Vandaag gingen we een soort witte marmergrotten bezoeken maar hier mocht je maar in vanaf 10 personen, alhoewel we voor meer dan drie tellen lukte het toch niet, dus verder met de kar.
Toen gingen we via de ferry de Aurlandsfjord bezoeken om in Flam aan te komen, maar die konden we niet vinden, voor we t wisten zaten we in de lange tunnel, en daar kan je zomaar niet in draaien, In Flam reden we mee met de beroemde Flamtrein die op 25 km heel sterk
in de bergen omhoog rijdt, maar wij vonden er niets spectaculair aan, we hadden al mooier gezien in de voorbije dagen, een dure grap, maar ja, niks aan te doen, gelukkig kozen we de lange aurlandsweg, een eenmansstraat over de bergen ,waar heet soms lijkt dat je op de maan bent, soms op antarctica, ongelooflijk, dit maakte de dag wel goed,
daarna kwamen we in Laerdal waar we morgen de ferry terugnemen om 8u30, zeker twee uur door de fjorden, naar Gudvangen, en dan verder naar beneden. De stad Bergen gaan we niet doen, we kiezen voor de natuur en de kustlijn verder af te rijden, anders komt ons schema in de war.