infosite U14 Zwevegem Sport één voor allen, allen voor één!!!
15-01-2013
Trainingen + wedstrijden deze week!
Beste Spelers/ ouders,
Alle wedstrijden gewestelijk, provinciaal en nationaal voor komend weekend zijn afgelast! De training voor morgen woensdag wordt eveneens afgelast. Donderdag zou ik een loop + kracht training voorzien indien de weersomstandigheden dit toelaten! Dit zou doorgaan van 19u tot 20u.! Bekijk dit blog best nog eens donderdag avond rond 18u.
SK Eernegem - ZwSp 4-4 Mannen we speelden een heel goede eerste helft, met mooi voetbal en enkele snedige acties! we konden de rust ingaan met een 2-3 voorsprong, en dat was oververdiend! De tweede helft slopen er teveel slordigheden in ons spel mannen, hoofdzaak is zoveel mogelijk balbezit houden mannen! maar te vaak werd de bal blindelings weggespeeld! Dan weet je dat je het moeilijk krijgt tegen gelijk welke tegenstander! Maar al bij al onthou ik ook veel goede dingen, en ben ik blij dat we op Eernegem een puntje mee naar huis kunnen nemen! Allen een dikken merci voor jullie inzet, want deze was er van iedereen! dit moeten we verder blijven doen gedurende gans de 2e ronde! Volgende week Rac. Waregem, we hebben nog een eitje te pellen met die mannen, laat ze maar komen.....
Tr. Yves.
Beste Spelers / ouders,
Komende zaterdag spelen wij in en tegen SK Eernegem om 10.30u! Volgende 14 spelers worden opgeroepen; Lander, Ruben, Laurens, Jordy K., Jordy D., Oph, Jorre, Tycho, Louis, Maxim, Kevin, Vic, Viktor en Niels! De Bus vertrekt om 8.45u aan het boldershof ! we spreken dus af ten laatste om 8.40u aan het Boldershof. De terugrit vanuit Eernegem is voorzien om 12.30u. Noah(indien fit), Mathias en Carlo Kunnen aansluiten met Heestert in de namiddag, wedstrijd om 15.15u in en tegen Stasegem! Jorre en Maxim ( Viktor en oph??) Sluiten eveneens aan bij Heestert in de namiddag!
Mannen deze eerste wedstrijd van de terugronde is van groot belang, ik zie op training dat we scherp staan! Dit wil ik terug zien op de wedstrijd zaterdag! Eernegem werd thuis met 1-0 geklopt, ik zou zeer tevreden zijn als wij tegen dit team een 6 op 6 kunnen halen! Eernegem begon zwak aan de Competitie maar is aan een serieuze inhaalbewegeing bezig! Zij staan momenteel op een achtste plaats met 2 puntjes meer dan ons! Zorg dus voor voldoende goede nachtrust, en breng uiterste concentratie mee zaterdagmorgen!
Ligging van het terrein; Sportcentrum Bruggestraat 104 8480 Eernegem. Trainer Yves.
Op vrijdag 18/01 is er vanaf 18u tot 21u evaluatiebespreking in de kantine in Knokke! Indien je dit wenst maak ik 10 min/ speler vrij, om de evaluatie van uw zoon toe te lichten! Graag zou ik van jullie een 3 - tal uren krijgen waar jullie kunnen aanwezig vb. 18u 18.10u en 18.20u
Eerst en vooral hoop ik dat jullie het nieuwe jaar goed ingezet zijn! Ons ski / snowboard avontuur komt stilaan dichterbij, vandaar deze info update! We worden in Komen verwacht om 10.20u. Van 10.30u tot 10.55u gaan we ons verkleden en skie en of snowboardmateriaal passen! Van 11.00u tot 12.00u volgen de mensen die gereserveerd hebben een uurtje les, gegeven door een monitor van Ice mountain! er zijn 5 personen die skiles volgen, en 16 personen die snowboardles volgen! Er zijn dus 3 monitoren beschikbaar, 1 voor skiles en 2 voor snowboardles! Tussen 12.00u en 13.00u nemen we een pauze waarin we iets kunnen eten! Er kan iets gegeten worden in de Snack-Bar/restaurant van snowworld zelf ofwel voorzie je zelf iets om te eten! Eigen voeding kan jammer genoeg niet geconsumeerd worden in de 2 restaurants!!!
Daarna Kunnen we nog 2 uur vrij oefenen op de sneeuwpiste!
Opgepast, handschoenen zijn verplicht op de piste! Temperatuur op de piste -6°.
