geen joengens zien gelik ne nander!!!
Verslaggever van dienst : Felle
15-04-2012 om 18:13
geschreven door Webmaster 
|