Ik stel voor dat we verzamelen om 9.50u op de parking van het zwembad in Zwevegem! Dan kunnen we samen vertrekken om 9.55u stipt richting Komen. het is ongeveer een 20 a 25 minuten rijden!
In bijlage nogmaals het schema van wie meegaat en wie tot nu toe al betaald heeft! Betalen kan nog morgen op training oftewel zaterdagmorgen zelf voor vertrek!!
Proficiat aan de spelers die aanwezig waren zaterdag op de gaverloop! Viktor, Niels en Vic Jammer we met zo weinig aanwezig waren! Hopelijk doen de spelers die niet aanwezig zijn op zelfstandige basis iets om hun conditie op punt te houden! Dit zal zeker een must zijn in de komende terugronde!!
Hopelijk mag ik jullie allen verwelkomen op de eerstvolgende training, woe 02/01 training van 19u tot 20.30u!
Iedereen alvast een mooi einde van 2012 en een spetterende start van 2013 toegewenst!
Beste Spelers/Ouders, De komende week zijn er geen trainingen voorzien! In normale omstandigheden zal er terug training zijn op woensdag 02/01/2013! Aan iedereen een zalig kerstfeest en een goede start in 2013 toegewenst!
Komende zaterdag is er opnieuw Gaverloop indien de weergoden dit toelaten! Afspraak terug om 10u aan de parking van de koutermolen langs de Eikenstraat! Omstreeks 9u zaterdagmorgen zal er bericht verschijnen op dit blog, of deze al dan niet zal doorgaan! Indien je niet aanwezig zal of kan zijn, graag een seintje! ten laatste om 10.05u zetten wij aan!
Aangezien niet
alle bestellingen zijn afgehaald tijdens de onderstaande periode, is er een
laatste mogelijkheid om de bestelling af te halen op zaterdag 22 december van 10
tot 12u00 in de kantine te Zwevegem-Knokke.
Daarna is het
nog enkel mogelijk tijdens de competitiewedstrijden van de jeugd na
Nieuwjaar.
Onze winteractiviteit is een schot in de roos! we hebben momenteel 23 inschrijvingen wat een succes is! 15 personen volgen snowboardles 5 personen volgen skiles!
Ik kan tot max 10 personen reserveren per monitor, ik heb 3 monitoren gereserveerd! 2 voor snowboard en 1 voor skie! dwz dat er nog plaats is voor 5 snowboarders en 5 skiërs die les kunnen volgen!
In bijlage een overzicht van de ingeschreven personen! Gelieve te checken of dit klopt voor u!
Proficiat aan diegenen die aanwezig waren vanmorgen op de gaverloop! Jullie hebben dit fantastisch goed gedaan! Aanwezig; Lander, Tycho, Mathias, Jorre en Viktor! Verwittigd; Maxim Afwezig: Laurens, Louis, Vic en Carlo
Voor de spelers waarvan het lukt; Maandag 17/12 indoortraining om 17.30u in het VTI. Graag een seintje indien je niet komt!!!!
Komende zaterdag Kunnen 8 spelers meespelen in de namiddag met Heestert. Verzamelen in Heestert om 14.15u wedstrijd om 15.15u tegen bellegem! (adres O.Dupontstraat 8551 Heestert) Voorlopig hebben hiervoor aangemeld: Ruben, Jordy K., Niels, Oph, Kevin, Jordy D. en Noah! er zijn dus nog 1 plaats over.
Ik stel het zo, de eerste 3 spelers die reageren op dit bericht kunnen nog meespelen! Deze 8 spelers worden niet verwacht op de gaverloop van 10utot11u.
Voorlopig gaat voor de andere 9 spelers de gaverloop door, tenzij er te veel afzeggingen zijn! Bekijk terug dit blog een uurtje voor aanvang, op deze manier weet iedereen hoe het zit!
Beste Spelers /ouders, De dag van onze winteruitstap is gekend! Zaterdag 29/12, 12 inschrijvingen/ zaterdag 05/01 , 15 inschrijvingen! Het is dus zaterdag 05/01 geworden!
Programma:
10.30u aankomst Ice Mountain 10.30u tot 11u omkleden en bekomen van het nodige materiaal! 11u tot 12u Snowboardles door monitoren Ice Mountain. 12u tot 13u middagpauze : er kunnen belegde broodjes of snaks bekomen worden in het snackbar restaurant! 13u tot 15u vrij ski of snowboarden op de piste!
Kostprijs 30/pers. (gelieve gepast geld te voorzien en mee te brengen op één van de volgende trainingen!)
Als er nog broers, zussen, ouders zijn die wensen deel te nemen dan kan dit mits inschrijving voor 15/12!